1
86'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Robert Huth.

Nieprawdopodobny pech Lisów i Arsenal prowadzi! Strzał Monreala z 15 metrów był niecelny, ale zawodnik Arsenalu trafił w Hutha i po odbiciu się od Niemca piłka wpadła do siatki przy słupku. Schmeichler bezradny.

29
19
8
15
20
84'

Ryzykowna, ale czysta interwencja Ndidiego we własnym polu karnym. Zawodnik Lisów wślizgiem zatrzymał szarżującego Oezila.

1
2
4
83'

Zdecydowanie za głęboko dośrodkował z rzutu wolnego Riyad Mahrez i Petr Cech łatwo złapał piłkę.

3
2
1
1
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka.

1
2
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yohan Benalouane.

2
1
1
79'

Laurent Koscielny źle stąpnął i przez chwilę leżał na boisku. Wrócił jednak do gry.

2
1
3
1
78'

Groźnie w polu karnym Kanonierów szarżował Shinji Okazaki, lecz jego strzał z ostrego kąta został zablokowany.

2
1
2
3
76'

Shinji Okazaki podał do Vardy'ego, ale ten uderzał w dużym tłoku. Zabrakło mocy i piłkę złapał Petr Cech.

5
2
75'

Arsenal. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Olivier Giroud.

75'
74'

Chwila oddechu dla defensywy Lisów. Gra toczy się teraz na połowie Arsenalu.

4
70'

Zablokowane dośrodkowanie Vardy'ego z lewej strony pola karnego.

6
4
70'
68'

Arsenal. Schodzi: Kieran Gibbs. Wchodzi: Danny Welbeck.

66'

Sprzed pola karnego wprost w ręce Schmeichela uderzył Alexis Sanchez.

2
1
2
3
65'

Arsene Wenger coraz bardziej zaniepokojony. Jego drużyna wymieniła ponad dwukrotnie więcej podań niż goście, ale wynik wciąż jest remisowy.

1
4
4
62'

Arsenal naciera nieustannie, trzeba jednak oddać Lisom, że w tyłach spisują się dotąd świetnie.

2
3
1
4
58'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Granit Xhaka, piłka zrykoszetowała i z trudem na rzut rożny wybił ją Kasper Schmeichel.

3
3
2
2
4
56'

Przytomna interwencja Hutha w polu karnym Lisów. W ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Sancheza.

2
1
4
54'

Celny, ale niegroźny strzał głową oddał Wilfred Ndidi. Petr Cech złapał piłkę.

3
2
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Fuchs. Faulowany Walcott.

2
2
1
1
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
1
2
49'

Przed tym spotkaniem Arsenal miał siedem punktów straty do pierwszej czwórki. Potrzebuje więc zwycięstwa jak ryba wody. Na razie jednak idzie mu jak po grudzie.

3
3
1
3
5
46'

Początek drugiej połowy.

7
4
45+1'

Dużo szczęścia miały teraz Lisy! Po potężnie bombie Sancheza z 19 metrów piłka odbiła się od poprzeczki!

12
7
8
5
4
45'

Doliczona 1 minuta.

5
5
2
2
2
42'

Kieran Gibbs wycofał piłkę przed pole karne do Coquelina, ale strzał tego drugiego został zablokowany.

2
4
1
3
3
39'

Riyad Mahrez zakręcił w polu karnym obrońcami Arsenalu i z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

4
4
2
3
5
38'

Mesut Oezil trochę za mocno podał do wbiegającego w pole karne Sancheza i Chilijczyk nie doszedł do piłki.

3
1
1
38'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Danny Simpson.

5
5
1
2
1
35'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Oezila z rzutu wolnego i piłka w rękach Schmeichela.

2
4
1
3
2
32'

Arsenal zamknął Lisy w pobliżu ich pola karnego, oglądamy teraz sporo dośrodkowań.

7
4
1
1
29'

Znakomita interwencja Fuchsa po rzucie rożnym, który dosłownie zdjął piłkę z głowy jednemu z zawodników gospodarzy.

2
2
1
1
27'

Duże zamieszanie w polu karnym Lisów! Hector Bellerin nie znalazł miejsca do oddania strzału, ale Theo Walcott już tak i jego uderzenie z kilku metrów instynktownie obronił Kasper Schmeichel!

4
2
1
26'

Gabriel Paulista sfaulował w powietrznym pojedynku Ulloę. Obaj musieli skorzystać z pomocy lekarskiej.

1
2
22'

Fantastyczna szansa Leicester! Mocny strzał z woleja oddał Riyad Mahrez, piłka leciała pod poprzeczkę i z najwyższym trudem obronił to Petr Cech!

3
2
18'

Teraz mocno z 25 metrów uderzył Granit Xhaka. Piłka poleciała jednak wyraźnie nad poprzeczką.

2
1
1
16'

Londyńczycy podkręcili tempo i groźny strzał oddał Francis Coquelin. Kasper Schmeichel wybił piłkę na rzut rożny.

4
2
15'

Niezbyt ciekawy fragment, Kanonierzy w bezproduktywnym ataku pozycyjnym.

1
1
2
11'

Arsenal ma inicjatywę, atakuje częściej, ale na razie to goście stworzyli klarowną okazję.

4
3
1
2
3
7'

Po podaniu Albrightona z lewej strony pola karnego świetną okazję miał Jamie Vardy, ale uderzył z 12 metrów w boczną siatkę!

4
3
1
3
3
6'

Gospodarze zatrzymali szarżujących lewym skrzydłem Fuchsa, a następnie Albrightona.

2
2
2
1
1
4'

Kanonierzy od początku ruszyli do ataku, ale nie stwarzają jeszcze sytuacji strzeleckich.