Gospodarze daleko od bramki Llorisa. Nic nie zapowiada wyrównania.

3
83'

Przepychanki w polu karnym gospodarzy. Pan Moss uspokaja piłkarzy.

82'

Na przebój przedzierał się w polu karnym rywala Harry Kane, ale naciskany przez rywali nie oddał strzału.

1
1
81'
ZMIANA
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Eriksen. Asystował mu Harry Kane.

Mamy gola. Fenomentalne uderzenie Duńczyka z około 25 metrów! Piłka odbiła się tuż przed bramkarzem i wpadła do siatki przy lewym słupku.

18
10
5
6
18
76'

Celny, ale bardzo lekki strzał głową Kane'a i pewna obrona bramkarza "orłów".

2
1
2
3
2
72'

Wypuszczony "w uliczkę" Harry Kane starał się zagrać przed bramkę, ale nic z tego. Świetny wślizg Kelly'ego i po zagrożeniu.

1
1
1
1
70'

Gra głównie w środku boiska. Piłkarze Tottenhamu zaczynają się denerwować.

1
1
1
Myślicie, że Tottenham da radę wygrać ten mecz?
1
67'

W polu karnym Crystal Palace pada Harry Kane, ale o jedenastce nie może być mowy. Reprezentant Anglii po prostu stracił równowagę.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Ward. Przytrzymywanie Sona.

63'
ZMIANA

Palace. Schodzi: James McArthur. Wchodzi: Yohan Cabaye.

62'

Lekki strzał Alliego prawą nogą z 18 metrów, ale Wayne Hennessey spokojnie złapał piłkę.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Kane. Nieprzepisowo zatrzymany Zaha.

Tottenham Hotspur
58'

Najlepsza okazja gości w tym meczu! Walker świetnie dośrodkował z prawej flanki, ale wbiegający w pole karne Dele Alli fatalnie spudłował z kilku metrów.

57'
ZMIANA

Palace. Schodzi: Mamadou Sakho. Wchodzi: Damien Delaney.

55'

Sam Allardyce nerwowo żuje gumę. Trener "orłów" musi dokonać zmiany. Wielka szkoda, bo Francuz rozgrywał dobry mecz.

1
1
1
53'

Koszmarnie wyglądająca kontuzja kolana Mamadou Sakho. Wydaje się, że mamy do czynienia z zerwanym więzadłem krzyżowym, a co za tym idzie długą przerwą od futbolu.

1
1
52'

Słabiutki strzał sprzed pola karnego Crystal Palace oddał Alli.... 2 metry obok bramki.

1
49'

Ben Davies mocno zagrał wzdłuż bramki, ale w ostatniej chwili Kelly wślizgiem uprzedził Kane'a.

1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker. Faulowany był Zaha, który wylądował na bandach reklamowych poza boiskiem.

1
46'

Zaczynamy II połowę.

46'
ZMIANA
45'

Sędzia doliczył 60 sekund.

1
1
1
43'

Wyraźnie utyka Moussa Dembele, ale sztab szkoleniowy Tottenhamu zwleka ze zmianą.

1
42'

Pierwsza połowa ma się ku koncowi. Na Selhurst Park jesteśmy świadkami wyrównanego pojedynku.

39'

Ładna wymiana podań zakończona strzałem sprzed szesnastki. Z 20 metrów nad poprzeczką kropnął Andros Townsend.

38'

Szansa na precyzyjne dogranie z bocznej strefy boiska. Dembele faulował Zahę z lewej strony boiska, na wysokości pola karnego. Dośrodkowanie trafiło do Sakho, ale strzał Francuza został zablokowany.

34'

Zdecydowane wejście Wanyamy w nogi Townsenda. Publiczność domaga się drugiej żółtej kartki, ale sędzia jedynie tłumaczy piłkarzowi, że ostatni raz przymyka oko na tego typu zagrania.

1
31'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy po centrze z kornera, ale gre przerywa gwizdek sędziego. Dele Alli był na ofsajdzie.

30'

Strzał z ostrego kąta oddał Kane, ale piłkę bezproblemowo złapał Wayne Hennessey.

29'

Posiadanie piłki zdecydowanie na korzyść gości, ale wicelider wcale nie jest stroną dyktującą warunki gry.

27'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Wanyama. Faulowany był Milivojević.

2
1
1
2
1
25'

Bardzo mocno wstrzelił piłkę tuż przed bramkę Crystal Palace Christian Eriksen, ale przytomnie zachował się Martin Kelly, zatrzymując futbolówkę na 3. metrze.

1
1
23'

Dośrodkowanie Daviesa z lewego skrzydła, piłka odbiła się rykoszetem, następnie została wybita zbyt krótko i trafiła do Walkera. Strzał z powietrza, ale wysoko nad poprzeczką.

1
20'

Harry Kane starał się prostopadłym podaniem wypuścić w uliczkę Eriksena, ale połapali się w jego zamiarach obrońcy.

17'

Zacięta walka przy linii bocznej. Zaha starał się minąć Vertonghena, ale Belg do końca czekał na ruch rywala i nie pozwolił się minąć.

1
14'

Andros Townsend świetnie rozprowadził akcję "orłów". Uderzenie Benteke z 15 metrów pewnie obronił Hugo Lloris.

3
1
1
1
1
12'

Dośrodkowanie Zahy trafia do McArthura, ale ten zaplątał się z piłką, będąc 10 metrów przed bramką gości.

10'

Podanie na prawe skrzydo do Kane'a. Od napastnika jak od ściany odbił się Mamadou Sakho i sędzia uznał, że nie wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

7'

James McArthur odebrał piłkę Dembele tuż przed polem karnym Tottenhamu, ale podanie do Benteke nie dotarło do adresata.

4'

Wilfried Zaha zakręcił obrońcami Tottenhamu w ich polu karnym, ale centra do Benteke zdecydowanie zbyt krótka.

2'

Drybling Dembele w środku boiska i ostry atak Puncheona. Arbiter zastosował przywilej korzyści, ale z tej akcji tylko rzut rożny dla gości. Centra z narożnika boiska, ale bez zagrożenia.

2
20:10

Gospodarze w niebiesko-czerwonych strojach, goście w białych koszulkach i czarnych spodenkach.