Teraz Snodgrass uderzył z woleja z 13 metrów, ale nie trafił w światło bramki.

Gospodarze stanęli, a Liverpool szuka kolejnych goli.

1
77'

West Ham. Schodzi: Andre Ayew. Wchodzi: Robert Snodgrass.

76'

Gol! Strzelił Divock Origi. Asystował mu Georginio Wijnaldum. 4:0! Mały bilard w polu karnym Młotów i z pięciu metrów Origi wpakował piłki do siatki.

14
5
3
1
1
75'

Aaron Cresswell zbyt głęboko dośrodkował w pole karne i piłkę złapał Mignolet.

72'

Fatalny strzał Coutinho z rzutu wolnego z 30 metrów.

1
69'

Fletcher wpadł w pole karne, ale kąt był już ostry i nie zdołał pokonać Mignoleta.

2
65'

Potężny strzał Origiego z 25 metrów i znów poprzeczka ratuje gospodarzy.

2
2
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał James Collins. Zbyt głośne protesty stopera Młotów.

West Ham United
1
2
1
62'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Divock Origi. 3:0! Kontra LFC, po rzucie rożnym, po którym WHU domagał się "jedenastki". Coutinho z łatwością minął Collinsa i z kilku metrów wpakował piłkę do siatki.

18
9
2
1
2
61'

Sofiane Feghouli uderzył sprzed pola karnego, ale jego strzał został przyblokowany.

1
57'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. 2:0! Georginio Wijnaldum uderzył z poprzeczkę z 20 metrów, piłkę zebrał Coutinho, który minął dwóch graczy i z 16 metrów strzelił nie do obrony.

16
8
3
1
3
55'

West Ham. Schodzi: Jose Fonte. Wchodzi: Ashley Fletcher.

51'

Nadal grę prowadzi Liverpool. The Reds mają więcej jakości.

5
2
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Edimilson Fernandes. Szwajcar faulował Coutinho w środku boiska.

2
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
4
45'

2
1
1
1
44'

Dwa koszmarne pudła zaliczył Ayew. Dwa razy z trzech metrów trafił w słupek!

3
3
1
1
2
43'

Młoty mają problem ze stworzeniem sobie okazji bramkowej.

1
1
1
40'

Niecelny strzał głową Matipa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
1
38'

Wysoki pressing Liverpoolu przynosi efekty - gospodarze wybijają piłkę na oślep.

2
2
1
2
1
35'

Gol! Strzelił Daniel Sturridge. Asystował mu Philippe Coutinho. 1:0 dla LFC! Piękne podanie Brazylijczyka do Sturridge'a, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem minął go i skierował piłkę do pustej bramki.

19
7
3
5
4
34'

Groźna sytuacja, po której strzał Milnera przerodził się w podanie do Sturridge'a i niewiele zabrakło Anglikowi, żeby dojść do piłki.

1
1
1
1
1
32'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Teraz Sturridge uderzył sprzed pola karnego, ale tylko w boczną siatkę.

2
2
1
1
29'

Liverpool nie potrafi złapać odpowiedniego rytmu w ostatnich minutach meczu.

4
2
1
2
2
26'

Coutinho huknął z 25 metrów, jednak nad poprzeczką Młotów.

2
2
2
3
2
25'

Lanzini upadł przed polem karnym rywali, jednak sędzia pokazał, że nie ma mowy o rzucie wolnym.

1
1
1
2
2
23'

James Milner minął rywala "na zamach", ale strzał został przyblokowany.

2
2
1
1
3
21'

Liverpool długo buduje swoje akcje od linii obrony.

1
1
1
2
3
18'

Niezłe spotkanie na Stadionie Olimpijskim. Dla Liverpoolu remis nie jest dobrym wynikiem.

2
1
1
1
1
15'

Kolejny celny strzał - tym razem próbował Coutinho. Był jednak za słaby, że pokonać golkipera.

2
2
1
2
2
12'

Odpowiedź WHU, a konkretnie Fernandesa, ale Mignolet wybił futbolówkę na korner.

1
1
1
1
1
11'

Mogła paść bramka dla Liverpoolu po dośrodkowaniu Coutinho. Joel Matip oddał strzał, który trafił w poprzeczkę.

1
1
1
1
1
7'

Sam Byram miał nieco miejsca w polu karnym Liverpoolu, ale jego płaski strzał poleciał obok słupka.