Jeszcze korner dla Wigier. W polu karnym znalazł się nawet Zoch, ale obyło się bez zagrożenia.

90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

88'

Faul Szufryna i stały fragment 25 metrów przed bramką Sandecji. Centra Kądziora trafiła na głowę Zapolnika, ale ten chybił celu.

86'

Sandecja. Schodzi: Maciej Korzym. Wchodzi: Adrian Danek.

85'

Małkowski sam na sam z Zochem! Próbował dwukrotnie, ale za każdym razem lepszy golkiper z Suwałki!

84'

Bardzo niecelna próba Kądziora z 30 metrów.

1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Kuban. Faulowany Gąska.

Sandecja Nowy Sącz
79'

Ależ niebezpiecznie pod bramką Sandecji! Radliński obronił strzały Zapolnika i Adamka. Gospodarze odetchęli jednak z ulgą. Był spalony.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Radecki. Faul na Dudzicu.

Wigry Suwałki
68'

Gol! Strzelił Maciej Korzym. Asystował mu Kamil Słaby.

Gospodarze na prowadzeniu! Leszczak płasko podał do wbiegającego lewą flanką Słabego. Ten mocno wstrzelił piłkę przed bramkę, a tu stopę dostawił Korzym. Piłka wpadła do siatki po rękach Zocha, który nie był w stanie jej zastopować.

2
67'

Mocny strzał z rzutu wolnego. Hieronim Zoch nie ryzykował łapania piłki uderzonej przez Małkowskiego, ale piąstkował w sposób wzorowy.

64'

Składna akcja gości przerwana ryzykownym, choć skutecznym wślizgiem Szufryna.

61'

Strata Sandecji w środku pola i kontratak Wigier. Dośrodkowanie Radeckiego zostało zablokowane przez Kubana. Korner dla gości, który nie przyniósł zagrożenia.

57'

Było blisko! Piękne, prostopadłe podanie Trochima do Słabego. Ten bez namysłu uderzył, ale futbolówka po rękach Hieronima Zocha, trafiła w słupek i piłka wyszła poza szesnastkę.

53'

Zoch pracuje na wysoką notę. Tym razem obronił strzał Słabego z lewej strony pola karnego. Po chwili zablokowany został Bartłomiej Dudzic. Był jeszcze korner dla Sandecji, ale obrońcy szybko wybili piłkę poza pole karne.

Kto przechyli szalę na swoją korzyść?
Sandecja
Wigry
nikt, będzie remis
49'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Gałecki. Faul na Augustyniaku w środkowej strefie boiska.

48'

Po zagraniu ręką przez Augustyniaka, Sandecja egzekwowała rzut wolny w odległości 20 metrów od bramki Zocha. Wojciech Trochim posłał futbolówkę nad poprzeczką.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Augustyniak. Za zagranie ręką.

46'

Gra wznowiona.

45'

Kolejny strzał na bramkę Wigier. Z narożnika pola karnego szczęścia spróbował Wojciech Trochim, ale chybił celu. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

43'

Trochim zdecydował się na "wrzutkę" z lewej strony boiska. Idealnie do rąk Hieronima Zocha.

40'

Przebudzili się gospodarze i teraz to oni osiągnęli przewagę. Przed momentem, po strzale Dudzica, Zoch przeniósł piłkę nad poprzeczką.

37'

Baran zderzył się z Kubanem i mocno ucierpiał w starciu z kolegą z drużyny. Utykając opuszcza boisko, ale wydaje się, że będzie w stanie na nie wrócić.

33'

Ładna akcja Sandecji, ale i piękna obrona Zocha, który fanatstycznie odbił piłkę po strzale Trochima.

33'

Gol! Strzelił Grzegorz Baran. Asystował mu Wojciech Trochim.

Wyrównanie! Centra z kornera i pewny strzał głową.

32'

Dośrodkował z lewej flanki Baran, a "główka" Korzyma nieznacznie minęła słupek.

30'

Na 40. metrze przed własną bramką faulował Augustyniak. Dośrodkowanie Trochima przejęli jednak suwalscy stoperzy.

29'

Łukasz Wroński pokusił się o strzał z 18 metrów... bardzo niecelny.

28'

Radecki łatwo mijał kolejnych graczy Sandecji i szukał miejsca w szesnastce. Dośrodkowanie zostało jednak zablokowane przez Pitera-Bucko.

27'

Protesty z trybun po tym jak w polu karnym Wigier upadł Dudzic. Zdaniem arbitra nie było faulu.

23'

Wigry swoją grą w pierwszym kwadransie zasłużyły na gola. Ciekawe jak odpowie Sandecja?

21'

Gol! Strzelił Kamil Adamek. Asystował mu Damian Kądzior.

Dośrodkowanie z lewej strony, po rzucie rożnym. Po uderzeniu głową piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

18'

Miłosz Kozak strzelał z ostrego kąta, piłka jednak przeleciała obok bramki.

16'

Kądzior oddał płaski strzał sprzed pola karnego i trafił w słupek! Bez możliwości dobitki, bowiem piłka wyszła poza boisko.

14'

Pierwsza okazja gospodarzy. Trochim strzelał z około 20 metrów. Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale Hieronim Zoch odbił ją na rzut rożny.

10'

Dobre podanie do Wrońskiego, ten długo się nie zastanawiał i mocno uderzył w kierunku bramki. Ponownie na posterunku bramkarz gospodarzy!

6'

Jeszcze jeden strzał gości. Tym razem Rafał Augustyniak sprzed pola karnego i znów bardzo dobrze poradził sobie Łukasz Radliński.

5'

Pracowity początek dla Radlińskiego. Najpierw piąstkowanie po dograniu Kądziora, a następnie pewna obrona po strzale Radeckiego.

3'

Wroński wywalczył rzut rożny. Po centrze spod chorągiewki, z trudnej pozycji strzelał Rafał Augustyniak, ale Radliński wypiąstkował piłkę.