Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Leroy Sane.

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Raheem Sterling.

Kontra znakomicie rozprowadzona i wykończona przez Hiszpana. Uderzenie z 10 metrów. Gomes drugi raz bez szans.

83'

Watford coraz częściej gości pod bramką Obywateli.

81'

To była piłka na 1:1! Amrabat znakomicie się zastawił, robiąc sobie miejsce do centry. Zagrana z prawego skrzydła piłka spadła dokładnie tam gdzie wbiegał Odion Ighalo. Mocne uderzenie z kilku metrów, ale nad poprzeczką.

80'

Man City. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Jesus Navas.

79'

Słowna reprymenda dla Holebasa, który wyraźnie nie radzi sobie z szybkim Sterlingiem.

76'

Groźnie pod bramką Bravo!  Dośrodkował Holebas i po zgraniu piłki głową przez Deeney'a, z powietrza uderzył Etienne Capoue. Piłka ugrzęzła gdzieś między nogami obrońców.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Zabaleta. Faul na Successie.

Manchester City
73'

Żółtą kartkę otrzymał Etienne Capoue. Kara za faul taktyczny.

72'
70'

Isaac Success szarpnął lewą flanką, ale ponownie goście nie zagrozili bramce. Nordin Amrabat zwolnił całą akcję.

68'

Drybling Sterlinga i faul Holebasa. Grek przewrócił rywala na linii pola karnego. Szansę do celnego dośrodkowania zaprzepaścił jednak David Silva. Koszmarnie wykonany stały fragment.

64'

Mocna, ale bardzo niecelna próba strzału z 35 metrów. Adlene Guedioura przeniósł piłkę wysoko nad bramką.

62'

Gael Clichy wyprzedził rywala, odebrał piłkę i dynamicznie ruszył lewym skrzydłem. Dogranie na 16. metr było dobre, ale obrońcy błyskawicznie osaczyli Nolito i ten stracił piłkę. Hiszpan próbował jeszcze wymusić faul, sędzia jednak nie dał się nabrać.

57'

Drybling Sterlinga zakończony soczystym strzałem z 16 metrów... tuż nad poprzeczką.

55'

Sterling zakręcił Britosem i ten ratował się faulem. Rzut wolny z prawej strony boiska na wysokości pola karnego. Kevin De Bruyne szukał podaniem Nolito, ale zagrał bardzo źle. Watford o mały włos, a ruszyłby z szybką kontrą.

53'

Anemiczne pierwsze minuty po przerwie. Nie jest to "wybitny" mecz.

49'

Chytre rozegranie kornera i mocne wstrzelenie piłki przed bramkę. Heurelho Gomes rzucił się jednak w kierunku piłki i trącił ją tuż przed rywalem.

48'

Mocny strzał z 18 metrów oddał Kevin De Bruyne, ale piłkę ofiarnie zablokował jeden z obrońców.

47'

Zderzenie głowami. Daryl Janmaat z rozciętym nosem musiał na moment opuścić boisko.

46'

Początek II połowy.

45+3'

Kontra gospodarzy zakończona jednak zbyt mocnym prostopadłym podaniem Sterlinga.

45'

Duża ilość doliczonego czasu. W I połowie pogramy 4 minuty dłużej.

44'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Fernando.

42'

Niezliczona ilość krótkich podań przed polem karnym Watfordu. Akcję mocnym strzałem zakończył Yaya Toure, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

39'

Uderzenie z dystansu De Bruyne'a i pewna obrona bramkarza.

38'

Płaskie podanie z lewego skrzydła na 16. metr. Zagranie z pierwszej piłki do De Bruyne'a, ale ten na metrowym spalonym.

37'

Zbyt głęboko z prawej strony dogrywał Sterling i Gomes bez najmniejszych problemów złapał piłkę tuż przed linią bramkową.

34'

Kolejny uraz i przerwa na pomoc medyczną. Ilkay Gundogan leży w okolicach koła środkowego. Do rozgrzewki ruszył Fernando.

33'

Gol! Strzelił Pablo Zabaleta. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Gospodarze prowadzą! Miękka centra z lewej strony boiska. Piłka minęła wszystkich starających się zmienić jej kierunek głową. Akcję zamknął strzał bez przyjęcia. Mała odległość do bramki, duża siła uderzenia. Gomes nie mógł nic zrobić.

29'

Kolejny raz na trawie siadł Pereyra, ale tym razem gospodarze nie przerwali gry. Finalnie i tak nie udało się precyzyjnie dośrodkować.

26'

Przerwa w grze. Bez kontaktu z rywalem, tuż przy linii bocznej na murawę padł Roberto Pereyra. Masażyści na boisku.

23'

Koszmarnie wybity stały fragment. Nie idzie. Manchester City zaczyna się irytować.

22'

Chytre podanie w pole karne do Nolito. Hiszpan ledwo dogonił piłkę i z ostrego kąta trącił ją ze szpica. Zaskoczony Gomes interweniował nogami. Będzie korner.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Proedl. Faul na Silvie.

20'

Na przebój, środkiem przedzierał się Yaya Toure... bez powodzenia.

18'

Teraz niczym w hokejowym zamku pograli podopieczni Guardioli. Mnóstwo podań, zero zagrożenia.

16'

Gospodarze mają problem z rozgrywaniem ataku pozycyjnego. Trudno wymienia się im podania na połowie Watfordu.

13'

Zbyt krótkie wybicie Gomesa. Piłkę na 40. metrze przejął Kevin De Bruyne, ale nie udało się dokładnym podaniem obsłużyć kolegów.

11'

Z 40 metrów uderzał Sebastian Proedl. Trudno jednak nazwać to uderzeniem, bowiem piłka ledwo doleciała się do bramki.

8'

Ta akcja mogła się podobać. Kevin De Bruyne przepuścił piłkę między nogami, myląc obrońców. Z prawej strony pola karnego wbiegał Raheem Sterling. Wycofanie na 12. metr do Belga i natychmiastowy strzał. Heurelho Gomes odbił piłkę do boku!

7'

Sterling naciskał Britosa i ten nie ryzykował, wybijając piłkę na rzut rożny. Korner nie przyniósł jednak zagrożenia.

5'

Dwukrotnie z prawej strony boiska dogrywał Nordin Amrabat, ale za każdym razem górą obrońcy.

2'

Clichy na lewej flance łatwo ograł Amrabata, ale nie udało się dośrodkować w pole karne. Dobra asekuracja w obozie przyjezdnych.

20:07

Błękitne stroje gospodarzy, goście w żółtych koszulkach i czarnych spodenkach.

20:07

Spotkanie poprowadzi Kevin Friend.

20:07

Watford FC nie należy do słabeuszy. Miała być walka o utrzymanie, a jest środek tabeli. Szerszenie plasują się 9. miejscu. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe potrafili w tym sezonie ograć Middlesbrough i West Ham.

20:07

Pep Guardiola musi ponownie skierować swoich piłkarzy na ścieżkę zwycięstw.

20:07

Dwie ligowe porazki z rzędu i 7 straconych goli. Ostatnie wyniki Manchesteru City budzą obawy. Obywatele dostali olbrzymie pieniądze na transfery i mieli nadawać ton w Premier League. Do niedawna tak było, ale teraz mamy do czynienia z zadyszką. Świetną okazją na złapanie oddechu wydaje się być wieczorny mecz z Watfordem.