4:0
Zakończony
Hull City
90+4'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. 4:0! Belg znalazł się sam na sam z bramkarzem, minął go i wpakował piłkę do siatki.

18
10
9
8
14
90+1'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Enner Valencia. 3:0! Idealne podanie Valencii w pole karne, a tam Lukaku uderzeniem przy bliższym słupku zadaje trzeci cios.

20
11
9
8
14
90'

Cztery minuty doliczone.

1
1
86'
84'

Dwa z rzędu rzuty rożne bił Grosicki, ale nie było zagrożenia pod bramką Evertonu.

1
1
1
4
82'
79'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Barry.

1
2
2
78'

Gol! Strzelił Enner Valencia. Asystował mu Romelu Lukaku. 2:0! Piękna dwójkowa akcja tych piłkarzy i strzał Ekwadorczyka z sześciu metrów trafił do siatki rywali.

9
8
7
11
18
76'

Everton. Schodzi: Tom Davies. Wchodzi: Enner Valencia.

4
1
1
1
3
73'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Tom Huddlestone. Nieładny faul na rywalu. Wydaje się jednak, że decyzja arbitra jest nieco zbyt surowa.

3
4
3
6
22
72'

Bardzo dobra okazja dla Hull, jednak Robertson spudłował z siedmiu metrów.

5
1
1
5
4
70'

Znów Grosicki był na skrzydle, ale ponownie zabrakło dokładności przy dośrodkowaniu.

5
4
3
14
5
68'

Pierwszy raz piłkę przy nodze miał Grosicki, ale podał niedokładnie do kolegi z zespołu.

5
5
4
12
5
64'
54
26
5
4
4
63'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Williams.

2
3
1
1
62'

Bardzo silny strzał Lukaku i Jakupović z trudem sparował piłkę na korner.

1
2
3
1
1
59'

Nadal przeważa Everton, a Hull cały czas się broni.

1
2
3
55'

Indywidualna akcja Lukaku i strzał sprzed pola karnego przymierzył nad poprzeczką.

1
1
53'

Dwa z rzędu rzuty rożne dla Hull City, ale nie było zagrożenia pod bramką Evertonu.

1
1
1
1
51'

Niełatwa piłka Daviesa do Lukaku, ale ciut za mocna. Mimo to Belg bije brawo młodemu pomocnikowi.

2
1
1
1
1
49'

Spokojne pierwsze fragmenty drugiej odsłony.

2
2
2
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
4
45'

Minuta doliczona.

1
1
3
44'

Stykowa sytuacja w polu karnym Evertonu, jednak Williams nie faulował Hernandeza.

1
1
42'

Zupełnie odcięty od podań jest napastnik Hull Abel Hernandez. Wcześniej kilka dośrodkowań słał mu Kamil Grosicki.

1
1
3
1
38'

Błąd Williamsa i Clucas lobował Roblesa. Na szczęście gospodarzy uderzył tuż nad poprzeczką.

2
2
2
2
1
36'

Kolejna nieudana akcja Hull. Możliwe, że w drugiej połowie szybko zobaczymy na boisku Kamila Grosickiego.

3
5
1
1
33'

Miękkie dośrodkowanie Barry'ego i strzał głową Williamsa był zbyt lekki, żeby pokonać Jakupovicia.

1
1
1
1
2
33'

Hull mocno rozczarowuje, nawet trudno Tygrysom przekroczyć linię środkową.

1
1
1
1
2
30'
29'

Morgan Schneiderlin jest opatrywany przez medyków.

3
2
3
5
4
26'

Barkley rozpędzał się prawą flanką, ale ostatecznie stracił piłkę.

2
1
1
1
2
24'

Piłka w siatce Hull, ale sędzia przerwał grę, ponieważ Lukaku był na spalonym.

1
1
1
2
2
22'

Tygrysy cały czas nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

2
1
1
1
5
19'

Ładna akcja Evertonu i przed szansą stanął Barkley. Minął jednego zawodnika, ale drugi zablokował jego strzał.

1
1
1
2
3
15'

Everton długo utrzymuje się przy piłce, a Hull swoje okazje tworzy po kontrach.

1
1
1
1
1
13'

Znów przed szansą stanął Marković, jednak jego strzał z 15 metrów poszybował wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
11'

To byłaby dobra okazja dla Hull City, jednak Marković przegrał pojedynek z Bainesem.

2
2
2
2
2
9'

Gol! Strzelił Dominic Calvert-Lewin. Asystował mu Tom Davies. 1:0! Płaskie dośrodkowanie na piąty metr, a bierność obrońców wykorzystał Calvert-Lewin.