1
1
1
89'

Grosicki oddał bardzo kiepski strzał sprzed pola karnego, chociaż pokazywał sędziemu, że piłka otarła się jeszcze o rywala.

3
2
2
3
8
88'

Grosicki upadł w polu karnym Man City, ale nie ma mowy o "jedenastce".

2
1
1
6
12
85'

Gol! Strzelił Andrea Ranocchia. Asystował mu Shaun Maloney. Grosicki zagrał do Maloneya, który podał przed bramkę, a niezgrabny strzał włoskiego defensora zaskoczył Claudio Bravo.

67
32
9
7
8
83'

Kolejny strzał Delpha sprzed pola karnego i Jakupović wybił piłkę na korner.

5
1
1
1
2
83'

Hull City. Schodzi: Oumar Niasse. Wchodzi: Shaun Maloney.

3
4
2
2
2
80'

Kapitalne zagranie na 40 metrów w wykonaniu Robertsona, ale Hernandez źle przyjął piłkę i nie wyszedł sam na sam z bramkarzem.

2
2
1
1
2
77'

Bardzo niskie tempo meczu w ostatnich minutach.

1
1
1
1
2
75'

Kolejne uderzenie Nolito - tym razem został zablokowany.

2
2
1
2
1
74'

Man City. Schodzi: Yaya Toure. Wchodzi: Fernando.

4
2
1
1
1
74'

Nolito z kilku metrów próbował zaskoczyć strzałem w krótki róg, ale spudłował.

2
2
1
2
1
72'
72'

Nic się nie zmienia - atakuje Man City, a Hull cofnięte pod własne pole karne.

4
4
2
2
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Alfred N'Diaye. Faulowany Sterling.

2
2
1
3
3
66'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Nolito.

3
3
1
2
2
64'

Gol! Strzelił Fabian Delph. Asystował mu Raheem Sterling. 3:0! Świetną robotę na prawej flance wykonał Sterling, a następnie dostrzegł przed bramką Delpha, który z 16 metrów uderzył nie do obrony.

21
15
7
17
31
63'

Miekkie dośrodkowanie Grosickiego i piłka została wybita.

3
3
2
2
1
61'

Bardzo mocno spadło temu meczu, nic ciekawego nie dzieje się na Etihad Stadium.

5
2
2
1
4
58'

Hull City. Schodzi: Evandro. Wchodzi: Abel Hernandez.

9
4
3
2
2
58'
57'

Navas był na prawej flance, a przed nim stał Grosicki. Hiszpan nie zdecydował się na drybling.

4
6
4
3
3
55'

Niewiele się dzieje w ostatnich minutach meczu. Druga bramka odebrała chęci drużynie Hull City.

4
3
2
10
7
51'

Dla Pepa Guardioli to wciąż za mało i oczekuje kolejnych goli.

4
2
2
3
6
48'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. 2:0! Piłka trafiła na piąty metr do Aguero, który zdołał trafić do siatki mimo iż na linii strzału było dwóch graczy Hull City.

Manchester City
23
16
8
19
40
46'

Grosicki nie zrozumiał się z Clucasem i Polak zagrał niedokładnie.

1
2
2
13
10
46'

Początek drugiej połowy.

10
4
1
1
1
45'

Minuta doliczona.

4
5
4
5
2
43'

Sane urwał się lewą flanką, ale zacentrował zbyt głęboko i piłkę złapał bramkarz Tygrysów.

8
2
6
1
3
41'

Man City wymienili już trzy razy więcej podań od graczy Hull City.

4
5
4
4
9
37'

Piłka powędrowała na lewą flankę do Grosickiego, który tym razem zszedł do środka i oddał strzał metr obok bramki MC.

31
8
2
8
5
35'

Kolejna akcja Hull, jednak Toure z dziecinną łatwością odebrał piłkę Niasse'owi.

9
4
1
3
6
33'

Przyblokowany strzał Grosickiego z lewej strony pola karnego.

23
8
4
7
10
33'

Dwie niezłe akcje Grosickiego na lewej flance - Polak jest najjaśniejszą postacią w zespole Hull City.

45
21
5
2
4
31'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Ahmed Elmohamady. 1:0 dla Man City! Z prawej flanki dośrodkował Navas i Elmohamady wpakował piłkę do własnej siatki z pięciu metrów.

22
23
20
43
113
29'

Strzał Toure z rzutu wolnego leciał wprost w Jakupovicia i ten nie popełnił błędu.

2
4
3
2
5
28'

Żółtą kartkę otrzymał Evandro. Aguero faulowany 18 metrów od bramki.

Hull City
3
5
3
4
6
27'

Silne dośrodkowanie Grosickiego na piąty metr z rzutu rożnego i piłka została wybita.

16
8
5
3
4
25'

Gra cały czas wygląda tak samo: Man City atakuje, ale Hull dobrze się broni.

9
4
1
2
22'

Teraz Navas zwiódł Grosickiego i dośrodkował w pole karne, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

3
6
3
4
15
19'

Kąśliwy strzał Aguero z 20 metrów, jednak Jakupović miał wszystko pod kontrolą.

5
7
3
4
5
19'

Grosicki wkręcił w ziemię Navasa, ale dośrodkowanie lewą nogą było już za słabe.

17
20
3
3
5
18'

Niezła centra Robertsona na piąty metr, ale tutaj nie było Niasse'a.

6
5
3
3
17'

75 procent posiadania piłki ma Man City.

3
4
3
4
6
16'

W ostatnich minutach Hull oddaliło grę od własnej połowy, ale póki co oglądamy słaby mecz.

9
6
3
3
3
12'

Manchester City miał rzut rożny, lecz nie oddał strzału.

8
10
4
5
10'

Hull City ma problem, żeby wyjść z własnej połowy. Kamil Grosicki praktycznie bez kontaktu z piłką.

3
4
3
9
14
6'

Dominacja Man City nie ulega wątpliwości.

8
8
6
10
17
5'

Powinno być 1:0 dla Man City! Najpierw strzał Silvy odbił Jakupović, ale bramkarz Hull sparował także dobitkę Sane.

13
10
5
10
7
3'

Sane chciał się przedrzeć lewą flanką, jednak stracił piłkę na linii pola karnego.