Wigry Suwałki
90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Klichowicz uderza, ale blokuje go obrońca. Po chwili z dystansu przymierzył Mandrysz i piłka minimalnie mija bramkę Wigier.

85'

Gospodarze starają się zdobyć zwycięską bramkę. Wigry w defensywie.

83'

Tym razem uderzenie Klichowicza było zbyt słabe, bo bardziej uderzył w ziemię niż w piłkę.

80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Wacławczyk.

1:1! Wejście smoka Wacławczyka, który wykorzystuje mocne dośrodkowanie w pole karne rywali.

78'

Ostra wrzutka Rzuchowskiego w stronę Surdykowskiego, który nie dotknął piłki i musiał interweniować Zoch.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Karankiewicz.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Radecki.

71'

Ładny rajd Kamińskiego i zabrakło podania otwierającego do któregoś z kolegów.

64'

Efir chciał kończyć akcję technicznym strzałem, ale ten poleciał wysoko nad bramką.

62'

Główkował Michał Efir i kapitalnie piłkę sparował Zoch, później z ostrego kąta dobijał Letniowski, ale futbolówka poleciała wzdłuż linii bramkowej.

58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Kądzior.

1:0 dla Wigier! Kądzior pewnie wykorzystał rzut karny.

2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Cseh i rzut karny dla gości. Zawodnik gospodarzy dotknął piłki ręką.

Bytovia Bytów
54'

Dobre rozegranie do Kamińskiego, który ostatecznie nie oponował piłki, bo ta odskoczyła mu na murawie.

50'

Bieszczad złapał piłkę po strzale Adamka. Ten domagał się jeszcze uznania bramki, bo według niego Bieszczad złapał piłkę już za linią bramkową. Sędzia pozostał niewzruszony.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Bąk.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Wróbel.

42'

Piłka przeleciała nad bramką Zochy po strzale Wróbla.

39'

Mandrysz uderzył z dystansu, jednak bardzo niecelnie.

36'

Kapitalne podanie do Klichowicza, który w sytuacji sam na sam nie pokonał Zocha.

1
33'

Mandrysz chciał uruchomić Surdyka, jednak stoper przeciął to podanie.

30'

Dobra akcja miejscowych. Letniowski był jednak przyblokowany w ostatnim momencie.

1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Juliusz Letniowski.

24'

Główkował Cverna, jednak wprost w Bieszczada. Ten nie miał żadnych problemów z chwytem piłki.

21'

Piłka spadła pod nogi Klichowicza, który z 23 metra uderzył ponad bramką.

20'

Klichowicz oddał strzał z dystansu, który na dodatek został przyblokowany i piłka padła łupem bramkarza.

17'

Po początkowej dominacji gospodarzy, goście doszli do głosu i starają się teraz rozgrywać piłkę.

15'

Płaskie dośrodkowanie na jedenasty metr, wszyscy minęli się z piłką. To mógł być gol.

13'

Indywidualna akcja Kamińskiego i dośrodkowanie, które jednak spadło za bramką gości.

9'

Kamiński z rzutu rożnego, ale Surdykowski był dobrze wyblokowany.

7'

Wrzutka Kamińskiego do Surdykowskiego, ale ten został zablokowany. Po chwili Efir strzelił z dystansu i piłkę złapał Zoch.

5'

Szybka kontra Wigier, ale Bieszczad dobrze wyszedł na przedpole i złapał piłkę.

3'

Klichowicz strzela w polu karnym i piłka dotyka ręki rywala. Sędzia nie wskazuje na "wapno".