33 próba Arsenalu dzisiaj. Głową próbował Mustafi, a Pickford sparowł piłkę na poprzeczkę.

1
85'

Arsenal. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Theo Walcott.

81'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. 2:0! Goście zupełnie odpuścili już. Pickford znów musiał interweniować po strzale Girouda. To uderzenie jeszcze obronił, ale dobitka Chilijczyka była już skuteczna.

18
12
2
2
1
79'

Płaski strzał Xhaki i piłka w rękach Pickforda.

1
1
77'
75'

Zablokowany strzał Iwobiego trafił do Sancheza, który z 10 metrów próbował przelobować bramkarza, ale piłka spadła na poprzeczkę.

1
1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Lee Cattermole. Faulowany Sanchez.

Sunderland AFC
1
73'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Mesut Oezil. 1:0 dla Kanonierów! Oezil zagrał na środek pola karnego, a tam niezawodny Sanchez w końcu pokonał Pickforda. Kamień z serca Arsene'a Wengera.

14
10
3
1
1
72'

Płaski strzał Welbecka - bez problemu piłkę złapał Pickford.

2
1
68'

Arsenal. Schodzi: Kieran Gibbs. Wchodzi: Alex Iwobi.

68'

Arsenal. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Danny Welbeck.

67'

Giroud nie był dotychczas zbyt aktywny, ale teraz wygrał pojedynek główkowy z O'Shea, lecz uderzył piłkę obok bramki.

1
1
64'

Arsenal tak naprawdę ma problem, żeby w drugiej połowie dominować na boisku.

2
62'

Rzut wolny dla Arsenalu 25 metrów od bramki rywali. Sanchez nie przebił się jednak przez mur.

3
59'

Po rzucie rożnym do strzału głową doszedł Mustafi, ale przymierzył nad poprzeczką.

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał John O'Shea. Kolejny faul. Tym razem powalony Ramsey.

1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Mesut Oezil. Po faulu na Monrealu Niemiec musiał powiedzieć coś obraźliwego w kierunku arbitra.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Larsson. Faulowany Monreal.

1
51'

Tymczasem w drugim spotkaniu Manchester City wygrywa 2:0. Kanonierzy nie mają wyjścia - muszą pokonać Sunderland.

48'

Ależ pomyłka Monreala, który wycofał piłkę do Cecha, ale nawet nie spojrzał, gdzie stoi bramkarz. Futbolówka przeleciała obok słupka.

2
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
1
43'

To powinna być bramka dla Arsenalu! Bellerin zamiast jeszcze podawać do Sancheza, to strzelał i trafił w słupek.

1
2
42'

Granit Xhaka zdecydował się na strzał z dystansu, lecz był on wyraźnie niecelny.

1
40'

Alexis Sanchez znalazł się w polu karnym rywali, ale jego strzał został zablokowany.

37'

Kolejna interwencja Cecha i znów dwójkowa akcja N'Dong - Defoe. Tym razem strzelał ten drugi.

34'

W końcu dobra akcja ostatniego zespołu Premier League. N'Dong zagrał do Defoe, który odegrał mu piłkę. Następnie pomocnik Sunderlandu uderzył w krótki róg, ale Cech nie dał się pokonać.

2
31'

Pierwsze minuty były zdecydowanie ciekawsze, a teraz gra się uspokoiła.

1
29'

Rzut wolny dla Sunderlandu. Dośrodkowywał Larsson, ale żaden gracz gości nie doszedł do piłki.

2
26'

Sunderland wciąż bez okazji strzeleckiej. Jeden Defoe to za mało.

1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Hector Bellerin. Faulowany Defoe.

21'

Większość tzw. drugich piłek pada łupem Arsenalu.

2
17'

Płaski strzał Xhaki sprzed pola karnego, ale tak Szwajcar nie pokona Pickforda.

2
14'

Starcie Mustafiego z Defoe. Ten drugi domagał się karnego, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

1
13'

Kolejna sytuacja Arsenalu. Tym razem nad poprzeczką lewą nogą uderzył Bellerin.

2
3
2
2
2
12'

Świetna interwencja Pickforda, który sparował strzał Oliviera Girouda.

10'

Borini szukał podaniem Defoe, ale jego zamiary przewidział Cech i ubiegł napastnika Czarnych Kotów.

7'

Zgodnie z przewidywaniami przeważa Arsenal, a aktywny jest Sanchez.

2
2
1
3'

Pierwszy strzał w meczu. Z około 25 metrów próbował Alexis Sanchez, ale spudłował.