Przerwa w grze, problemy zdrowotne ma Nicolas Otamendi, który wpadł na słupek.

1
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hal Robson-Kanu. Asystował mu Allan Nyom.

WBA ma bramkę honorową. To była bardzo ładna akcja oskrzydlająca. Z prawej strony płasko centrował Nyom i z kilku metrów do siatki trafił Robson-Kanu.

West Bromwich Albion
5
3
5
5
10
84'

Mogło być 4:0, ale Ben Foster kapitalnie obronił dwa strzały Jesusa z ostrego kąta!

2
4
2
83'

Z dystansu wyraźnie nad bramką uderzył Fernandinho.

1
1
4
83'

Tempo spadło, losy meczu są już definitywnie rozstrzygnięte.

1
3
1
1
1
81'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Yaya Toure. Wchodzi: Fernando.

2
1
1
1
4
77'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Vincent Kompany. Wchodzi: John Stones.

1
1
1
1
4
76'

Kibice Man City żegnają transparentami Pablo Zabaletę. Argentyńczyk opuści klub po dziewięciu latach gry w jego barwach. Dziś po raz ostatni występuje na Etihad Stadium.

1
1
6
1
72'

Sergio Aguero zablokowany przy próbie strzału sprzed pola karnego.

1
1
1
3
1
71'
ZMIANA
71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za symulowanie faulu otrzymał Leroy Sane.

Manchester City
1
68'

Z 16 metrów groźnie pod poprzeczkę uderzył Gabriel Jesus i gości uratowała instynktowna interwencja Fostera.

1
65'
ZMIANA

WBA. Schodzi: Jake Livermore. Wchodzi: James Morrison.

64'

Trzy gole to wciąż mało dla ekipy Pepa Guardioli. Manchester City kontynuuje natarcie.

62'
ZMIANA

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Pablo Zabaleta.

57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Yaya Toure. Asystował mu Sergio Aguero.

3:0! Toure świetnie wymienił podania z Aguero i w sytuacji sam na sam z Fosterem trafił do siatki płaskim strzałem.

12
4
1
1
1
56'

Fernandinho padł w polu karnym po starciu z McCleanem. Sędzia słusznie puścił grę, bo to była próba wymuszenia jedenastki.

54'

Cały czas dominują The Citizens. Ekipa WBA chyba nie wierzy w możliwość wywalczenia jakichkolwiek punktów.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Craig Dawson.

52'
ZMIANA

WBA. Schodzi: Marc Wilson. Wchodzi: James McClean.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Nacer Chadli.

50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
47'

Spod końcowej linii dośrodkował David Silva, jednak żaden z jego kolegów nie zdołał oddać strzału.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Jose Salomon Rondon oddał celny, ale niezbyt groźny strzał i Wilfredo Caballero na posterunku.

45'

Doliczone 2 minuty.

2
44'

Efektownie przewrotką uderzył Gabriel Jesus, ale chybił dość znacznie.

40'

Teraz Leroy Sane oddał mocny strzał z okolic linii pola karnego, ale piłka poleciała nad bramką.

39'

Z 18 metrów mocno, jednak wprost w ręce Fostera uderzył Sergio Aguero.

2
1
1
37'

Kompany już nie kuleje i będzie kontynuował grę.

2
1
36'

Mecz ma jednostronny przebieg. The Baggies nie są w stanie zagrozić faworytowi.

2
1
32'

Vincent Kompany ma problemy zdrowotne i niewykluczone, że opuści boisko. Rozgrzewa się John Stones.

2
2
3
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne.

De Bruyne oddał świetny techniczny strzał z 20 metrów i Foster nawet nie interweniował. 2:0!

24
14
10
5
10
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Obywatele na prowadzeniu! De Bruyne przedarł się w dużym tłoku w polu karnym, podał przed bramkę do Jesusa i Brazylijczyk tylko dołożył nogę.

24
13
5
5
10
25'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska wprost w ręce Wilfredo Caballero dośrodkował Nacer Chadli.

3
2
2
2
23'

Leroy Sane dostał w polu karnym podanie od Silvy, ale nie zdołał oszukać obrońców WBA i wywalczył tylko rzut rożny.

4
4
3
3
3
19'

Ben Foster złapał piłkę po niegroźnym strzale z dystansu Otamendiego.

3
3
2
3
3
17'

Leroy Sane stanął oko w oko z Fosterem, ale uderzył z ostrego kąta na siłę i posłał piłkę obok słupka!

2
1
1
1
2
14'

Mocno z rzutu wolnego uderzył Aleksandar Kolarov. Odległość była jednak spora i Ben Foster odbił piłkę.

3
1
1
12'

Przewaga Manchesteru City. Na razie jednak The Baggies nie bronią się rozpaczliwie. Nie oglądamy groźnych strzałów.

1
8'

Dość spokojny początek, nie ma na razie wielkiego naporu gospodarzy.

2
5'

Sergio Aguero całkowicie zepsuł dośrodkowanie z lewego skrzydła i nic z tej akcji nie wyszło.

1
1
1
2
3
3'

Manchester City wciąż walczy o miejsce w pierwszej czwórce, a może wskoczyć nawet na podium. Stanie się tak, jeśli Obywatele co najmniej zremisują z The Baggies.