Premier League: 27. kolejka
06 mar 2017 21:00
90+2'

Gol! Strzelił Manuel Lanzini. Asystował mu Andre Ayew.

1:2! Ayew przejął piłkę na połowie Chelsea, dobrze dograł do Lanziniego i ten pokonał Courtoisa mocnym płaskim strzałem przy dalszym słupku.

9
1
1
26
90'

Doliczone 3 minuty.

4
1
89'

Andy Carroll chciał oddać strzał z kilku metrów, jednak do końca przeszkadzał mu Cesar Azpilicueta i nic z tego nie wyszło.

3
1
1
86'

Aaron Cresswell zablokował mocne uderzenie Williana z ostrego kąta.

3
1
1
82'

Po ładnej kombinacyjnej akcji Cesc Fabregas przestrzelił z 15 metrów.

3
1
1
1
81'

W szeregach Młotów nie widać już wielkiej nadziei na odwrócenie losów rywalizacji. Chelsea tymczasem gra bardzo spokojnie.

4
1
1
76'
76'

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Kurt Zouma.

3
1
1
1
75'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

2
1
1
3
74'

Victor Moses zastopował groźną płaską centrę Noble'a z lewej strony pola karnego.

2
1
1
1
1
71'

Z dystansu daleko obok słupka uderzył Pedro Obiang.

2
1
1
68'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Cesar Azpilicueta - obok słupka.

2
67'

Mogło być 0:3! Eden Hazard podał w polu karnym do Costy, ten po profesorsku oszukał obrońcę, ale jego strzał obronił Darren Randolph.

3
65'
64'

West Ham. Schodzi: Winston Reid. Wchodzi: Sam Byram.

64'

West Ham. Schodzi: Sofiane Feghouli. Wchodzi: Andre Ayew.

61'

Ogromny kocioł w polu karnym Chelsea i Victor Moses zablokował mocny strzał Feghouliego z ostrego kąta. Po chwili jeszcze niecelnie główkował Jose Fonte.

2
58'

Groźnie z lewego skrzydła dośrodkował Robert Snodgrass, piłka przeleciała nad Courtoisem, ale zabrakło strzału.

2
57'

Cheikhou Kouyate oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Mosesa z prawego skrzydła.

3
1
1
55'

West Ham próbuje coś wskórać, ale Chelsea jest niesamowicie groźna w kontratakach.

3
1
1
52'

Ładną akcję w polu karnym przeprowadził Marcos Alonso, ale w ostatniej chwili jego strzał zablokował obrońca.

3
1
1
50'

Gol! Strzelił Diego Costa.

0:2! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego fatalnie interweniował Obiang, piłka spadła przed bramkę do Costy i ten musiał trafić do siatki, bo miał do linii 3 metry.

26
1
1
1
8
49'

Z rzutu rożnego nie najlepiej dośrodkował Robert Snodgrass i po małym zamieszaniu piłkę wybił z pola karnego Victor Moses.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+3'

Chelsea wyprowadziła kontrę, miała liczebną przewagę, ale Costa niedokładnie podał do Alonso i ten stracił piłkę w polu karnym.

3
45+2'

Żółtą kartkę za faul na Cresswellu otrzymał Cesc Fabregas.

1
1
1
2
45'

Doliczone 4 minuty.

3
43'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Aaron Cresswell.

3
41'

Co za szansa Chelsea! Diego Costa minął się z piłką po podaniu Hazarda, dobitka Mosesa z ostrego kąta została zablokowana, a potężną bombę z 14 metrów Pedro obronił Darren Randolph!

1
1
40'

Manuel Lanzini otrzymał piłkę na 17. metrze, jednak uderzył na wiwat - wyraźnie nad bramką.

1
1
1
1
39'

N'Golo Kante podał w pole karne do Pedro, Hiszpan miał dobrą okazję, ale przesadził z dryblingiem i łatwo stracił piłkę.

1
1
1
38'

Chelsea nie forsuje tempa, ale kontroluje boiskowe wydarzenia.

1
1
1
34'

Thibaut Courtois zbiegł do boku polu karnego i uprzedził tam Feghouliego.

4
1
1
30'

Diego Costa podał w pole karne do Alonso, ale ten drugi stracił piłkę na rzecz obrońcy.

3
1
1
1
28'

Młoty podrażnione, ale trudno się dziwić. Dotąd nic nie wskazywało, że stracą gola.

1
1
1
3
25'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Pedro Rodriguez.

Zabójcza kontra Chelsea i 0:1! Zainicjował ją Kante, później Pedro podał do Hazarda, a Belg minął Randolpha i trafił płaskim strzałem do pustej bramki.

33
1
1
4
24'

Andy Carroll chciał zamknąć dośrodkowanie Cresswella z lewej strony boiska, szybciej przy piłce był jednak Gary Cahill.

4
1
1
22'

Głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Robert Snodgrass i piłkę przejął Thibaut Courtois.

6
1
1
20'

Dobrze zaczęli gospodarze i Chelsea ma problem z wejściem na właściwe obroty.

3
1
1
1
16'

Niezła centra Noble'a z prawego skrzydła, ale zagrożenie oddalił Cesar Azpilicueta.

6
1
1
1
13'

Chelsea w ataku pozycyjnym, na razie Młoty nie pozwalają jej na zbyt wiele.

4
1
1
2
10'

Sofiane Feghouli rozdarł korkami koszulkę Cahillowi, obrońca Chelsea będzie musiał ją wymienić.

5
1
1
2
8'

Thibaut Courtois wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Snodgrassa z rzutu rożnego. Carroll tymczasem wrócił do gry.

4
1
1
1
6'

Andy Carroll ucierpiał w powietrznym starciu z Mosesem i musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

3
1
1
1
6'

Z ostrego kąta uderzył Aaron Cresswell i po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

1
1
1
3
4'

Od początku w szeregach The Blues aktywny jest Eden Hazard i gospodarze zatrzymują jego akcje faulami.