Sędzia doliczył 4 minuty.

2
3
86'

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Juan Mata. Niesamowite!!! Manchester na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu Maty z głębi pola perfekcyjną główką popisał się Pogba! 2 bramki w minutę dla Manchesteru!

Manchester United
10
2
85'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Zlatan Ibrahimović. Wyrównanie! Ibrahimović kapitalną główką wypuścił w uliczkę Martiala, który po silnym strzale trafił do siatki!

84'

Ander Herrera znalazł w polu karnym Juana Matę, który strzelił z pierwszej piłki wprost w Valdesa. To 13. celne uderzenie Manchesteru.

83'

Juan Mata strzelił z woleja w światło bramki, jednak został zablokowany przez jednego z rywali. Znów było groźnie.

81'

Paul Pogba silnie strzelił - ponownie w sam środek bramki.

1
81'

Victor Valdes walczy o miano bohatera meczu! Tym razem golkiper Boro wybronił strzał z bliskiej odlełości Martiala.

78'

Kibice domagają się rzutu karnego dla Manchesteru. Sędzia pewnym ruchem nakazał dalszą grę.

1
75'

Marcus Rashford strzelił z powietrza i kolejną udaną interwencją popisał się Victor Valdes.

1
73'

Marcus Rashford już szaleje! Młody zawodnik Manchesteru kapitalnie czarował na lewej stronie pola karnego, zagrał wzdłuż drugiego metra od bramki, ale tam nie stał żaden z jego kolegów.

1
1
69'

Mogła być kapitalna odpowiedź Manchesteru! Zlatan Ibrahimović znalazł się w świetnej sytuacji, ale został powstrzymany przez Valdesa. Bardzo dobra interwencja bramkarza Boro!

2
1
67'

Gol! Strzelił Grant Leadbitter. Asystował mu Alvaro Negredo. Sensacja!!! Negredo kapitalnie zgrał piłkę głową między dwóch rywali i Leadbitter wpakował ją do siatki obok bezradnego De Gei!

65'

Anthony Martial uderzył z 17 metrów praktycznie w środek bramki Boro. Victor Valdes bez problemu złapał piłkę.

1
2
64'

Man Utd. Schodzi: Marouane Fellaini. Wchodzi: Juan Mata.

64'

Man Utd. Schodzi: Daley Blind. Wchodzi: Marcos Rojo.

60'

Piłkarzom Manchesteru zaczyna się wyraźnie spieszyć. Problem w tym, że na razie biją głową w mur ustawiony przez Middlesbrough.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Daley Blind.

54'

Piłkarze Boro nie ograniczają się do defensywy. Adam Forshaw groźnie uderzył z dystansu i piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

52'

Druga przewrotka w wykonaniu Pogby. Tym razem uderzył obok słupka.

51'

Paul Pogba świetnie wypatrzył w polu karnym Ibrahimovicia, który przyjął piłkę i strzelił w światło bramki. Na posterunku Victor Valdes.

46'

Początek drugiej części gry.

45+2'

W tej sytuacji piłka wpadła do siatki, ale sędzia błędnie odgwizdał rzekomy faul Ibrahimovicia na Valdesie.

2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
44'

Grant Leadbitter uderzył z dystansu wyraźnie obok bramki Manchesteru.

1
39'

Jest kontrowersja! Piłka w siatce Middlesbrough, ale bramka nie została uznana. Zlatan Ibrahimović trafił do siatki w swoim stylu - podeszwą po ciosie karate. Szwed celebrował trafienie, ale sędzia przerwał radość ze względu na rzekomy faul napastnika Manchesteru na Valdesie. Problem w tym, że obaj wpadli na siebie jak piłka była już w siatce...

1
5
38'

Drugi słupek dla Manchesteru! Z prawie 30 metrów jak z armaty huknął Anthony Martial.

2
2
37'

Ładny rajd w pole karne przeprowadził Anthony Martial. Dośrodkowanie piłkarza Manchesteru zostało przyblokowane. Było groźnie!

1
35'

Marouane Fellaini dostał piłkę w pole karne, jednak został zablokowany. Po chwili nieznacznie obok bramki strzelił Henrich Mchitarjan.

1
33'

Spotkanie po latach. Aitor Karanka przez 3 sezony był asystentem Jose Mourinho w Realu Madryt. Dzisiaj obaj rywalizują o punkty w Premier League.

32'

Marouane Fellaini oddał strzał tyłem głowy i piłka wleciała tylko na górną siatkę bramki gości.

30'

Henrich Mchitarjan oddał ładny strzał z 16 metrów. Victor Valdes z problemami złapał piłkę.

1
29'

Drugi kwadrans spotkania nieco senny. Mecz się wyrównał, ale gra toczy się głównie na połowie Middlesbrough.

25'

Fatalna próba Pogby z rzutu wolnego. Piłka przeleciała kilka metrów nad poprzeczką.

22'

Wciąż wyraźna przewaga Manchesteru, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku - TUTAJ.

1
18'

Druga bardzo dobra okazja dla gości! Adama Traore przeprowadził kapitalny rajd prawą flanką i z końcowej linii dograł do zupełnie niepilnowanego Frienda. Zawodnik Middlesbrough za długo składał się do strzał i został zablokowany przez gracza Manchesteru.

1
17'

Na trybunach nie mogło zabraknąć Sir Alexa Fergusona, który obchodzi dziś 75. urodziny.

15'

Paul Pogba tym razem huknął z półwoleja i posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

14'

To mógł być kapitalny gol!!! Paul Pogba złożył się do efektownej przewrotki na 7 metrze i trafił w słupek bramki Boro!

1
11'

Wyraźna przewaga Manchesteru. Goście skupiają się na obronie i ewentualnych kontratakach.

2
7'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marouane Fellaini główkował w światło bramki, ale na posterunku był Victor Valdes.

3'

Kapitalna okazja dla Boro! Goście ruszyli z kontrą 3 na 1, piłkę prowadził Adama Traore, który mógł zagrać zarówno na lewą, jak i na prawą stronę. Ofensywny pomocnik zdecydował się jednak na strzał po ziemi z dystansu i był to zdecydowanie zły wybór.

15:11
2
15:11

Manchester United ma na koncie 4 zwycięstwa z rzędu w Premier League i jest zdecydowanym faworytem w starciu z 15. Middlesbrough.