Premier League: 28. kolejka
08 mar 2017 21:00
90+1'

Kelechi Iheanacho zamknął dośrodkowanie z prawej strony boiska, jednak w dobrej sytuacji uderzył obok słupka.

90'

Doliczone 4 minuty.

1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Ramadan Sobhi.

1
87'

Płasko z ostrego kąta uderzył Sergio Aguero, jednak trafił tylko w boczną siatkę.

1
85'

Stoke. Schodzi: Joe Allen. Wchodzi: Giannelli Imbula.

84'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na De Bruyne otrzymał Jonathan Walters.

83'

Niespodzianka wisi w powietrzu, znów fragment spokojniejszej gry Stoke.

2
80'

Jonathan Walters zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, jednak wyraźnie chybił uderzeniem głową.

1
1
79'

Stoke. Schodzi: Saido Berahino. Wchodzi: Glenn Whelan.

77'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował Nicolas Otamendi.

2
2
76'

Płasko sprzed pola karnego uderzył David Silva - po rykoszecie piłka minęła słupek.

1
76'
75'

Bacary Sagna zablokowany przy próbie dośrodkowania z prawego skrzydła.

1
72'

Fantastyczna okazja Man City! David Silva dopadł do piłki na 11. metrze i uderzył płasko tuż obok słupka!

71'

Sergio Aguero chciał zamknąć dośrodkowanie z prawego skrzydła, jednak pod naciskiem Shawcrossa nie zdołał oddać celnego strzału.

2
69'

Sprzed pola karnego wysoko nad bramką uderzył Yaya Toure. Fatalna próba, zwłaszcza że Iworyjczyk miał sporo miejsca.

1
68'

Stoke. Schodzi: Mame Diouf. Wchodzi: Ibrahim Afellay.

68'

Na boisku leży Mame Diouf. Za chwilę zmiana w Stoke.

1
66'

Dobra płaska centra Clichy'ego z lewego skrzydła, ale zabrakło wykończenia. Podkręcają tempo gospodarze.

1
64'

Za nami ponad godzina gry, a Obywatele wciąż atakują bardzo siermiężnie.

1
2
60'

Po dośrodkowaniu De Bruyne i nieudanej interwencji Allena, niecelnie z 12 metrów uderzył Leroy Sane.

57'

Man City. Schodzi: Jesus Navas. Wchodzi: David Silva.

55'

Bardzo groźnie sprzed pola karnego uderzył Sergio Aguero, ale na głowę przyjął to Erik Pieters!

54'

Żółtą kartkę za symulowanie faulu otrzymał Leroy Sane.

Manchester City
1
2
51'

Nicolas Otamendi rozpaczliwym wślizgiem zablokował w polu karnym Saido Berahino.

1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
49'

Obraz gry bez zmian, gospodarze wciąż nie zachwycają.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Kevin De Bruyne wystartował do długiego podania Otamendiego, ale w polu karnym uprzedził go Lee Grant.

2
1
45'

Doliczona 1 minuta.

1
1
43'

Bardzo solidnie grają w tyłach The Potters i Manchester City niezmiernie rzadko stwarza zagrożenie pod bramką Granta.

1
40'

Jeszcze raz dośrodkowywał Jesus Navas, ale Phil Bardsley spokojnie zgrał piłkę do Granta.

2
39'

Lee Grant na raty złapał piłkę po centrze Navasa.

1
38'

Z narożnika pola karnego na wiwat uderzył Mame Diouf - wysoko nad bramką.

1
36'

Niewiele wynika z ataków Obywateli, Pep Guardiola ma powody do niepokoju.

1
2
33'

Z lewego skrzydła do nikogo dośrodkował Gael Clichy i piłka opuściła boisko.

1
30'

Nicolas Otamendi oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Allena z prawej strony boiska.

1
28'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Mame Diouf.

26'

Z rzutu wolnego mocno przy bliższym słupku uderzył Aleksandar Kolarov, jednak Lee Grant odbił piłkę.

1
24'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Aguero otrzymał Phil Bardsley.

2
2
23'

Leroy Sane wpadł w pole karne Stoke, jednak zatrzymali go do spółki Mame Diouf i Ryan Shawcross.

19'

Z dystansu uderzył Sergio Aguero i po rykoszecie piłka poleciała obok słupka.

1
16'

Ramadan Sobhi zatańczył w polu karnym, dośrodkował na 6. metr, ale tam skutecznie interweniowali obrońcy MC.

2
1
13'

Yaya Toure chciał rozegrać dwójkową akcję z Fernandinho, lecz w kluczowym momencie podał niedokładnie.

2
3
10'

Gospodarze atakują, ale ich akcje są szarpane. Nie złapali jeszcze właściwego rytmu.

2
1
8'

Joe Allen przeciął groźną centrę Navasa z prawego skrzydła.

1
6'

Zapachniało sensacją! Po dośrodkowaniu Pietersa strzał z kilku metrów oddał Mame Diouf i Wilfredo Caballero uratował gospodarzy instynktowną interwencją!

1
3'

Od początku przewagę mają gospodarze, ale tempo na razie nie jest zbyt wysokie.

1
1
1'

To spotkanie pierwotnie było planowane na weekend, ale jest rozgrywane awansem, bowiem w sobotę The Citizens czeka ćwierćfinał Pucharu Anglii z Middlesbrough.