88'
ZMIANA

Palace. Schodzi: Wilfried Zaha. Wchodzi: Damien Delaney.

86'

Mocny strzał Benteke z ostrego kąta, przed bramką czekał na piłkę James McArthur, ale w ostatniej chwili interweniował jeszcze Nacho Monreal!

7
7
7
7
7
85'

Niewiele się już dzieje, wszyscy czekają na ostatni gwizdek.

7
7
7
6
7
82'
ZMIANA
81'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Mamadou Sakho.

1
1
4
1
2
78'

Arsenal stara się jeszcze coś wskórać, ale nie oddaje groźnych strzałów. Orły czyhają na kontry.

2
4
1
4
1
74'
ZMIANA

Palace. Schodzi: Yohan Cabaye. Wchodzi: James McArthur.

3
3
3
3
4
72'

Mogło być 3:1. Hector Bellerin miał sporo swobody w polu karnym, przerzucił piłkę nad Hennesseyem, ale zabrakło jeszcze kogoś, kto mógłby to wykończyć.

4
1
1
2
2
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Milivojević.

3:0! Milivojević pokonał Martineza mocnym płaskim strzałem w prawy róg.

42
29
13
12
17
67'

Rzut karny dla Crystal Palace! Townsend sfaulowany przez Martineza.

8
6
3
3
5
66'

Z ostrego kąta mocno, na wiwat uderzył Christian Benteke. Bardzo niecelnie.

1
1
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Yohan Cabaye. Asystował mu Wilfried Zaha.

Już 2:0! Zaha świetnie podał na 15. metr do Cabaye'a, a ten pokonał Martineza pięknym technicznym strzałem!

37
23
7
11
10
60'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Olivier Giroud.

59'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Mohamed Elneny. Wchodzi: Aaron Ramsey.

5
1
3
2
3
58'

Alexis Sanchez znakomicie dośrodkował do Bellerina, ale ten fatalnie skiksował przy próbie strzału z ostrego kąta i piłka poleciała daleko obok słupka.

3
1
1
4
3
54'

Jason Puncheon oddał celny strzał głową, jednak piłkę złapał dobrze ustawiony Damian Martinez.

6
2
2
1
2
51'

Płasko z dystansu uderzył Mohamed Elneny - wyraźnie obok słupka.

2
1
3
2
1
50'

Piłka w siatce po tym jak Christian Benteke dobił strzał Townsenda. Belg był jednak na spalonym i sędzia nie uznał gola.

6
3
3
3
6
49'

Hector Bellerin w ostatniej chwili przyblokował strzał Benteke z 10 metrów i piłka poleciała obok słupka!

4
2
3
1
3
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
2
2
1
2
48'

Nie ma na razie naporu Arsenalu, Orły bronią się bardzo mądrze.

2
3
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
1
45+1'

Teraz efektowna parada Hennesseya, który zatrzymał strzał głową Paulisty.

5
3
4
3
2
45'

Doliczona 1 minuta.

2
2
1
1
4
44'

Z bardzo ostrego kąta płasko uderzył Danny Welbeck i chybił nieznacznie, choć Wayne Hennessey miał wszystko pod kontrolą.

3
2
3
3
1
42'

Teraz bardzo groźnie z ostrego kąta uderzył Christian Benteke i Damian Martinez wybił piłkę na rzut rożny!

2
2
1
1
1
40'

Damian Martinez złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Cabaye'a z rzutu wolnego.

2
1
1
3
38'

Kolejny kocioł w polu karnym Orłów, tym razem po rzucie rożnym, ale piłkę wybił Jeffrey Schlupp.

3
1
1
36'

Pogubili się teraz w tyłach Kanonierzy, ale Christian Benteke przegrał w polu karnym pojedynek z Mustafim.

1
2
3
33'

Duże zamieszanie w polu karnym Crystal Palace i Mamadou Sakho zablokował bardzo groźny strzał Sancheza z kilku metrów!

1
2
2
2
2
29'

Po dobrym rozegraniu rzutu wolnego Martin Kelly chciał oddać strzał z kilku metrów, lecz w ostatniej chwili został zablokowany.

3
2
2
4
5
28'

Arsenal rzucił się do ataku i momentami pod bramką Hennesseya robi się gorąco. Najaktywniejszy w szeregach gości jest Sanchez.

3
2
2
2
2
24'

Technicznie z narożnika pola karnego strzelił Alexis Sanchez - obok dalszego słupka.

1
3
1
1
2
22'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Shkodran Mustafi.

7
4
3
5
4
21'

Mamadou Sakho przeciął bardzo groźne dośrodkowanie Bellerina z prawego skrzydła, a chwilę później Wayne Hennessey obronił płaski strzał Sancheza z ostrego kąta.

4
4
1
1
1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andros Townsend. Asystował mu Wilfried Zaha.

Świetna kombinacyjna akcja Orłów i 1:0! W końcowej fazie Zaha dośrodkował płasko z prawej strony pola karnego i z 5 metrów do siatki trafił Townsend.

48
33
21
16
25
15'

Arsenal szybko zniwelował początkową przewagę Orłów i teraz gra jest wyrównana.

4
4
3
3
8
13'

Shkodran Mustafi przeciął płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła.

7
6
6
5
9
9'

Ciekawa odpowiedź Arsenalu! Sprzed pola karnego ładnie uderzył Mohamed Elneny i Wayne Hennessey zmuszony do sporego wysiłku!

5
5
4
3
4
7'

Z dystansu soczyście uderzył Luka Milivojević, ale piłka minęła słupek. Dobry początek Crystal Palace.

4
4
3
2
3
3'

Yohan Cabaye skiksował przy próbie strzału z 15 metrów i piłka minęła bramkę w sporej odległości.