Jakupović kolejny raz paruje strzał rywala - tym razem próbował Pogba.

1
2
90+4'

To mogło być rozstrzygnięcie, jednak Jakupović ponownie został bohaterem Hull, broniąc strzał Rojo z ośmiu metrów.

1
1
90+3'

Ibrahimović sfaulował bramkarza Hull w jego polu karnym.

3
90+2'

Przerwa w grze. Jeden z zawodników Hull potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
90'

Hernandez nie zabrał się z piłką, a miałby przed sobą tylko bramkarza! Zmarnowana okazja Hull.

2
1
90'

Pięć minut doliczonych.

3
2
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał David Meyler.

2
1
86'

To mógł być zabójczy cios Hull! Marković trafił piłką w SŁUPEK!

6
84'

Żółtą kartkę otrzymał Wayne Rooney. Anglik zbyt mocno protestował w okolicach pola karnego.

Manchester United
1
2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Lazar Marković. Faulowany Pogba.

80'

Ibrahimović chciał wymusić rzut karny, ale sędzia nie dał się nabrać.

1
3
79'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Huddlestone. Piłkarz Hull ukarany za grę na czas.

77'

Rashford w pole karne, jednak za wysoko dla Rooneya.

76'

Goście już bardzo rzadko są przy piłce - teraz grają już tylko o przetrwanie.

1
75'

Fatalny błąd Dawsona przy wyprowadzeniu piłki, jednak nie skończyło się to nawet strzałem gospodarzy.

2
73'

FANTASTYCZNA interwencja Jakupovicia po strzale Maty z najbliższej odległości.

2
1
72'
ZMIANA

Hull City. Schodzi: Evandro. Wchodzi: Omar Elabdellaoui.

72'

Hull już głęboko cofnięte na własną połowę i gra piątką w obronie.

1
69'

Groźna centra Rashforda na piąty metr, jednak Jakupović pewnie chwycił piłkę.

69'
ZMIANA
66'
ZMIANA
64'

Niasse znów miał szczęście, że sędzia nie pokazał mu drugiej żółtej kartki. Napastnik Tygrysów igra z ogniem.

2
63'

Zawodnicy Man Utd stoją wręcz na boisku, bardzo mała wymienność pozycji, nie mówiąc już o szybkich akcjach.

2
62'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Henrich Mchitarjan. Wchodzi: Juan Mata.

60'

Rashford do Ibrahimovicia, jednak ten z 10 metrów uderzył obok bramki.

1
59'

Kibice Man Utd coraz częściej się frustrują. Czas ucieka, a ich pupile nie grają dzisiaj dobrze.

1
56'

To powinien być gol! Rashford miał przed sobą tylko bramkarza, ale nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała obok bramki.

3
1
55'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Phil Jones. Wchodzi: Chris Smalling. Kontuzja zawodnika MU.

54'

Bardzo dobre podanie Pogby do Ibrahimovicia, jednak ten miał problem z przyjęciem piłki.

2
52'

Fantastyczny wślizg Rojo, który zatrzymał Markovicia.

1
51'

Manchester United nadal gra ospale, to z pewnością nie może podobać się Jose Mourinho.

1
2
49'

Goście mieli rzut wolny, ale po dośrodkowaniu Jones dobrze się ustawił i wybił piłkę.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
46'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Michael Carrick. Wchodzi: Wayne Rooney.

45+2'

Marković przymierzył sprzed pola karnego, ale piłka poszybowała wyraźnie nad poprzeczką.

4
2
45'

Trzy minuty doliczone.

2
2
44'

Korner dla Hull, jednak bardzo lekki strzał w środek bramki oddał Harry Maguire.

6
2
43'

Wysokie podanie do Ibrahimovicia, który był na spalonym.

2
3
41'

Kapitalna interwencja Jakupovicia, który jedną ręką sparował silny strzał Pogby z 13 metrów.

2
1
40'

Próba wyjścia z kontrą w wykonaniu Hull City, jednak Niasse już na własnej połowie źle zagrał do kolegi.

1
4
37'

Przerwa w grze - pomocy medycznej potrzebuje Josh Tymon.

3
4
35'

Jest celny strzał, jednak Ibrahimović nieczysto trafił w piłkę i Jakupović nie miał problemów z chwytem futbolówki.

1
2
33'

Bardzo mało widoczny jest Paul Pogba, najdroższy piłkarz świata.

3
4
30'

Dwa kwadranse za nami, a trzeba przyznać, że póki co jest to zasłużony bezbramkowy remis.

1
1
27'

Niasse miał teraz furę szczęścia, że nie zobaczył drugiej żółtej kartki. Nieładny faul na Carricku.

3
25'

Proste techniczne błędy - najpierw Niasse'a, a po chwili Rashforda.

3
24'

Goście dłużej utrzymali się przy piłce, ale po chwili Harry Maguire oddał bardzo niecelny strzał z dystansu.

20'

Błąd Man Utd, jednak Marković dośrodkował na piąty metr skąd piłkę wybił Rojo.

1
18'

Kolejna piłka na prawą flankę do Valencii, którego dośrodkowanie zostało zablokowane.

1
1
17'

Piłka spadła na linię pola karnego, gdzie był Blind, ale jego wolej poszybował nad poprzeczką.

1
15'

Nieprzyjemny strzał Ibrahimovicia z 20 metrów i Jakupović trącił piłkę na korner.

2
2
13'

Żółtą kartkę otrzymał Oumar Niasse. Faulowany Rojo.

1
1
12'

Brakuje dokładności w rozgrywaniu piłki piłkarzom Manchesteru United.

1
3
9'

Man Utd nie potrafi narzucić swojego stylu gry i zepchnąć rywali do głębokiej defensywy.

3
7'

Harry Maguire doszedł do strzału głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Obrońca Hull przepchał Pogbę i mógł nawet skierować futbolówkę do siatki, ale uderzył obok słupka.