01 kwi 2017 16:00
90+7'
ZMIANA
90+5'

Piłkarze wciąż grają. Kontra Crystal Palace zakończona bardzo niecelnym strzałm Zahy.

5
7
5
7
9
90'

Do wrzutki Fabregasa po raz kolejny doszedł Costa, jednak uderzył niecelnie. Który do już raz w tym meczu?

4
5
2
6
10
89'

Piłkarze Crystal Palace starają się oddalić grę od własnego pola karnego. Do zdobycia trzech punktów brakuje im już niewiele.

2
2
4
5
5
85'

Znowu nie ma bramki! Uderzał Frabregas, Wayne Hennessey po raz kolejny kapitalnie interweniuje!

1
1
6
3
83'

6
81'

Gol na 2:2 wisi na włosku. Przed momentem z sześciu metrów uderzał Costa, jednak piłkę tuż sprzed linii wybił jeden z obrońców Crystal Palace!

6
5
1
3
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Cahill.

3
1
1
5
75'

Po dokładnym dośrodkowaniu Hazarda z kilku metrów główkował Costa, ale nie trafił w bramkę!

1
1
2
3
2
74'
ZMIANA
73'

1
72'

Damien Delaney zgrał piłkę w kierunku Benteke, jednak ten spudłował uderzając z pola karnego.

3
1
2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Benteke.

5
2
2
1
1
66'

Frabregas do Costy, który po raz kolejny uderzył niecelnie.

1
2
2
2
65'

Chelsea wciąż ma problemy ze stwarzaniem sobie okazji bramkowych. Goście pozostawiają rywalom niewiele miejsca.

1
1
3
61'
ZMIANA

Palace. Schodzi: Andros Townsend. Wchodzi: Martin Kelly. Mogło być 1:3. Groźny strzał z pola karnego oddał Zaha, Thibaut Courtois zdołał zatrzymać uderzenie!

60'
ZMIANA

Palace. Schodzi: Scott Dann. Wchodzi: Damien Delaney.

59'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Willian.

55'

Znowu uderzał Diego Costa, jednak tym razem został w porę zablokowany.

1
3
54'

Dośrodkowanie Fabregasa starał się wykończyć Costa, ale uderzył niezbyt mocno i bramkarz pewnie obronił.

1
1
3
2
4
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diego Costa.

2
4
49'

Obraz gry nie ulega zmianom, atakują gospodarze, goście bronią się niemal całym zespołem.

2
46'

Gramy po przerwie.

1
46'
ZMIANA

Palace. Schodzi kontuzjowany James Tomkins. Wchodzi: Scott Dann.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
1
2
4
45'

Dośrodkował Fabregas, główkował Matić, ale wprost w bramkarza Crystal Palace, który wybił piłkę na korner, po którym strzelał David Luiz, jednak Wayne Hennessey pownownie był na posterunku.

2
1
1
1
2
42'

Po wrzutce z rogu James Tomkins głową uderzył niecelnie.

2
1
2
40'

Hazard podał do Maticia, ten natychmiast uderzył, ale piłkę odbił przed siebie Wayne Hennessey. Na więcej nie pozwolili rywalom jego partnerzy.

2
1
2
1
2
36'

Obraz gry nie ulega zmianie. Zdecydowana przewaga Chelsea, ale zawodnicy lidera niezbyt często uderzają na bramkę gości.

3
32'

David Luiz uderzył z rzutu wolnego, ale w środek bramki i golkiper pewnie złapał piłkę.

1
1
1
2
31'

Chelsea wciąż w ataku, ale gospodarze nie potrafi wywalczyć sobie pozycji strzeleckiej. Crystal Palace dobrze się broni.

1
5
28'

Matić szukał prostopadłym podaniem Pedro, ten doszedł do piłki, ale był na spalonym.

1
2
1
25'

Piłkarze Crystal Palace coraz częście wyprowadzają kontry. Przed momentem akcję niecelnym uderzeniem z okolic linii pola karnego zakończył Jason Puncheon.

1
4
22'

Fabregas dograł do Diego Costy, którego strzał z kilku metrów w świetnym stylu obronił bramkarz!

1
1
3
3
19'

Pedro Rodriguez miał problemy, potrzebował pomocy medycznej, ale już wszystko w porządku.

2
1
2
4
2
17'

Na bramkę Crytsal Palace sunie atak za atakiem. Goście na własnej połowie, gospodarze dążą do wyrównania.

9
2
2
1
3
14'

Spory szok w 120 sekund przeżyli zawodnicy i kibice Chelsea. Wydawało się, że po objęciu prowadzenie gospodarze będą kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, a tymczasem muszą odrabiać straty.

4
2
2
7
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Benteke. Asystował mu Wilfried Zaha. Coś nieprawdopodobnego! Kontra Crystal Palace. Zaha podał do Benteke, ten przebiegł z piłką kilka metrów i technicznym strzałem wyprowadził gości na prowadzenie!

32
14
11
17
32
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wilfried Zaha. Asystował mu Christian Benteke. To była jedna z pierwszych akcji gości i do razu zakończyła się bramką! Dogrywała Benteke, a Zaha zdobył wyrównującego gola.

30
12
10
11
28
8'

Goście po stracie gola wyraźnie stracili koncepcję gry. Powinni zaatakować, ale niezbyt kwapią się ku temu.

2
1
2
5
4
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cesc Fabregas. Asystował mu Eden Hazard. Hazard świetnie dograł na przedpole do Fabregasa, a ten spokojnie skierował piłkę do bramki gości. 1:0!

35
15
6
10
21
4'

Od początku przewaga Chelsea. Uderzał Marcos Alonso, bramkarz pewnie obronił.