2
3
3
77'

Diego Costa w tempo podał w pole karne do Pedro, ale były zawodnik Barcelony chybił z ostrego kąta.

3
1
2
4
75'

The Blues w ataku pozycyjnym, od kilku minut tempo nie porywa.

5
1
1
1
1
71'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

2
3
9
2
1
69'

Chelsea spokojnie utrzymuje się przy piłce, ale widać, że ma ochotę na kolejne bramki.

7
1
2
2
1
65'

Gol! Strzelił Nemanja Matić. Asystował mu Cesc Fabregas.

Kapitalna kombinacyjna akcja Chelsea w polu karnym gości i 3:0! Fabregas podał zewnętrzną częścią stopy do Maticia, a ten posłał piłkę do siatki strzałem z ostrego kąta między nogami Guzana.

38
19
6
6
5
64'

Diego Costa znalazł się z piłką w polu karnym, jednak został zatrzymany przez Frienda.

2
1
2
2
5
61'

Chelsea dzieli i rządzi. Ekipa Middlesbrough jest bezradna.

8
1
60'

Żółtą kartkę za faul na Hazardzie otrzymał Fabio da Silva.

3
4
2
1
1
59'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
1
1
1
1
57'
56'
56'

Po dośrodkowaniu Fabregasa z rzutu rożnego niecelnie główkował Gary Cahill. Bezdyskusyjna przewaga Chelsea.

3
2
1
1
55'

Sprzed pola karnego uderzył Cesc Fabregas, piłka odbiła się po drodze od głowy obrońcy i minimalnie minęła słupek!

2
4
52'

Płaski centrostrzał Alonso z narożnika pola karnego, próbował to jeszcze zamykać Diego Costa, jednak nie sięgnął piłki.

1
3
3
1
51'

Z dystansu nad poprzeczką uderzył Cesar Azpilicueta.

4
1
1
1
2
49'

Nemanja Matić zagrywał za plecy obrońców do Pedro, jednak szybciej przy piłce był Brad Guzan.

3
1
2
1
1
46'

Pedro Rodriguez oddał świetny strzał z 18 metrów i gości uratowała poprzeczka!

5
1
4
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
2
5
3
45'

Doliczona 1 minuta.

3
3
3
3
3
43'

Thibaut Courtois bez trudu złapał piłkę po dośrodkowaniu Fabio.

6
3
2
2
2
41'

Z rzutu wolnego z 24 metrów uderzył Marcos Alonso, piłka odbiła się od zawodnika stojącego w murze i poleciała tuż nad poprzeczką.

5
1
1
1
3
37'

Już mogło być 3:0, ale Brad Guzan zdołał obronić płaski strzał Mosesa z ostrego kąta!

4
2
5
3
1
34'

Gol! Strzelił Marcos Alonso. Asystował mu Cesar Azpilicueta.

Alonso od początku meczu polował na gola i wreszcie go ma! Hiszpan pokonał Guzana strzałem pomiędzy jego nogami z bardzo ostrego kąta. Centrował Azpilicueta.

48
22
9
3
4
33'

Płasko spod końcowej linii dośrodkował Victor Moses, ale żaden z jego kolegów tej akcji nie zamknął.

4
1
2
7
3
31'

Chelsea nie narzuca szaleńczego tempa i gra dość spokojnie. Mimo to ma bardzo wyraźną przewagę.

6
1
1
1
1
28'

Alvaro Negredo łatwo przeciął dośrodkowanie Fabregasa z rzutu wolnego z narożnika boiska.

2
1
1
4
1
27'

Zapachniało wyrównaniem, jednak Gary Cahill przytomnie zablokował strzał De Roona z 14 metrów.

4
3
5
1
1
23'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Cesc Fabregas.

Chelsea dopięła swego! Fabregas perfekcyjnie dośrodkował za plecy Fabio do Costy, a snajper The Blues z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z Guzanem.

58
29
17
7
6
20'

Ależ okazja Chelsea! Eden Hazard dośrodkował płasko z lewej strony pola karnego, próbował to zamykać Diego Costa, jednak naciskany przez rywala sam wpadł do bramki zamiast piłki.

5
8
1
2
1
17'

Eden Hazard perfekcyjnie zagrał na 16. metr, stamtąd płasko uderzył Cesc Fabregas, ale chybił dość znacznie.

3
1
1
6
1
15'

Z rzutu wolnego z 26 metrów wysoko nad bramką uderzył David Luiz.

4
1
2
2
10
13'

Niezły fragment w wykonaniu Middlesbrough. Chelsea zaczęła bardzo mocno, ale trwało to tylko kilka minut.

7
2
3
3
3
11'

Groźnie w pole karne Chelsea centrował Adama Traore, piłkę wybił jednak Cesar Azpilicueta.

8
2
3
2
2
7'

Po centrze Alonso z lewej strony pola karnego nikt nie oddał strzału, z przeciwnego skrzydła dośrodkował jeszcze Moses, ale tym razem na posterunku byli obrońcy Boro.

6
3
3
2
2
5'

Goście na chwilę zdołali przenieść grę do środkowej strefy.

5
3
3
1
3'

David Luiz minął się z piłką po dośrodkowaniu Fabregasa z rzutu wolnego.

10
6
1
3
2
2'

Już mogło być 1:0 dla Chelsea! Po wrzutce z głębi pola, potężnie z ostrego kąta uderzył Marcos Alonso i Brad Guzan strącił piłkę na poprzeczkę!