Premier League: 26. kolejka
27 kwi 2017 21:00
90+6'

Gospodarze zmarnowali piłkę meczową! Kevin De Bruyne niczym artysta dośrodkował z głębi pola do Sergio Aguero, ale Argentyńczyk chybił z najbliższej odległości!

16
12
7
12
16
90+4'

Z prawego skrzydła płasko dośrodkował Jesus Navas, akcję zamykał Gabriel Jesus, ale miał na plecach obrońcę i nie trafił w bramkę.

7
11
3
3
4
90+3'

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Ashley Young.

18
5
6
5
11
90+1'

1:0 dla Man City? Nie! Jesus trafił do siatki po dośrodkowaniu Aguero, ale zrobił to z niewielkiego spalonego. Nie umknęło to uwadze sędziów.

24
11
4
4
13
90'

Doliczone 6 minut.

9
6
11
6
4
89'

Żółtą kartkę za faul na Rashfordzie otrzymał Gabriel Jesus.

Manchester City
20
12
10
10
11
87'

Gospodarze jeszcze się podrywają i chcą wykorzystać liczebną przewagę. Manchester United skupiony na defensywie.

13
8
3
5
12
86'
10
5
4
6
5
84'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Marouane Fellaini.

Belg zachował się bezmyślnie. Uderzył głową Aguero i sędzia bez wahania wyrzucił go z boiska.

Manchester United
38
17
13
11
29
83'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Aguero otrzymał Marouane Fellaini.

17
8
3
5
11
80'
80'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Jesus Navas.

9
3
2
1
1
79'
77'

To już pewne, będzie zmiana, Bravo opuści boisko na noszach.

4
5
2
9
2
76'

Claudio Bravo ma jakiś problem mięśniowy i niewykluczone, że w bramce Man City dojdzie do zmiany.

7
4
3
5
1
74'

Fatalnie z dystansu uderzył Kevin De Bruyne. Piłka poszybowała w trybuny.

12
7
5
6
9
71'

Darmian wrócił do gry, a jego drużyna wciąż ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

5
6
4
10
4
69'

Przerwa w grze, medycy opatrują Darmiana, a rozgrzewkę na wszelki wypadek rozpoczął Luke Shaw.

4
3
5
5
2
67'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Nicolas Otamendi zgubił krycie Bailly'ego, ale nie znalazł drogi do siatki główką z kilku metrów. Był tam jeszcze rykoszet.

1
3
2
1
2
64'

Leroy Sane minął się z piłką po niezbyt dokładnym dośrodkowaniu Sterlinga z prawego skrzydła.

4
1
2
5
1
63'

Po przerwie oglądamy ruch w jedną stronę i przewaga Man City rośnie. Czerwone Diabły nie potrafią nawet wyjść z kontrą.

4
1
2
1
4
60'

Sergio Aguero dopadł do bezpańskiej piłki na 18. metrze, ale przestrzelił.

8
3
4
3
3
58'

Jęk zawodu na trybunach! Kevin De Bruyne ładnie wypracował sobie pozycję przed polem karnym, ale po jego mocnym strzale i niewielkim rykoszecie piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

6
4
4
2
3
55'

Goście poradzili sobie z dośrodkowaniem De Bruyne z rzutu wolnego, a po chwili zablokowali jeszcze strzał Sane z kilkunastu metrów.

9
4
4
2
3
53'

Manchester City wyraźnie przeważa, ale stuprocentej sytuacji po przerwie jeszcze nie stworzył.

6
4
2
5
8
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

4
3
5
3
5
49'

Bliźniacza próba Sergio Aguero i taki sam efekt. Obywatele zaczęli drugą część z bardzo ofensywnym nastawieniem.

3
2
4
5
4
47'

Po indywidualnej szarży celnie, ale zbyt lekko uderzył Raheem Sterling i David de Gea na posterunku.

9
4
3
6
1
46'

Początek drugiej połowy.

