10 wrz 2016 18:00
90'

Doliczone 3 minuty.

88'

Jakub Bąk nie ułożył sobie piłki do strzału po płaskim dośrodkowaniu Sebastiana Kamińskiego. Koncepcja była jednak obiecująca.

86'
ZMIANA

Bytovia. Schodzi: Omar Monterde. Wchodzi: Marek Opałacz.

85'

Popreczka! 3:0 to mógł być wielki wymiar kary dla Sandecji Nowy Sącz, gdyby Juliusz Letniowski przymierzył ciut niżej po dośrodkowaniu Krzysztofa Bąka.

82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Juliusz Letniowski.

79'

Goście domagali się rzutu karnego po starciu z Krzysztofem Bąkiem, ale gwizdek sędziego milczał.

77'

Dobry strzał Macieja Małkowskiego i jeszcze lepsza interwencja Gerarda Bieszczada. Szaleje między słupkami bramkarz Drutex-Bytovii.

74'

Agresywne dośrodkowanie Bartłomieja Dudzica, ale to wszystko za mało na zaskoczenie dobrze dysponowanego Gerarda Bieszczada.

69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Serafin.

Strzał z rzutu wolnego młodzieżowca odbił się rykoszetem i wylądował w bramce Sandecji Nowy Sącz. 2:0 i drużyna Tomasza Kafarskiego jest blisko zwycięstwa!

Bytovia Bytów
69'
ZMIANA

Sandecja. Schodzi: Maciej Korzym. Wchodzi: Dawid Janczyk.

66'

Zmiennik Sebastian Leszczak uderzył z dystansu i minimalnie spudłował! Dużo szczęścia miała Drutex-Bytovia Bytów.

62'

Dwie akcje Jakuba Bąka. W obu przypadkach zapachniało golem, ale zdążyli wrócić defensorzy z Nowego Sącza.

60'

Dwa kwadranse zostały Sandecji Nowy Sącz na doprowadzenie do remisu. Atakuje, ale bezskutecznie.

57'

Martin Cseh zrobił porządek w polu karnym Drutex-Bytovii po wrzutce z rzutu rożnego.

55'

Kibicom w Bytowie mogą podobać się dwójkowe rozegrania ofensywnych Jakuba Bąka z Michałem Efirem.

54'

Dobra interwencja Gerarda Bieszczada uratowała bytowian po strzale Macieja Małkowskiego, który zamknął dośrodkowanie Bartłomieja Dudzica!

53'

Sandecja Nowy Sącz buduje długo swoje akcje po przechwytach i brakuje w tym wszystkim elementu przyspieszenia.

49'

Lukas Kuban dośodkował niebezpiecznie, ale nie do partnera, a na głowę doświadczonego Krzysztofa Bąka.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

17:25

Relacja live we współpracy z klubem Drutex-Bytovia Bytów.

42'

Obrońca gości zatrzymał w ostatnim momencie podanie sunące od Michała Efira do Sebastiana Kamińskiego.

40'

Maciej Małkowski stara się dogonić bytowian jeszcze przed przerwą, ale obrońcy znaleźli sposób na neutralizowanie atutów skrzydłowego.

37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Wróbel.

Pewnie wykonana jedenastka przed doświadczonego defensora i Drutex-Bytovia jest na prowadzeniu!

36'

Sebastian Kamiński został sfaulowany po indywidualnym rajdzie i będzie rzut karny dla gospodarzy!

33'

Był jeszcze korner dla przyjezdnych. Lukas Kuban wrzucił piłkę prosto w rękawice bramkarza Drutex-Bytovii.

32'

Błyskawiczna akcja Sandecji Nowy Sącz była ripostą na stratę Omara Monterde. Maciej Małkowski oddał strzał, który otarł się po drodze za boisko o jednego z bytowian.

30'

Drugi kwadrans spotkania zakończył symbolicznie Wojciech Trochim niecelnym strzałem.

29'

Piłkarze z Nowego Sącza wygrywają walkę o drugą piłkę, stąd Drutex-Bytovia nie gra tak jak lubi najbardziej.

25'

Jeszcze jedna szansa dla przyjezdnych z rzutu wolnego. Piłkarz w murze podbił uderzenie Wojciecha Trochima, a na korner wybił je ostatecznie Gerard Bieszczad.

24'

Maciej Małkowski dośrodkował z rzutu wolnego, a we własnym polu karnym interweniował Łukasz Wróbel.

22'

Jakub Bąk szukał miejsca do oddania strzału, ale siła złego na jednego i były piłkarz Pogoni Szczecin oraz Korony Kielce obszedł się smakiem.

21'

Niebezpieczna riposta bytowian! Omar Monterde próbował w swoim stylu zdobyć gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Sandecja wybiła z linii bramkowej.

18'

Bianconeri kontynuują swoje poszukiwania. Maciej Korzym został zatrzymany w gąszczu przeciwników. Po chwili dobrze interweniował Sebastian Kamiński.

17'

Na drugim skrzydle operuje Maciej Małkowski. Akcję tego zawodnika zatrzymał Łukasz Wróbel i Sandecja Nowy Sącz musi szukać nowego sposobu na zdobycie gola.

13'

W odpowiedzi akcja Sandecji Nowy Sącz, a konkretnie Bartłomieja Dudzica. Doświadczonego pomocnika zatrzymali dopiero obrońcy Drutex-Bytovii Bytów.

11'

Łukasz Radliński nie wyszedł dobrze do dośrodkowania z rzutu rożnego. Po chwili naprawił swój błąd, zatrzymując strzał Łukasza Wróbla.

7'

Seria ataków podopiecznych Tomasza Kafarskiego. Kibice podnieśli się z miejsc po dośrodkowaniu Omara Monterde oraz akcji Roberta Mandrysza.

6'

Omar Monterde próbował uruchomić przytomnym podaniem Jakuba Bąka. Wmieszał się we wszystko sędzia asystent i zasygnalizował spalonego.

4'

Krzysztof Bąk zachował się jak profesor i nastrzelił piłkę w nogi rozpędzonego przeciwnika. Dzięki temu grę wznowi od bramki Gerard Bieszczad.

3'

Ruszyli do przodu piłkarze Sandecji Nowy Sącz. Pierwszą akcję zatrzymał Martin Cseh, a następną dopiero Gerard Bieszczad.

17:25

Ławka rezerwowych Sandecji Nowy Sącz: Michał Gliwa - Adrian Danek, Bartłomiej Kasprzak, Dawid Janczyk, Sebastian Leszczak, Kacper Smoleń, Michał Szeliga.

17:25

Ławka rezerwowych Drutex-Bytovii Bytów: Michał Szromnik - Artur Formela, Juliusz Letniowski, Marek Opałacz, Marek Rzuchowski, Alen Ploj, Kamil Wacławczyk.

17:25

Drużyny wychodzą na boisko. Czas na losowanie stron i pierwszy gwizdek sędziego Paszkiewicza.