Tottenham. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Vincent Janssen.

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Danny Rose.

Pogrom! Rose zagrał krótko do Alliego, a ten - tak jak Son - przymierzył idealnie przy dalszym słupku.

4
1
85'

Gol! Strzelił Heung-Min Son.

1:3! Z własnej połowy zagrywał Eriksen, piłkę tylko musnął Romeu, trafiła ona do Sona i Koreańczyk wykonał egzekucję znakomitym uderzeniem przy dalszym słupku.

4
1
82'

Tottenham. Schodzi: Moussa Dembele. Wchodzi: Harry Winks.

78'

Tottenham kontroluje boiskowe wydarzenia, gospodarze nie potrafią wypracować stuprocentowej sytuacji.

4
74'
74'

Po kombinacyjnej akcji obok słupka uderzył z ostrego kąta Danny Rose.

2
72'

Southampton. Schodzi: Jay Rodriguez. Wchodzi: Shane Long.

72'
71'

Potężna bomba Eriksena z 15 metrów i Świętych uratowała poprzeczka!

2
67'

Z dystansu pod poprzeczkę uderzył Victor Wanyama, ale piłka poleciała w sam środek bramki i Fraser Forster ją odbił.

2
65'

Z rzutu wolnego dośrodkował James Ward-Prowse, ale strzału nie było. Na razie nie widać liczebnej przewagi Kogutów.

4
61'

Steven Davis podjął odważną próbę, uderzył z 30 metrów, ale został zablokowany.

1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Danny Rose.

3
58'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Kane zarył stopą w murawę i uderzył wysoko nad bramką!

8
57'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Nathan Redmond. Alli był na czystej pozycji.

5
3
56'

Rzut karny dla Tottenhamu! Alli sfaulowany przez Redmonda.

2
2
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kyle Walker.

1
1
52'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Christian Eriksen.

1:2! Z rzutu rożnego dośrodkował Eriksen, a głową do siatki trafił Kane. Strzał był mocny, bardzo precyzyjny i Forster nic nie mógł poradzić.

4
50'

Niezbyt ciekawy początek drugiej części. Nie ma sytuacji strzeleckich.

2
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

45'

Doliczona 1 minuta.

1
43'

Victor Wanyama dość niespodziewanie wypracował sobie idealną pozycję w polu karnym, ale jego strzał z kilku metrów w ostatniej chwili zablokował Jose Fonte. Kapitalna interwencja.

2
42'

Tottenham w ataku pozycyjnym na połowie Southampton, gospodarze czekają na kontry.

2
38'

Dembele zablokowany przy próbie dośrodkowania spod końcowej linii.

1
1
35'

Początek był bardzo dynamiczny, ale od dłuższej chwili brakuje spięć podbramkowych.

2
31'

Teraz Eriksen miał kolejną szansę, mnóstwo swobody w polu karnym, mimo to uderzył nad bramką.

2
31'

Płasko sprzed pola karnego strzelił Christian Eriksen - po rykoszecie piłka minęła słupek o metr.

1
1
29'

Po wrzutce Diera bardzo niepewnie interweniował Cedric Soares, jednak skończyło się tylko na rzucie rożnym.

1
28'

Harry Kane znalazł się z piłką w polu karnym, ale dość łatwo ją stracił. Tottenham wciąż przeważa w polu.

1
2
23'

Gospodarze trochę zszokowani utratą prowadzenia, bo dotąd prezentowali się lepiej. Teraz kilka spokojniejszych minut.

2
19'

Gol! Strzelił Dele Alli.

Nic na to nie wskazywało, ale mamy remis! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłka odbiła się po drodze od Redmonda i do siatki strzałem głową w samo okienko skierował ją Alli. Forster tylko patrzył.

10
1
16'

Centymetry obok słupka uderzył teraz z ostrego kąta Nathan Redmond.

2
15'

Z rzutu wolnego na dobrym pułapie dośrodkował James Ward-Prowse, świetnie jednak przeciął to Harry Kane.

15'

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Dembele.

15'

Tottenham ma wyraźną przewagę w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynika.

12'

Kąśliwie centrował Christian Eriksen, ale posłał piłkę za wysoko i zabrakło strzału.

8'

Z narożnika boiska bardzo niecelnie uderzył Jay Rodriguez.

1
8'

Koguty powoli zdobywają teren, na razie nie stworzyli jeszcze poważnego zagrożenia pod bramką Forstera.

1
5'

Tottenham próbuje odpowiedzieć. Gospodarze poradzili sobie z centrą Eriksena z rzutu wolnego, a chwilę później niecelnie uderzył Harry Kane.

1
1
2'

Gol! Strzelił Virgil van Dijk. Asystował mu James Ward-Prowse.

1:0 dla Świętych! Doskonale z rzutu wolnego dośrodkował Ward-Prowse, przy słupku główkował van Dijk i Lloris bez szans.