Chojniczanka Chojnice
89'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Varadi.

88'

Schematyczne ataki tyszan są bez większych problemów rozbijane przez piłkarzy Chojniczanki. Goście coraz bliżej wygranej.

85'

Tyszanie bardzo ryzykują i atakują już niemal całym zespołem. Może się to dla nich źle skończyć. Jednak gospodarze nie mają innego wyjścia.

83'

Niewielkie zamieszanie pod bramką Chojniczanki. Do piłki doszedł Adam Varadi, ale futbolówka nie znalazła się w siatce.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Irakli Meschia.

78'

Piłkę przed polem karnym otrzymał Łukasz Grzeszczyk, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

75'
ZMIANA

GKS Tychy. Schodzi: Maciej Mańka. Wchodzi: Adam Varadi.

71'

Aktywny w szeregach GKS jest Jakub Świerczok. Rezerwowy stara się poderwać zespół, ale czasu ma na to coraz mniej.

68'

Tyszanie szukają różnych sposobów, aby zaskoczyć graczy z Chojnic. Ci są jednak czujni i na niezbyt wiele pozwalają piłkarzom beniaminka I ligi.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kowalski.

61'

Łukasz Grzeszczyk uderzył z rzutu wolnego, ale przymierzył minimalnie niecelnie.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Markowski.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Kryszak.

56'

Tyszanie nie mają pomysłu na zmuszenie do błędu obrony Chojniczanki. Goście konsekwentnie relizują założenia taktyczne.

52'

Piłki we własnej bramce omal nie umieścił Kieruzel. Piłka po rękach bramkarza odbiła się od poprzeczki!

49'

Tyszanie ruszyli do ataku, Chojniczanka podobnie jak przed przerwą czeka na swoje szanse. Wydaje się, że są to niezwykle ważne minuty dla tego pojedynku.

46'

Gramy po przerwie!

46'
ZMIANA

GKS Tychy. Schodzi: Wojciech Szumilas. Wchodzi: Filip Arezina.

wchodzi Wchodzi
Filip Arezina #17
schodzi Schodzi
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Bukowiec.

45+2'

Tyszanie mogli wrócić do gry, ale Łukasz Budziłek obronił strzał Grzybka z pola karnego!

45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Kieruzel.

45'

Pogramy jeszcze przez 2 minuty.

41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomasz Mikołajczak. Asystował mu Michał Jakóbowski. Jakóbowski przejął piłkę, popędził w kierunku bramki i dograł do Mikołajczaka. Napastnik spokojnie podwyższył prowadzenie Chojniczanki.

38'

Tyszanie wciąż przeważają, zawodnicy z Chojnic ponownie więcej uwagi zaczęli poświęcać obronie.

34'

Mocny strzał Tanżyna, ale piłka trafiła w poprzeczkę! Gol dla gospodarzy wisi na włosku.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Budziłek.

33'

Ależ okazję zmarnował Mateusz Grzybek, który w dobrej sytuacji trafił wprost w bramkarza.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Andrzej Rybski. Gracz Chojniczanki zagrał ręką.

29'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kosakiewicz.

28'

Mikołajczak zwodem "ustawił" sobie rywala i uderzył na bramkę Florek. Golkiper tyszan popisał się świetną interwencją.

25'

Tyszanie nie potrafią przedostać się z piłką w pole karne, to akcje Chojniczanki wyglądają coraz gorzej.

19'

Wciąż optyczna przewaga tyszan, ale wciąż niewiele z niej wynika. Chojniczanka czeka na wyprowadzanie kontr.

14'

Groźnie przymierzył Mączyński, ale piłka uderzona sprzed pola karnego minęła bramkę.

11'

Przeważają tyszanie, ale nic z tego nie wynika. Gospodarze grają niedokładnie.

8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Biskup. Biskup pewnie wykorzystał rzut karny. Chojniczanka prowadzi 1:0.

7'

Pierwszy gości pod bramką i błąd obrońcy GKS. Po dośrodkowaniu Boczek zagrał ręką i arbiter bez wahania wskazał na rzut karny!