Premier League: 22. kolejka
21 sty 2017 16:00
90+4'

Gol! Strzelił Wayne Rooney. 1:1! To jest 250. gol w barwach Manchesteru United. Anglik bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego doprowadził do wyrównania.

Manchester United
28
5
90'

Pięć minut doliczonych.

5
87'

Ależ pech Man Utd! Piłka po strzale Lingarda z 18 metrów trafiła w poprzeczkę. Ciut niżej i Grant byłby bez szans.

1
3
84'

Gospodarze chociaż na chwilę oddalili grę od własnej bramki. Mieli korner, ale Jones wybił piłkę po dośrodkowaniu Pietersa.

1
80'

Kolejna sytuacja dla Man Utd. Dośrodkowywał Lingard, a głową nad bramką uderzył Wayne Rooney.

79'

Kolejna próba gości i znów niecelnie. Tym razem Pogba.

78'

Stoke wyraźnie cofnęło się pod własną bramkę. Z woleja uderzył Rashford, ale niecelnie.

76'

Rashford do Pogby, który zdecydował się na strzał. Francuz został przyblokowany. Korner dla United.

74'

Stoke. Schodzi: Xherdan Shaqiri. Wchodzi: Granddi Ngoyi.

70'

Wayne Rooney wciąż czeka na pobicie rekordu sir Bobby'ego Chartlona. Czy dzisiaj strzeli 250 bramkę?

2
67'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Wayne Rooney.

66'

Piekny strzał z dystansu Shaqiriego i de Gea musiał sie natrudzić.

1
1
66'

Znów kontrowersyjna decyzja przeciw Man Utd. Wydaje się, że faulowany był Rashford, ale gwizdek arbitra milczy.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Pieters. Piłkarz Stoke chciał naciągnąć sędziego na faul.

1
63'

Stoke. Schodzi: Charlie Adam. Wchodzi: Ibrahim Afellay.

63'

Goście domagali się podyktowania rzutu karnego. Piłka trafiła najpierw w nogę Pietersa, a później w jego rękę. Sędzia nie wskazał na "wapno".

60'

Żółtą kartkę otrzymał Lee Grant. Bramkarz Stoke już zaczął grać na czas.

Stoke City
1
54'

Niecelna próba Croucha z okolic 25 metra. Piłka przeleciała obok słupka.

50'

Znów rozpędzał się Ormianin, zagrał do Maty, który z kolei podawał do Fellainiego. Belg został uprzedzony przez Indiego.

48'

Henrich Mchitarjan szukał podaniem "Ibrę", ale Szwed był na spalonym.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
44'

Grant powoli staje się bohaterem - tak jak w pierwszym meczu na Old Trafford. Przed chwilą sparował strzał Pogby.

1
1
43'

Lee Grant teraz z trudem sparował nad poprzeczkę piłkę po strzale z woleja Fellainiego.

1
1
40'

Uwidoczniła się przewaga Manchesteru United w ostatnich minutach meczu.

1
37'

Tym razem z 15 metrów nad poprzeczką przymierzył Henrich Mchitarjan.

35'

Znów Man Utd. Tym razem uderzał Ibrahimović, ale Indi wybił piłkę na korner.

1
33'

Niezłe piłki posyła dzisiaj Pogba, tym razem jednak Shawcross był górą w starciu z Ibrahimoviciem.

31'

Mata mógł odkupić swoje winy, jednak po podaniu Ibrahimovicia uderzył w bardzo dobrej sytuacji nad poprzeczką Stoke.

29'

Pogba szukał dośrodkowaniem Fellainiego, jednak pewnie interweniowali gospodarze.

1
27'

I właśnie Czerwone Diabły zatrudniły Granta po tym jak dośrodkowanie Maty celnym strzałem głową wykończył Fellaini. Piłka w rękach bramkarza.

1
25'

25 minut gry za nami, a Lee Grant jeszcze nie musiał interweniować.

1
23'

Trudny czas dla Man Utd, bo trwa napór Stoke.

2
19'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Juan Mata. Co za pech Hiszpana! Piłka odbiła się od jego nogi po podaniu Erika Pietersa i zaskoczyła de Geę.