1
4
1
88'

Alberto Moreno pojawił się na boisku i od razu wdał się w przepychanki z Chambersem. Sędzia uspokoił zawodników.

1
1
86'
83'
82'

Alvaro Negredo świetnie zagrał w pole karne, gdzie z powietrza niecelnie strzelił Adam Forshaw.

1
1
1
1
2
79'
77'

Emre Can strzelił po ziemi wprost w golkipera gości.

2
74'

Blisko gola dla Boro! Simon Mignolet po centro-strzale jednego z rywali z problemami złapał piłkę dosłownie na linii bramkowej.

1
1
2
1
74'
74'
73'

Daniel Sturridge ładnie poczarował na 20. metrze, jednak strzelił obok bramki.

1
72'

James Milner mógł zaskoczyć Mignoleta! Boczny defensor uderzył głową w kierunku własnej bramki. Na posterunku golkiper Liverpoolu.

1
1
1
1
1
70'

Adam Lallana starał się przelobować golkipera po strzale zza pola karnego, jednak uderzył zbyt lekko.

1
67'

Liverpool szuka 4. gola! Roberto Firmino zacentrował w pole karne, a z powietrza obok bramki uderzył Georginio Wijnaldum. To była świetna akcja w wykonaniu gospodarzy.

1
1
1
2
2
64'

Philippe Coutinho piętką wycofał do Wijnalduma, którego w ostatniej chwili uprzedził jeden z rywali.

1
1
1
62'

Kibice na Anfield już świętują. Jeśli nie zdarzy się żaden kataklizm, Liverpool przyszły sezon rozpocznie od gry w eliminacjach Ligi Mistrzów.

1
1
1
1
58'

Liverpool idzie za ciosem! Philippe Coutinho uderzył ładnie z półwoleja i piłka po rękawicach Guzana wyleciała na korner.

1
1
1
1
56'

Gol! Strzelił Adam Lallana. Asystował mu Georginio Wijnaldum. Liverpool ruszył z kontrą 5 na 3, Lallana źle dośrodkował, ale piłka trafiła jeszcze raz do Anglika, który strzelił po ziemi obok bezradnego golkipera.

11
3
1
2
4
53'

Nathaniel Clyne fatalnie strzelił z półwoleja.

2
51'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Kapitalna bramka Coutinho!!! Pomocnik Liverpoolu świetnie przymierzył z rzutu wolnego i umieścił piłkę tuż przy dłuższym słupku. Golkiper Boro całkowicie zmylony!

14
4
2
1
1
50'

Liverpool kontroluje wydarzenia boiskowe.

1
46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum.

Liverpool prowadzi! Holender wpadł w pole karne i oddał piekielnie silny strzał z półwoleja!

14
13
4
7
6
45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

Pikarze Liverpoolu grają zdecydowanie poniżej oczekiwań, a to przecież najważniejszy ich mecz w tym sezonie.

3
5
2
3
2
39'

Ładna zespołowa akcja Boro, po której bardzo nerwowo interweniował Dejan Lovren. Goście mieli rzut rożny, jednak skutecznie piąstkował Simon Mignolet.

1
2
2
1
1
37'

Tym razem zza pola karnego szczęścia spróbował Roberto Firmino. Brad Guzan na raty złapał piłkę.

36'

Gospodarze muszą popracować nad strzałami. Z ostrego kąta wprost w bramkarza uderzył Adam Lallana.

1
34'

Adam Lallana chciał wpaść w pole karne między dwóch obrońców, ale skutecznym powrotem popisał się Gibson.

2
1
1
33'

Coraz bliżej! Świetną akcję przeprowadził Adam Lallana, w polu karnym piłkę otrzymał Daniel Sturridge, który uderzył po ziemi tuż obok bramki.

1
30'

Philippe Coutinho stara się przejąć grę na własne barki. Pomocnik Liverpoolu minął rywala i strzelił płasko w kierunku dalszego słupka. Znów obok słupka.

2
27'

Brakuje gospodarzom wykończenia. Tymczasem Manchester City i Arsenal prowadzą po 2:0. Liverpool musi wygrać, jeśli chce zająć 4. miejsce!

2
3
1
2
24'

Coraz chętniej atakuje Middlesbrough. Tyłem głowy strzelił Rudy Gestede i posłał piłkę obok bramki.

1
23'

Philippe Coutinho soczyście huknął z dystansu, lecz dobrze ustawiony Brad Guzan złapał piłkę.

2
1
22'

Jeden z zawodników gości padł w polu karnym Liverpoolu. Był mały kontakt między piłkarzami, jednak sędzia podjął słuszną decyzję i nie odgwizdał karnego.

1
21'

Ładny strzał Cana, ale piłka przeleciała tuż obok spojenia słupka z poprzeczką bramki gości.

1
18'

Stewart Downing uderzył w kierunku bramki Liverpoolu, lecz został zablokowany.

1
16'

W innym meczu Arsenal, który walczy z Liverpoolem o 4. pozycję, prowadzi z Evertonem 1:0, ale od 14. minuty gra w osłabieniu po czerwonej kartce dla Koscielny'ego.

1
1
16'

Georginio Wijnaldum dostał piłkę na 10. metr, obrócił się i został zablokowany.

2
13'

Po początkowym naporze gospodarze nieco spuścili z tonu. Gra cały czas toczy się na połowie Boro.

1
1
11'

Od pierwszego gwizdka Liverpool w ataku pozycyjnym, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty/

1
1
9'

Arsenal i Manchester City już prowadzą. Przy takim wyniku Liverpool spada na 5. miejsce.

1
2
6'

Kolejna okazja dla gospodarzy! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła akcję mógł skutecznie zakończyć Nathaniel Clyne, jednak z półwoleja uderzył nieznacznie obok słupka.

3'

Daniel Sturridge szykował się do strzału głową, ale skuteczną interwencją popisał się Calum Chambers. Od początku Liverpool w natarciu.

1'

Już w 19. sekundzie Roberto Firmino oddał płaski strzał z dystansu. Na posterunku golkiper Boro.

15:09

Liverpool FC walczy o występ w Lidze Mistrzów. Na tę chwilę gracze Juergena Kloppa są na 4. miejscu. Mają 2 punkty straty do Manchesteru City i oczko więcej od Arsenalu. Przypominamy, że 3 pierwsze ekipy Premier League zagrają w grupowej fazie LM, 4. zacznie od eliminacji, a kolejna będzie musiała zadowolić się występem jedynie w Lidze Europy.