Druga próba Rooneya sprzed pola karnego, ale znów niecelnie.

6
1
3
80'

Alex Oxlade-Chamberlain wścieka się na sędziego, który dopatrzył się jego faulu.

3
2
1
78'

Kontra Arsenalu, ale Oezil przetrzymał piłkę i uspokoił grę.

2
2
3
76'
ZMIANA
75'

Przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne ma Xhaka.

1
2
2
13
3
74'

Rooney otrzymał podanie na 20 metrze, jednak uderzył obok słupka.

4
3
3
3
3
74'

Za mało ruchu w przednich formacjach Man Utd. Tak goście nie stworzą okazji strzeleckiej.

4
4
3
5
5
71'

Welbeck nie zdołał sięgnąć piłki na piątym metrze po podaniu Oezila.

5
7
3
4
2
70'

Man Utd nie jest w stanie złapać odpowiedniego rytmu. To Arsenal dyktuje warunki.

3
3
2
4
10
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Laurent Koscielny. Faulowany Martial.

6
5
2
3
6
65'

Cech zbił piłkę na korner po strzale Rooneya z 30 metrów. To nie mogło zaskoczyć Arsenal.

7
4
3
3
2
63'
ZMIANA
61'
ZMIANA
60'

Jose Mourinho szykuje zmiany w swoim zespole.

13
5
4
3
2
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain. 2:0! Z prawej flanki na piąty metr dośrodkował Oxlade-Chamberlain, a Welbeck uderzeniem głową wpakował piłkę do siatki. Ta odbiła się jeszcze od poprzeczki.

51
32
15
31
40
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Granit Xhaka. 1:0 dla Arsenalu! Szwajcar przymierzył z 30 metrów, piłka odbiła się od pleców Herrery i wpadła pod poprzeczkę.

60
40
19
34
53
52'

Wyraźnie zwolniły obie drużyny.

3
3
6
9
6
50'

Spokojny początek drugiej odsłony.

8
4
6
4
6
46'

Początek drugiej połowy.

15
11
1
1
2
45'

Minuta doliczona.

7
5
3
4
6
43'

Man Utd ma teraz problem, żeby wyjść z własnej połowy.

6
6
7
17
12
41'

Próba kontry Arsenalu i niecelne podanie do Welbecka.

5
21
2
9
7
38'

Zderzenie głowami dwóch Hiszpanów - Monreala oraz Herrery. Chwila przerwy w grze.

4
5
6
25
8
36'

Oezil znalazł na 16 metrze Ramseya, który jednak stracił piłkę.

14
14
8
6
11
32'

Holding podarował podarował piłkę Rooney'owi, który majac przed sobą tylko Cecha, uderzył wprost w niego.

7
8
8
4
13
31'

Alex Oxlade-Chamberlain przymierzył sprzed pola karnego i de Gea wybił piłkę do boku.

6
4
4
3
2
31'

Miękkie dośrodkowanie Sancheza na piąty metr, lecz Ramsey nie trafił w piłkę.

6
3
2
3
6
28'

Ramsey przeciągnął dośrodkowanie z lewej flanki i piłka wylądowała na górnej siatce bramki.

7
6
5
4
5
26'

Sporo zamieszanie w polu karnym MU. Welbeck ostatecznie oddał strzał z 5 metrów, który na korner wybił Phil Jones.

8
3
1
2
2
24'

Mata znalazł podaniem Rooneya, który nieczysto trafił w piłkę.

4
3
3
7
7
22'

Długie zagranie do Martiala, jednak Francuz nie trzymał linii i został złapany na spalonym.

3
1
1
9
3
20'

Holding wziął się za rozgrywanie piłki, popędził nawet pod pole karne rywali, gdzie podał niedokładnie.

7
4
3
1
1
17'

Teraz Koscielny wygrał pojedynek z Martialem. Ciekawa rywalizacja pomiędzy oboma Francuzami.

4
4
6
5
9
14'

Martial faulowany przez Koscielnego i Francuz uniknął napomnienia.

5
4
4
6
9
12'

Ciekawy pojedynek na Emirates Stadium. Obie drużyny w szybkim tempie rozgrywają swoje akcje,

12
6
3
2
2
9'

Genialna interwencja de Gei po kapitalnym podaniu Sancheza. Płaski strzał Ramseya z dziesięciu metrów został wybity na korner.

13
9
4
3
6
8'

Arsenal stara się wysokim pressingiem odzyskać piłkę.

4
4
2
4
5
5'

Rooney zagrał do Martiala, który nie dał się przepchnąć Koscielnemu i uderzeniem z ostrego kąta nie dał rady pokonać Cecha.

2
3
5
8
6
4'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Rooneya z rzutu wolnego i piłka w rękach Cecha.

5
4
3
11
6
3'

Rooney doszedł do strzału głową po dośrodkowaniu Maty, ale posłał piłkę wyraźnie nad poprzeczką.