1
1
88'

Gol! Strzelił Cesc Fabregas. Asystował mu Willian.

4:3! Willian podał na 16. metr do Fabregasa, a ten pokonał Gomesa precyzyjnym uderzeniem przy słupku. Chelsea nie chce tracić punktów nawet gdy ma już w garści tytuł.

40
18
8
6
7
86'

Z narożnika pola karnego technicznie uderzył Ola Aina, ale posłał piłkę wprost w ręce Gomesa.

6
4
5
4
4
84'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła niecelnie główkował John Terry.

4
1
2
1
1
84'
83'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Sebastian Proedl.

2
2
1
1
1
81'

Z narożnika boiska nad poprzeczką huknął Daryl Janmaat.

1
80'

Potężnie z dystansu uderzył Valon Behrami, jednak piłka poleciała wyraźnie obok słupka.

78'

Szerszenie wciąż nienasycone. Wyraźnie mają ochotę na sprawienie sensacji.

75'

Chelsea. Schodzi: Kenedy. Wchodzi: Ola Aina.

2
1
1
1
74'

Gol! Strzelił Stefano Okaka.

Mamy sporą niespodziankę! Okaka świetnie odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i mocnym uderzeniem po ziemi nie dał szans Begoviciowi!

6
3
9
7
17
71'

Watford FC. Schodzi: M'Baye Niang. Wchodzi: Stefano Okaka.

70'

Po fatalnej stracie Holebasa bardzo groźny płaski strzał oddał Cesar Azpilicueta i końcami palców obronił Heurelho Gomes!

1
1
2
1
1
69'

Zupełnie nieudany płaski strzał z dystansu oddał Nathan Ake. Gomes nie musiał interweniować.

1
1
1
65'

Znakomita wymiana podań w Chelsea, piłkę otrzymał w końcu na 7. metrze Michy Batshuayi, lecz jego strzał z półobrotu zatrzymał Heurelho Gomes.

2
3
2
1
1
62'

Watford poczuł szansę na dobry wynik, rzadko jednak zagraża bramce Begovicia.

2
1
2
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Nathaniel Chalobah.

1
1
3
4
4
55'

Dobre dośrodkowanie Holebasa z rzutu wolnego, ale żaden z jego kolegów nie oddał strzału.

2
2
2
2
4
53'

Przerwa w grze, Cesar Azpilicueta ucierpiał w powietrznym starciu z Janmaatem.

2
1
2
4
1
51'

Gol! Strzelił Daryl Janmaat.

Co za mecz! Janmaat wpadł z piłką w pole karne, łatwo minął Ake i trafił do siatki bardzo precyzyjnym uderzeniem przy dalszym słupku. Mamy 3:2!

6
3
5
10
17
49'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Nathan Ake.

Po rykoszecie piłkę w polu karnym przejął Ake, podał ją do Batshuayia i Belg dopełnił formalności na pustą bramkę. 3:1!

27
14
5
3
2
48'

Heurelho Gomes przytomnie obronił bardzo groźny strzał Williana z ostrego kąta.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

2
4
45+2'

Londyńczycy trochę zwolnili, chyba czekają już na przerwę.

7
5
5
4
4
45'

Doliczone 3 minuty.

6
5
4
3
2
42'

Po kontrataku i dośrodkowaniu Hazarda, Kenedy opanował piłkę na 13. metrze, jednak uderzył fatalnie, daleko obok słupka.

4
3
4
5
4
38'

Przerwa w grze, M'Baye Niang krwawi na twarzy po starciu z Kante.

3
3
6
6
6
36'

Gol! Strzelił Cesar Azpilicueta.

Chelsea znów prowadzi! Po rzucie rożnym Janmaat wybił piłkę wprost pod nogi Azpilicuety, a ten opanował ją na 16. metrze i mocnym płaskim strzałem nie dał szans Gomesowi.

36
19
8
4
6
32'

Eden Hazard znakomicie minął w polu karnym Mariappę, lecz minimalnie chybił płaskim strzałem z 15 metrów!

3
2
3
4
3
31'

Kenedy dostał w polu karnym podanie od Hazarda, ale jego strzał z ostrego kąta został zablokowany.

4
2
2
3
3
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nathan Ake.

Chelsea FC
5
3
4
5
8
29'

Heurelho Gomes kapitalnie zatrzymał Hazarda w sytuacji sam na sam i Belg nie oddał strzału!

3
2
3
3
5
27'

Zablokowany atomowy strzał Williana sprzed pola karnego.

8
5
7
7
7
26'

Michy Batshuayi chciał zamknąć płaską centrę Azpilicuety z prawego skrzydła, ale świetnie uprzedził go Sebastian Proedl.

4
3
3
3
3
24'

Gol! Strzelił Etienne Capoue.

1:1! Teraz Terry koszmarnie się pomylił! Chciał podać do Begovicia, ale zagrał wprost na głowę Capoue i ten bez trudu trafił do siatki.

16
11
28
20
26
22'

Gol! Strzelił John Terry.

1:0 dla Chelsea! Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym, do piłki dopadł Terry i lekkim uderzeniem pokonał Gomesa!

Chelsea FC
47
25
12
9
11
21'

Groźnie z ostrego kąta uderzył Michy Batshuayi, ale w ostatniej chwili przyblokował go obrońca i piłka wyszła na rzut rożny.

4
3
3
3
4
19'

Tempo nie porywa. Chelsea długo utrzymuje się przy piłce, jednak niewiele z tego wynika.

4
3
3
3
3
15'

Watford nastawił się na kontry, wyprowadza je jednak niezmiernie rzadko. Utrzymuje się przewaga nowego mistrza Anglii.

5
4
4
4
4
11'

Żółtą kartkę za faul na Kenedym otrzymał Nordin Amrabat.

7
5
3
3
5
10'

The Blues cierpliwie prowadzą atak pozycyjny.

4
3
4
4
3
6'

Chelsea gra w mocno rezerwowym składzie, mimo to od początku zdecydowanie dominuje.

6
5
5
4
4
4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jose Holebas.

8
5
5
4
5
3'

Groźna akcja Chelsea. Po dośrodkowaniu Williana obrońcy Watfordu zablokowali jednak strzały Batshuayia i Hazarda.

4
5
4
4
4
2'

Na trybunach słychać pieśni pochwalne dla Antonio Conte. Kibice Chelsea świętują tytuł.

8
8
4
4
4
20:35

Chelsea zapewniła już sobie mistrzostwo Anglii i Antonio Conte mocno zamieszał składem. W podstawowej jedenastce brakuje m. in. Courtoisa, Pedro, Costy, Luiza, Cahilla, Alonso, Mosesa i Fabregasa.