Watford jeszcze próbuje atakować, ale nie widać wiary u piłkarzy gości.

83'

Watford. Schodzi: Craig Cathcart. Wchodzi: Isaac Success.

80'
78'

Henrich Mchitarjan oddał dobry, płaski strzał po podaniu Ibrahimovicia, jednak Gomes jest dzisiaj dobrze dysponowany.

76'

Janmaat miał nieco miejsca na 20 metrze, jednak nie był w stanie zmusić de Gei do interwencji.

74'

Watford. Schodzi: Mauro Zarate. Wchodzi: Stefano Okaka.

72'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marouane Fellaini.

70'

Przed świetną okazją stanął Janmaat. Miał przed sobą tylko bramkarza, ale spudłował.

70'

Dwoi i troi się Ibrahimović, który desperacko próbuje strzelić dzisiaj bramkę.

1
67'

Goście stracili nadzieję i nie atakują już tak jak na początku drugiej połowy.

64'

Man Utd jest głodny kolejnych goli, a chrapkę ma Ibrahimović. Jego próba została przyblokowana i piłka poleciała obok bramki.

4
60'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Zlatan Ibrahimović. 2:0! Szwedzki napastnik zagrał do Martiala, który z 7 metrów wpakował piłkę do siatki. To jego odpowiedź na krytykę, która spotkała go w ostatnim czasie.

26
1
60'

57 procent posiadania piłki w drugiej połowie ma Watford.

1
57'

Lepiej w drugiej odsłonie radzi sobie Watford. Szerszenie są aktywniejsze w ofensywie.

1
54'

Bardzo dobra interwencja de Gei po strzale Zarate z rzutu wolnego z 20 metrów. Piłka zmierzała w okienko bramki MU.

4
1
1
51'

Pogba dwukrotnie szukał podaniem Ibrahimovicia, ale obrona Szerszeni nie dała się zaskoczyć.

1
1
47'

Martial ruszył lewą flanką, nie powstrzymał go Cathcart, ale strzał Francuza był niecelny.

1
46'

Watford. Schodzi: Miguel Britos. Wchodzi: Daryl Janmaat.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Minuta doliczona.

1
1
45'

Henrich Mchitarjan przymierzył z 20 metrów z lewej nogi, lecz za słabo, żeby pokonać Gomesa.

2
1
41'

Świetna interwencja Bailly'ego, który zatrzymał akcję Watfordu.

1
39'

Kontrowersja w polu karnym Man Utd, jednak Bobby Madley uznał, że Capoue nie był faulowany.

1
1
36'

Kolejna akcja United i znów na prawej flance był Valencia. Ekwadorczyk szukał dośrodkowaniem Martiala, jednak Kaboul nie pozwolił dojść do piłki Francuzowi.

1
1
32'

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Anthony Martial. 1:0 dla Man Utd. Martial dośrodkował w pole karne, gdzie dobrym wykończeniem akcji popisał się Juan Mata. Jak zawsze mawia Phil Neville: "Mata zawsze strzela".

35
3
30'

Piłka została wycofana przed pole karne, gdzie nad poprzeczką uderzył Ander Herrera.

1
4
27'

Kolejny raz Valencia dobrze dośrodkował z prawej flanki. Znalazł Pogbę, ale jego płaski strzał obronił Gomes.

1
4
25'

Juan Mata dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Kaboul uprzedził piłkarza MU. Piłka znalazła się jeszcze pod nogami Martiala, ale ten chybił celu.

2
1
22'

Strzał przewrotką Mauro Zarate bez problemu obronił de Gea.

4
1
20'

Szybka odpowiedź Czerwonych Diabłów i Gomes paruje strzał Pogby sprzed pola karnego.

2
19'

Teraz było już naprawdę groźnie w polu karnym MU po tym jak strzał Holebasa przeleciał tuż obok słupka. Ostrzeżenie dla Man Utd.

1
16'

Watford stara się odpowiedzieć, jednak Bailly "czyści" dośrodkowanie z bocznego sektora boiska.

1
14'

Teraz przed szansą stanął Martial i gdyby jego strzału nie zablokował jeden z graczy gości, to prawdopodobnie byłby gol dla United.

1
12'

Jest pierwsze uderzenie w tym meczu po tym jak Henrich Mchitarjan przymierzył z 20 metrów. Dobra interwencja bramkarza.

1
9'

Martial chciał obsłużyć prostopadłym podaniem Ibrahimovicia, jednak goście dobrze się ustawili i wybili futbolówkę.

1
7'

Niang dośrodkował w pole karne, ale dobrze interweniował David de Gea.

1
4'

Pierwsza okazja dla Czerwonych Diabłów po tym jak Valencia dośrodkował na 15 metr, gdzie z woleja przymierzył Ibrahimović. Nie był jednak w stanie oddać celnego strzału.