10
4
3
3
1
45'

Doliczona 1 minuta.

10
6
4
4
4
45'

Powinno być 1:0 dla Man Utd! Z rzutu wolnego perfekcyjnie dośrodkował Marcus Rashford, na 5. metrze mnóstwo swobody miał Ander Herrera, mimo to główkował obok słupka. Fatalne pudło!

9
9
10
10
15
43'

Raheem Sterling miał sporo swobody w narożniku boiska, dość pieczołowicie układał sobie piłkę do strzału, mimo to chybił bardzo wyraźnie.

1
2
2
5
39'

Czerwone Diabły w ataku pozycyjnym - po raz pierwszy od wielu minut.

23
4
1
1
6
36'

Chytry płaski strzał Kolarova w krótki róg i David de Gea wybił piłkę na rzut rożny.

13
1
2
2
6
34'

Niesamowicie aktywny jest Aguero. Teraz Argentyńczyk huknął z 16 metrów nad poprzeczką.

12
4
3
3
9
32'

Soczyście z 22 metrów uderzył Sergio Aguero, piłka leciała przy słupku, mimo to David de Gea poradził sobie nadspodziewanie łatwo.

11
2
2
1
3
30'

Z lewego skrzydła minimalnie za głęboko dośrodkował Aleksandar Kolarov i Sergio Aguero nie sięgnął piłki.

14
9
3
1
6
28'

Po dośrodkowaniu Zabalety wyraźnie obok słupka główkował Sergio Aguero.

8
5
1
3
7
28'

Manchester City ma inicjatywę i atakuje częściej. Jeśli chodzi jednak o czyste sytuacje, to Czerwone Diabły nie ustępują rywalom.

13
8
3
3
5
25'

Ależ groźnie pod bramką Man City! Claudio Bravo źle przeciął centrę z lewego skrzydła, strącił piłkę wprost pod nogi Mchitarjana, lecz naprawił swój błąd i obronił strzał Ormianina!

16
5
4
7
10
23'

Znakomita interwencja Bailly'ego, który zatrzymał wślizgiem szarżującego w polu karnym Sane.

10
3
3
3
3
21'

Lekki techniczny strzał sprzed pola karnego oddał Kevin De Bruyne. David de Gea obronił z łatwością.

17
12
6
5
10
20'

Marcus Rashford ruszył do prostopadłego podania, wyprzedził Otamendiego, ale Argentyńczyk zdołał jeszcze zablokować jego dośrodkowanie. Mogło być groźnie w polu karnym Man City.

13
7
7
7
9
17'

Z rzutu wolnego groźnie zacentrował Kevin De Bruyne, piłka minęła jednak wszystkich w polu karnym i poleciała obok słupka.

18
9
8
11
11
15'

Nieco dłużej przy piłce utrzymują się Obywatele, gra jest jednak szarpana.

10
9
9
12
18
13'

Gra się zaostrza. Teraz Nicolas Otamendi bezpardonowo powalił Rashforda. Umknęło to jednak uwadze sędziego.

7
7
4
7
20
11'

Przerwa w grze, Henrich Mchitarjan boleśnie ucierpiał w starciu z Fernandinho.

9
6
4
16
9
9'

Kapitalna okazja Man City! Z prawego skrzydła dośrodkował Kevin De Bruyne, a zamykający akcję Sergio Aguero trafił z 3 metrów w słupek!

25
15
12
10
16
8'

Kapitalnym dryblingiem popisał się Anthony Martial, ale wszystko na nic, bo Marcus Rashford, do którego podał, znajdował się na spalonym.

16
5
4
12
7
4'

Pierwsze minuty pod znakiem lekkiej przewagi Czerwonych Diabłów.

30
13
6
5
7
2'

Marouane Fellaini chciał zamknąć dośrodkowanie strzałem z ostrego kąta, przytomnie jednak uprzedził go Pablo Zabaleta.