Premier League: 16. kolejka
14 gru 2016 20:45
90+3'

Niesamowite! Z 17 metrów potężnie przy słupku uderzył Patrick van Aanholt, ale kapitalnie, końcami palców obronił to Thibaut Courtois!

90+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Moses.

1
90+1'

Jason Denayer doszedł do strzału głową, lecz posłał piłkę wprost do rąk Courtoisa.

90'

Doliczone 3 minuty.

90'

Teraz mogło być groźnie w polu karnym Chelsea, ale dośrodkowanie z prawego skrzydła przytomnie przeciął Cesar Azpilicueta.

89'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Nathaniel Chalobah.

88'

Fatalny kiks Fabregasa, który dostał piłkę za plecy obrońców, ale przestrzelił z ostrego kąta.

85'

Willian miał mnóstwo swobody na 15. metrze, mimo to uderzył wprost w Pickforda.

83'

Podrywają się w końcówce ciche dotąd trybuny Stadium of Light. Gospodarze ruszyli do chaotycznych ataków.

82'

Sunderland. Schodzi: Fabio Borini. Wchodzi: Wahbi Khazri.

79'

The Blues chcieliby zamknąć mecz drugim golem, jednak brakuje im dokładnego ostatniego podania.

75'

Zupełnie nieudany płaski strzał Fabregasa z 20 metrów. Piłka minęła słupek w sporej odległości.

74'

Sunderland zaczyna podejmować ryzyko i Chelsea ma coraz więcej okazji do kontr.

71'

Żółtą kartkę za faul na Kante otrzymał Fabio Borini.

Sunderland AFC
70'

Teraz N'Golo Kante przedarł się środkiem pola i kończył akcję płaskim strzałem z 16 metrów. Posłał jednak piłkę wprost do rąk Pickforda.

69'

Gary Cahill zablokował mocne uderzenie Boriniego.

67'

Chelsea nie atakuje za wszelką cenę, ale raczej kontroluje mecz. Poza sytuacją Januzaja z początku drugiej połowy, Czarne Koty nie wykreowały z przodu nic godnego uwagi.

64'

Willian ładnie wypracował sobie pozycję w polu karnym, jednak uderzył obok dalszego słupka.

60'

Sprzed pola karnego obok słupka huknął płasko Victor Moses.

59'

Sunderland. Schodzi: Billy Jones. Wchodzi: Donald Love.

59'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Billy Jones.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Rodriguez.

55'

Diego Costa chciał zamknąć dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale po kontakcie z obrońcą upadł w polu karnym. Reprezentant Hiszpanii domagał się podyktowania jedenastki, jednak sędzia puścił grę.

53'

Indywidualna akcja Costy i płaski strzał z ostrego kąta, z którym z kłopotami poradził sobie Pickford.

52'

Z ostrego kąta mocno uderzył Willian i po rykoszecie trafił w poprzeczkę!

52'

Chelsea znów w ataku pozycyjnym.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Odpowiedź Chelsea: z narożnika pola karnego chybił Victor Moses.

47'

Mogło być 1:1, ale Thibaut Courtois kapitalnie obronił mocny strzał Januzaja z ostrego kąta!

46'

Początek drugiej połowy.

45+3'

Z rzutu wolnego z 18 metrów tuż nad poprzeczką strzelił Willian!

45+2'

Żółtą kartkę za faul na Coscie otrzymał John O'Shea.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Miękko z głębi pola dośrodkował Cesc Fabregas, ale zamykający to Diego Costa miał trudną pozycję i główkował niecelnie.

43'

Żółtą kartkę za faul na Fabregasie otrzymał Jermain Defoe.

42'

Sunderland wyraźnie podłamany, a Chelsea kontynuuje natarcie.

40'

Gol! Strzelił Cesc Fabregas. Asystował mu Willian.

Perfekcyjna szybka akcja Chelsea i 0:1! Fabregas wymienił podania z Willianem, a następnie pokonał Pickforda precyzyjnym płaskim strzałem przy słupku z 18 metrów.

39'

Z rzutu wolnego z 30 metrów mocno uderzył David Luiz - piłka zrykoszetowała i wylądowała w rękach Pickforda.

36'

Patrick van Aanholt złapany na niewielkim spalonym po długim podaniu Djilobodjiego.

33'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy po centrze Fabregasa z rzutu rożnego. Jordan Pickford nie zdołał złapać piłki i ostatecznie wyekspediował ją poza linię boczną.

30'

Bardzo aktywny jest na lewym skrzydle Marcos Alonso, ale jego dośrodkowania nie kończą się strzałami.

26'

Diego Costa zamknął ostrą centrę Alonso, ale skiksował przy próbie strzału z 13 metrów.

25'

Adnan Januzaj wpadł w pole karne Chelsea, ale osaczyło go kilku rywali i szukając luki między nimi, uderzył niecelnie.

24'

Londyńczycy są chyba trochę rozleniwieni faktem, że Sunderland zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Na razie nie podkręcają tempa na tyle, by zepchnąć rywala do głębokiej defensywy.

21'

Thibaut Courtois na raty złapał piłkę po dośrodkowaniu Januzaja z rzutu rożnego.

19'

Nic nie wyszło z miękkiej centry Fabregasa z rzutu wolnego z głębi pola.

17'

Marcos Alonso miał teraz mnóstwo swobody na lewym skrzydle, ale gospodarze poradzili sobie z jego dośrodkowaniem.

13'

The Blues w ataku pozycyjnym na połowie rywala. Sunderland na razie broni się bardzo pewnie.