4
4
71'
69'

Gol! Strzelił Harry Maguire. Asystował mu Andrew Robertson. Kapitalne dośrodkowanie z rzutu wolnego spod linii bocznej, a tam kapitan Hull City posłał strzałem głową kontrującą piłkę! Bramkarz bez szans.

191
83
32
11
11
67'

Mecz jest wyrównany, ale jeśli ktoś zagraża bramce, to Hull City. Bardzo aktywny jest Grosicki, w zasadzie bierze udział w każdej akcji. Teraz dośrodkował, ale prosto w ręce bramkarza.

40
12
5
3
7
63'

Już prawie 20 minut i bez gola. Niesłychane ;)

19
8
3
4
9
59'
57'

N'Diaye przedarł się prawą stroną, jego strzał obronił Valdes, piłkę przejął Grosicki, ale huknął wysoko ponad bramką

9
6
4
9
17
55'

Teraz Polak strzelił na bramkę, ale trafił w jednego z piłkarzy Boro.

33
13
9
5
7
54'

Grosicki minął jednego rywala, wpadł w pole karne, ale tam zatrzymał go Traore.

21
17
10
11
9
52'

Taka szybka zmiana świetnego Hernandeza to nie fanaberia trenera. Snajper Hull jest kontuzjowany.

2
3
9
21
11
51'

Hull City. Schodzi: Abel Hernandez. Wchodzi: Evandro.

4
5
12
7
5
50'

Od początku drugiej połowy przewagę mają goście.

4
4
2
7
10
47'

Ciekawostka. Nie było w tym sezonie meczu, w którym w pierwszej połowie padłoby tyle goli.

16
5
5
1
2
46'

Gramy!

8
2
4
1
2
45+1'

Gol! Strzelił Marten de Roon. Asystował mu Ben Gibson. I to jest gol, którego być nie powinno. Po rzucie rożnym główkował Gibson, do piłki dopadł de Roon i wpakował ją do bramki. Tyle, że był na olbrzymim spalonym. Aż niemożliwe, że arbitrzy tego nie widziel!

14
10
18
42
150
45'

Zamieszanie pod bramką gości, strzelał Gestede, piłka poszła na rzut rożny.

5
2
1
2
2
44'

Hull oddało inicjatwę, czeka na przerwę.

5
1
2
4
10
44'

Traore najpierw odebrał piłkę Grosickiemu w polu karnym, potem przebiegł pół boiska aż został sfaulowany.

3
4
3
6
9
40'

Negredo celował w okienko strzałem zza pola karnego, ale nie dokręcił piłki. I ta poleciała obok słupka.

2
2
5
3
7
39'

Grosicki szarżował lewą stroną, ale obrońca wybił mu spod nóg piłkę na rzut rożny.

29
15
8
6
11
37'

I znowu po stracie gola Boro starają się przycisnąć, kilka razy dośrodkowali w pole karne, ale bez rezultatu.

9
3
1
1
6
33'

Gol! Strzelił Abel Hernandez. Asystował mu Kamil Grosicki. Kapitalna akcja! Grosicki dostał podanie z głębi pola, spojrzał gdzie jest Hernandez, od razu zagrał mu w poprzek pola karnego, a snajper Hull City nie miał problemów, żeby wpakować piłkę do bramki!

467
207
61
13
15
32'

Teraz goście częściej przy piłce, ale nie są w stanie stworzyć żadnego zagrożenia.

9
5
6
7
10
29 '

I to jest zasłużone prowadzenie. Gospodarze dominują, rzadko dają drużynie Boro dojść do piłki.

14
12
7
4
8
28'

Gol! Strzelił Oumar Niasse. Asystował mu Abel Hernandez. No i proszę! Hernandez grał piłkę głową do Niasse, ten strzelił tuż przy słupku i Hull już prowadzi.

98
45
17
8
11
24'

Gospodarze dominują. Teraz Hernandez dośrodkował, ale piłka trafiła w ręce Valdesa.

6
5
4
6
5
22'

Hernandez z rzutu wolnego posłał piłkę nad murem, ale też obok bramki.

4
4
7
5
6
17'

Żółtą kartkę otrzymał Sam Clucas.

6
4
4
10
9
13'

Gol! Strzelił Lazar MarkovićDzieje się i to sporo! Hull po stracie gola dominowało, Kamil Grosicki posłał piłkę ponad bramką. A potem w zamieszaniu piłka znalazła się pod nogami Markovicia, który był już bezlitosny. Remis!

186
84
35
15
15
8'

Kamil Grosicki ruszył lewą stroną, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

27
13
11
16
22
4'

Gol! Strzelił Alvaro Negredo. Asystował mu Adama Traore.

Gospodarze w szoku! Traore nie to strzelał, ni podawał, ale piłka poleciała w bramkę, akcję zamknął Negredo!