90+3'

Świetna interwencja Mannone po mocnym strzale Lallany z 22 metrów!

1
90+1'

Vito Mannone pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu Alberto Moreno z rzutu wolnego.

1
90'

Doliczone 5 minut.

2
90'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Papy Djilobodji.

2
87'

Po zagraniu Alberto Moreno z rzutu wolnego celnie, ale w środek bramki główkował Ragnar KlavanVito Mannone nie dał się zaskoczyć.

1
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Lallana.

Liverpool FC
1
3
84'

Gol! Strzelił Jermain Defoe.

2:2! Defoe zmylił Mignoleta i pokonał go mocnym strzałem w prawy róg.

Sunderland AFC
7
5
83'

Żółtą kartkę otrzymał Sadio Mane.

4
83'

Rzut karny dla Sunderlandu! Stojący w murze Mane ręką zablokował mocny strzał Larssona z rzutu wolnego.

1
1
80'
79'
76'

Liverpool stara się teraz grać spokojnie, a gospodarze trochę wybici z rytmu.

1
72'

Gol! Strzelił Sadio Mane.

1:2! Po rzucie rożnym beznadziejnie w polu karnym interweniował Djilobodji, wyszła z tego asysta do Mane i Senegalczyk trafił do siatki z najbliższej odległości.

5
3
71'

Kapitalna dwójkowa akcja Lallany ze Sturridgem, ale strzał z bliska tego drugiego zatrzymał Vito Mannone!

1
1
69'

Obu zespołom zdarzają się teraz proste błędy w rozegraniu i tempo nieco spadło.

64'

Z 18 metrów w sam środek bramki uderzył Emre Can i Mannone znów na posterunku.

63'

Zbyt anemicznie uderzył teraz Roberto Firmino i Vito Mannone łatwo złapał piłkę.

62'

Liverpool robi co może, by nie stracić punktów, ale musi bardzo uważać, bo Czarne Koty chytrze kontratakują.

57'

Emre Can dość ewidentnie zagrał piłkę ręką w polu karnym. Tym razem - w odróżnieniu od sytuacji z golem na 1:1 - podstawy do wskazania na "wapno" były o wiele większe.

57'

Odpowiedź gospodarzy, ale strzały Boriniego i Defoe z obrębu pola karnego zostały zablokowane.

56'

Bardzo groźna centra Clyne'a z prawego skrzydła, ale na 5. metrze z piłką minęło się dwóch jego kolegów.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Larsson.

1
51'

David Moyes gestykuluje przy ławce, intensywnie pobudzając swych podopiecznych, którzy przeżywają teraz ciężkie chwile.

50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

The Reds rzucili się do zdecydowanych ataków.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'
45+1'

Pierwsze 30 minut było niesamowicie intensywne, ostatni kwadrans przed przerwą nieco spokojniejszy.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
42'

Dobrze zapowiadała się kontra gospodarzy, ale Fabio Borini został osaczony na prawym skrzydle przez dwóch rywali i łatwo stracił piłkę. Chwilę później celnie, ale zbyt lekko uderzył sprzed pola karnego Daniel SturridgeVito Mannone musiał to obronić.

1
37'

Vito Mannone sparował piłkę do boku po kąśliwym strzale Sturridge'a sprzed pola karnego.

1
36'

Teraz kilka spokojniejszych minut, Liverpool powoli odzyskuje inicjatywę.

1
2
32'

Celny, ale zbyt lekki strzał z dystansu Rodwella i Mignolet złapał piłkę. Po golu na 1:1 gospodarze niesamowicie uwierzyli w siebie i Liverpool ma teraz spore kłopoty.

30'

Żółtą kartkę za faul na Borinim otrzymał James Milner.

1
2
27'

Powinno być 2:1 dla gospodarzy! Defoe przegrał pojedynek sam na sam z Mignoletem, a Borini dobijał obok słupka!

25'

1:1! Bardzo precyzyjny płaski strzał Defoe w prawy róg i choć Mignolet wyczuł jego intencje, to skapitulował.

5
6
24'

Rzut karny dla Sunderlandu! Zdaniem sędziego faulowany Ndong, którego wzięli w kleszcze Klavan i Wijnaldum. Kontrowersyjna decyzja.

1
4
23'

Liverpool jest na razie lepszy. Gospodarze momentami stwarzają zagrożenie pod bramką Mignoleta, jednak w tyłach są bardzo niepewni.

2
19'

Gol! Strzelił Daniel Sturridge. Asystował mu Dejan Lovren.

1:0 dla The Reds! Po rzucie rożnym strzał Lovrena przerodził się w zgranie do Sturridge'a i Anglik trafił do siatki głową.

19'

Liverpool kilkoma podaniami wprowadził ogromne zamieszanie w szeregach defensywnych Czarnych Kotów, ale Sebastian Larsson wybił piłkę na rzut rożny po centrze Lallany.

18'

Vito Mannone obronił strzał z dystansu Sturridge'a, a dobitka Lallany z ostrego kąta została zablokowana.

13'

Żółtą kartkę za faul na Canie otrzymał Jack Rodwell.

1
2
13'

Soczyście sprzed pola karnego uderzył płasko Jack Rodwell i Simon Mignolet odbił piłkę do boku.

1
11'

Sunderland nie podejmuje ryzyka. Gospodarze czekają na kontry, a inicjatywę ma Liverpool.

1
8'

Ciekawy początek na Stadium of Light. Vito Mannone z wielkim trudem obronił teraz strzały Sturridge'a i Wijnalduma.

1
6'

Odpowiedź Czarnych Kotów: płasko z dystansu uderzył Jermain Defoe, ale Simon Mignolet złapał piłkę.

1
4'

Sadio Mane miał sporo swobody w narożniku pola karnego, ale całkowicie zepsuł akcję. Nie wiadomo, czy chciał strzelać, czy dośrodkowywać. Tak czy siak piłka opuściła boisko.

1
3'

Groźnie z prawego skrzydła dośrodkował Nathaniel Clyne. Strzału jednak nie było i gospodarze wybili piłkę.