Bytovia. Schodzi: Jakub Bąk. Wchodzi: Alen Ploj.

MKS Kluczbork
83'

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Sanocki.

83'

Jeszcze goście starają się atakować. Dobrze obronił Bieszczad, a sędzia i tak odgwizdał spalonego.

78'

Gospodarze kontrolują losy spotkania.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Brodziński.

72'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę pewnie złapał Gerard Bieszczad.

70'

Gol! Strzelił Jakub Bąk. Asystował mu Robert Mandrysz. Po dośrodkowaniu Mandrysza celny strzał głową oddał Jakub Bąk.

65'

Ładnym strzałem odpowiedział Jakub Bąk. Między słupkami dobrze spisał się jednak Oskar Pogorzelec.

63'

Goście mogli doprowadzić do wyrównania! Swoje umiejętności pokazał jednak Gerard Bieszczad, który był górą w sytuacji sam na sam.

60'

Na strzał zdecydował się Jakub Bąk, lecz jego uderzenie nie mogło zaskoczyć bramkarza gości.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Efir.

Bytovia Bytów
56'

Zanosiło się na groźną kontrę gospodarzy, lecz niecelnie podawał Kamiński.

54'

Gol! Strzelił Jakub Serafin. Po dośrodkowaniu Omara Monterde z pierwszej piłki celny strzał oddał Serafin.

54'

Walka toczy się w środku boiska. Trwa wymiana podań w środkowej strefie.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Mandrysz.

46'

Od razu swoją szansę miał Adam Setla. Dobrze zatrzymał go jednak Krzysztof Bąk.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Bytovia. Schodzi: Marek Opałacz. Wchodzi: Omar Monterde.

39'

Na bramkę Drutex-Bytovia Bytów strzelał Bartosz Brodziński. Było to niecene uderzenie.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Nitkiewicz.

38'

Nie jest to porywające widowisko. Przed chwilą niecelnie strzelał Sebastian Kamiński.

33'

Michał Szewczyk oddał niecelny strzał z dystansu.

29'

Ależ okazję mieli piłkarze MKS-u Kluczbork! Po dośrodkowaniu w pole karne sytuacji nie wykorzystał jednak Adam Setla.

27'

Sporo niedokładności w grze gospodarzy. Rzadko które podanie trafia do adresata.

24'

Ładną akcją popisał się Jakub Bąk, lecz nikt nie zamknął jego dośrodkowania w pole karne.

20'

Niecelny strzał w wykonaniu zawodnika gospodarzy. Drutex-Bytovia Bytów dalej jednak stara się atakować.

18'

Zamieszanie w polu karnym gości, lecz ostatecznie zawodnicy z Kluczborka zdołali się wyratować.

16'

Brakuje dobrych sytuacji strzeleckich w tym spotkaniu. Stroną przeważającą są jednak gospodarze.

10'

Goście bardziej skupili się na grze z kontry. Gospodarze podaniami szukają swojej szansy.

6'

Z dystansu niecelnie strzelał Marek Opałacz.

4'

Jak na razie ciekawy początek meczu. Oba zespoły starają się atakować.

17:17

W spotkaniu 10. kolejki I ligi Drutex-Bytovia Bytów zmierzy się z MKS-em Kluczbork. Bytowianie w ostatnich dniach wywalczyli awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Celem kluczborczan jest poskromienie zmęczonych rywali.