Zakończony
Burnley FC
90+8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. 2:1 dla Arsenalu! Sanchez uderzył w sam środek, ale tam nie było już Heatona.

10
4
90+7'

Niesamowite! Rzut karny dla Arsenalu! Mee kopnął w twarz Koscielnego, który na dodatek był na spalonym!

4
3
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi.

90+4'

Arsene Wenger wyrzucony na trybuny. Nieładne zachowanie Francuza, który jeszcze lekko podepchnął sędziego technicznego.

1
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre Gray. 1:1! Gray uderzył w środek bramki, Cech tylko trącił piłkę, ale ta i tak wpadła do siatki.

Burnley FC
4
13
90+2'

Rzut karny dla Burnley! Coquelin sfaulował Barnesa!

4
3
90'

Siedem minut zostało doliczonych.

90'

Kontra Aresenalu, dośrodkowanie Bellerina w pole karne. Zostało wybite, ale piłka spadła pod nogi Coquelina, którego strzał zatrzymał Heaton.

1
89'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Hector Bellerin.

87'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Danny Welbeck.

86'

Burnley nie potrafi wydostać się z własnej połowy.

1
83'

Koscielny faulowany w środku boiska i Arsenal może spokojnie rozgrywać piłkę.

80'

Burnley ma problem, żeby stworzyć sobie okazję strzelecką.

1
77'
ZMIANA

Burnley. Schodzi: Steven Defour. Wchodzi: Sam Vokes.

76'
ZMIANA

Burnley. Schodzi: Dean Marney. Wchodzi: James Tarkowski. Marney przy faulu na Oezilu doznał kontuzji i musiał opuścić boisko.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Dean Marney. Faulowany Oezil.

Burnley FC
3
1
73'
ZMIANA

Burnley. Schodzi: Jeff Hendrick. Wchodzi: Joey Barton.

71'

Kąśliwy strzał Defoura z rzutu wolnego z 25 metrów i chociaż piłka zmierzała w środek, to Cech wybił ją na korner.

69'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Francis Coquelin.

65'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Granit Xhaka. Kolejny idiotyczny faul Szwajcara i zasłużona czerwona kartka dla piłkarza Arsenalu. Xhaka wyprostowaną nogą zaatakował Defoura.

3
6
63'

Korner dla Arsenalu, jednak Ramsey zbyt mocno dośrodkował w pole karne.

59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Shkodran Mustafi. Asystował mu Mesut Oezil. 1:0 dla Arsenalu! Oezil dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, a gola głową z siedmiu metrów zdobył Mustafi.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Matthew Lowton.

1
2
56'

Mustafi domaga się rzutu karnego dla Arsenalu, ale sędzia nie wskazuje na "wapno". Wydaje się, że Niemiec był faulowany.

55'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Graya w pole karne Arsenalu i piłka w rękach Cecha.

52'

Arsenal cały czas atakuje i tworzy okazje, ale czas tak naprawdę ucieka piłkarzom Arsene'a Wengera.

49'

Kontra Arsenalu. Iwobi zagrał na lewą flankę do Sancheza, który zszedł do środka, ale oddał niecelny strzał nad poprzeczką.

1
48'

Sanchez do Girouda, który odegrał piłkę do Ramseya. Waliczyk oddał jednak niecelny strzał z 4 metrów.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

1
1
44'

Cech dość niepewnie interweniował i na dodatek zderzył się z Gray'em.

1
1
42'

Znów Sanchez, minął Boyda i zakręcił piłkę tuż obok słupka.

1
40'

Niezły strzał Sancheza z 25 metrów, ale Heaton to klasowy bramkarz i nie dał się pokonać.

36'

Odważne i skuteczne wyjście Heatona, który powstrzymał Oezila.

35'

Rzut wolny dla Arsenalu, ale przyniósł tylko korner, po którym nie było zagrożenia pod bramką Burnley.

1
33'

Mee ostro wszedł w Girouda. Sędzia faulu jednak nie widział.

1
31'

Kolejna składna akcja Arsenalu, jednak strzał Oezila został zablokowany.

28'

75 procent posiadania piłki ma Arsenal.

1
25'

Xhaka sfaulowany przez Defoura. Piłkarze mieli sobie coś do powiedzenia i sędzia musiał ich upomnieć słownie.

23'

Spora przewaga Arsenalu, Burnley broni się bardzo głęboko.

1
20'

Kiks Giourda na 16 metrze po strzale lewą nogą.

19'

Przyblokowany strzał Sancheza kolejny korner dla gospodarzy.

16'

Groźny strzał Barnesa z dystasu i Cech sparował futbolówkę na korner.

15'

Teraz płaski strzał Iwobiego z 16 metrów. Piłka po nodze rywala wyszła na korner, po który celnie, lecz za słabo głową uderzył Koscielny.

14'

Kąśliwy strzał Oezila z 20 metrów i Heaton z trudem wybił piłkę na korner.

13'

Barnes nie zdołał zmienić toru lotu piłki i tę złapał Petr Cech.

10'

Wysokie podanie do Sancheza, jednak Chilijczyk miał minimalne szanse na wygranie tego pojedynku.