Przepychanki między zawodnikami obu druzyn!

11 489 widzów na meczu. To nowy rekord frekwencji na tyskim obiekcie.

81'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Zejdlera z rzutu wolnego.

76'

Katowiczanie starają się odrobić straty, ale cofnięci gospodarze na niewiele pozwalają rywalom.

73'

GKS Tychy. Schodzi: Stepan Hirskyj. Wchodzi: Filip Arezina.

wchodzi Wchodzi
Filip Arezina #69
schodzi Schodzi
73'

Gol! Strzelił Marcin Radzewicz. Asystował mu Łukasz Grzeszczyk. Indywidualna akcja Grzeszczyka, starał się on minąć obrońców gości, ale stracił piłkę. Ta trafiła jednak do Radzewicza, który uderzył bez chwili zastanowienia. Abramowicz bez szans na skuteczną interwencję!

71'

Krótka przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Stepan Hirskyj.

71'

Po wrzutce z rzutu rożnego Garbacik strzelił głową obok bramki.

69'

Groźnie pod bramką Abramowicza. Grzeszczyk ubiegł wychodzącego z bramki gracza gospodarzy i zagrał wzdłuż linii. Do piłki nie zdołał jednak dopaść Kowalski i nadal mamy 0:0.

67'

Indywidualna akcja Górkiewicza zakończona stratą piłki.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Stepan Hirskyj.

63'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez katowiczan. Piłkę przejęli tyszanie. Chwilę później nieporozumienia Mańki i Florka nie wykorzystał Goncerz.

60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Kamiński.

58'

Niecelne uderzenie z dystansu Kowalskiego.

56'

Abramowicz podjął ryzyko i dalekim wyjsciem z bramki uprzedził rywali, a następnie wybił piłkę na aut.

53'

Kolejny strzał Kalinkowskiego. Znów niecelnie, ale tym razem piłka minimalnie minęła bramkę.

50'

Strzał z dystansu Kalinkowskiego. Piłka przeleciała dwa metry obok słupka.

49'

Lebedyński zagrał w kierunku Goncerza, ten na trzecim metrze nie trafił w piłkę. Była to świetna okazja gości do objęcia prowadzenia.

46'

Gramy po przerwie.

45+1'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Boczka, ale ten nie zdołał oddać strzału.

45'

Doliczone zostały 2 minuty.

44'

Groźnie pod bramką gości. Akcja została jednak przerwana, gdyż Bukowiec był na spalonym.

41'

Foszmańczyk dośrodkował ze skrzydła, strzelał Bartłomiej Kalinkowski, ale uderzenie to zostało zablokowane.

37'

Czerwiński wrzucił z rzutu rożnego w kierunku Goncerza. Ten strzelił tuż obok słupka.

36'

Po wrzutce z autu piłka trafiła do Goncerza, ten błyskawicznie zdecydował się na strzał. Było to kolejne niecelne uderzenie.

33'

Lekki strzał z dystansu Grzeszczyka. Piłkę bez problemów chwycił Abramowicz.

32'

Po wrzutce z rzutu rożnego żaden z graczy katowickiego klubu nie zdołał dopaść do piłki.

31'

Po strzale Lebedyńskiego piłka odbiła się od jednego z tyszan i nieznacznie minęła słupek.

28'

Kolejny niecelny strzał zawodnika gospodarzy. Po uderzeniu Grzeszczyka piłka przeleciała kilka metrów nad poprzeczką.

26'

Grzeszczyk dośrodkował z rzutu wolnego, piłka trafiła do Świerczoka, który oddał niecelny strzał.

24'

Rajd lewym skrzydłem w wykonaniu Mańki. Minął trzech rywali, ale nie zdołał dośrodkować. Od bramki grę wznowił Abramowicz.

21'

Wrzutka Zejdlera zakończona strzałem głową Czerwińskiego. Było to jednak niecelne uderzenie.

20'

Gra szybko została wznowiona.

20'

Przerwa w grze, kibice rzucali race na boisko.

19'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego, piłkę chwycił Paweł Florek.

16'

Goście przejęli inicjatywę, tyszanie cofnięci do defensywy. Mocny strzał Foszmańczyka, ale piłka trafiła w Goncerza.

13'

Goście przejęli inicjatywę, tyszanie cofnięci. Mocny strzał Foszmańczyka, ale piłka trafiła w... Goncerza.

11'

Kolejna wrzutka w pole karne, piłkę złapał Florek, któremu na nogę nadepnął Kamiński. Krótka przerwa w grze.

9'

Strzał Goncerza z woleja. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

8'

Po wrzucie z autu piłka trafiła do Prokicia, ten próbował odegrać do Goncerza, ale poza boisko wybił ją jeden z graczy gospodarzy.

6'

Od pierwszego gwizdka przewagę mają gospodarze, którzy częściej są przy piłce.

3'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła Kowalskiego, do piłki wyskoczył Świerczok, ale ubiegł go Abramowicz.

14:55

Spotkanie poprowadzi Zbigniew Dobrynin (Łódź).

14:55

Po dziesięciu kolejkach I ligi w zdecydowanie lepszej sytuacji są katowiczanie, którzy mają na swoim koncie dziewięć meczów bez porażki i w tabeli zajmują trzecią lokatę, lecz mają tyle samo punktów (19) co druga Chojniczanka Chojnice. Z kolei GKS Tychy sklasyfikowany jest na czternastej lokacie, a zespół prowadzony przez Kamila Kieresia ma na swoim koncie dwie porażki z rzędu.