Premier League: 34. kolejka
23 kwi 2017 17:30
90+4'

Piłka zagrana w pole karne gości trochę "na aferę". Główkował Marko Grujić, ale wyraźnie chybił.

1
2
1
90+2'

Dobre podanie do Moreno, ale ten zbyt lekko wstrzelił piłkę w pole karne. Poradziła sobie defensywa Orłów.

1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

1
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Grujić. Faul na Tomkinsie.

Liverpool FC
1
2
1
87'

Niecelnie z dystansu uderzył Coutinho.

1
1
1
85'

Cały zespół Orłów broni się na własnej połowie. Czy w tym chaosie gospodarze zdołają wyrównać?

1
84'
83'

Liverpool przegrywa, ale nic nie wskazuje na to, by odwrócił losy spotkania. Gra się gospodarzom wybitnie nie klei.

1
1
1
1
1
83'

Palace. Schodzi: Yohan Cabaye. Wchodzi: Damien Delaney.

1
2
1
1
1
82'
79'

Liverpool. Schodzi: Dejan Lovren. Wchodzi: Trent Alexander-Arnold.

wchodzi Wchodzi
Trent Alexander-Arnold #66
schodzi Schodzi
1
74'

Gol! Strzelił Christian Benteke. Asystował mu Jason Puncheon.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i niezdecydowanie obrony Liverpoolu wykorzystał Benteke, któty strzałem głową pokonał Mignoleta.

21
14
6
9
23
72'

Crystal Palace zaczyna się odgryzać.

2
2
1
3
4
69'

Zablokowany strzał Puncheona. Po chwili poprawka Cabaye'a "pofrunęła" nad bramką.

1
4
2
3
1
66'

Nieudolna próba dryblingu Origiego i łatwa strata piłki na rzecz Warda.

2
2
2
64'

Firmino ładnie opanował piłkę dogrywaną z lewej flanki. Płaskie uderzenie w kierunku dalszego słupka minęło jednak cel.

3
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Milivojević.

2
60'

Roberto Firmino w tempo wybiegł do podania Leivy, ale minimalnie szybszy okazał się bramkarz przyjezdnych.

1
1
58'

Rośnie przewaga podopiecznych Kloppa.

1
2
1
56'

Szczęście po stronie gości. Centra Clyne'a z prawego skrzydła trafiła idealnie na głowę Coutinho. Strzał Brazylijczyka trafił jednak rykoszetem w Origiego, co ułatwiło interwencję Hennessey'owi.

2
1
3
53'

Lucas Leiva spróbował szczęścia z dystansu... wysoko w trybuny.

1
1
2
52'

Philippe Coutinho niczym w transie mija rywali w polu karnym niczym slalomowe tyczki. Wreszcie oddaje strzał z 7 metrów, zablokowany przez Tomkinsa. Ależ blisko!

1
1
1
2
50'

Odchylony Philippe Coutinho z 20 metrów kropnął wysoko nad poprzeczką.

2
2
2
3
2
48'

Na dzień dobry szarża Schluppa. Obrońca oddał strzał z ostrego kąta, ale trafił w nogi rywali.

1
2
1
1
1
46'

Zaczynamy II połowę.

4
2
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
2
1
1
1
45'

Ponownie postraszył Benteke. Przyjęcie piłki, zwrot w kierunku bramki i uderzenie z 15 metrów. Tym razem dobrze w bramce spisał się Simon Mignolet.

2
5
1
42'

Gol! Strzelił Christian Benteke. Asystował mu Yohan Cabaye.

Świetne podanie na prawą stronę boiska i kapitalne dogranie wzdłuż bramki. Nadbiegający napastnik huknął pod poprzeczkę, bez szans na obronę.

17
8
5
7
27
41'

Przez moment poza boiskiem był Origi. Pomoc medyczna zrobiła swoje i napastnik wraca do gry.

2
1
1
2
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Benteke. Za próbę wymuszenia jedenastki.

1
2
2
2
39'

Pięknie rozegrana akcja przez gospodarzy. Georginio Wijnaldum zagrał między nogami rywala, wypuszczając w uliczkę Cana. Wyłożenie piłki na 12. metr, ale tam skiksował Coutinho.

1
1
36'

Kontra gospodarzy zatrzymana zdecydowanym wślizgiem przez Schluppa.

1
1
1
33'

Divock Origi osaczony przez obrońców w polu karnym gości. Napastnik miał piłkę na linii końcowej i doskonale wiedział, że nic nie może zrobić. Teatralny upadek miał na celu nabranie sędziego, ale ten ani myślał o odgwizdaniu rzutu karnego.

1
1
30'

Firmino mocno wstrzelił piłkę przed bramkę Crystal Palace, powstał chaos, ale nie skorzystał z niego Origi.

1
1
29'

Z prawej strony, na wysokości pola karnego Liverpoolu faulowany był Zaha. Krótko rozegrany rzut wolny, ale Yohan Cabaye centrował zdecydowanie zbyt nisko.

1
1
27'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła i bliski oddania strzału głową był Divock Origi. Zabrakło mu centymetrów.

1
1
24'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho.

Cabaye faulował Coutinho 30 metrów przed własną bramką. Niesamowicie huknął nad murem Brazylijczyk. Piłka poza zasięgiem bramkarza i gospodarze na prowadzeniu!

31
15
8
4
8
21'

Mamy strzał na bramkę Liverpoolu. Christian Benteke przedarł się środkiem i chciał zmieścić piłkę przy prawym słupku bramki Mignoleta. Uderzenie z 18 metrów, ale wyraźnie obok celu.

1
1
2
20'

Philippe Coutinho dogrywał z narożnika boiska, ale Wayne Hennessey pewnie złapał piłkę na przedpolu.

1
1
1
1
18'

Za nami kwadrans rywalizacji. Gospodarze bez klarownej okazji. Goście nie pozwalają na wiele.

1
1
15'

Kilkadziesiąt wymienionych podań przez Liverpool w ataku pozycyjnym, ale luki w obronie Crystal Palace nie znaleziono. Finalnie miękka centra za linię obrony spoczęła u bramkarza. Dobrze bronią goście.

3
1
1
2
2
12'

Dośrodkowanie Schluppa z lewej flanki trafia do Townsenda, ale ten źle przyjmował piłkę i stracił ją na rzecz Leivy.

3
2
1
1
2
10'

Kilka minut w ciągu, których piłka raz za razem opuszczała boisko w strefie środkowej. Wyrzut z autu i ponownie futbolówka na aucie. Czekamy na emocje.

1
6'

Zaskakująco dużo swobody mają gospodarze atakujący prawym skrzydłem. Przed momentem "piąty bieg" włączył Roberto Firmino, ale i on dośrodkował do rywali.

1
1
2
2
1
4'

Piłka na wolne pole padła łupem Clyne'a. Dużo miejsca i czasu na centrę w szesnastkę gości, ale zagranie łatwo przeciął Jeffrey Schlupp.

1
1
1
2'

Podanie za plecy obrońców gospodarzy, ale Christian Benteke był na ofsajdzie i gra została przerwana.

3
1
16:46

You'll Never Walk Alone tradycyjnie odśpiewane przez kibiców. Za moment zaczynamy grę.

3
2
16:46

Piłkarze już na boisku. Gospodarze w czerwonych strojach, goście na żółto.

4
16:46

O niesamowitym klimacie jaki panuje na Anfield nikogo przekonywać nie trzeba. Każdy mecz to w Liverpoolu wielkie święto futbolu.

3
1
1
1
1
Który z piłkarzy zdobędzie dzisiaj gola?