Chrobry Głogów
82'

Seria rzutów rożnych gospodarzy. Ostatecznie piłka w rękach Gerarda Bieszczada.

81'

Zamieszanie w polu karnym gości. Piłkarze Tomasza Kafarskiego zdołali jednak zablokować strzał w kierunku własnej bramki.

76'

Gol! Strzelił Mateusz Klichowicz. Napastnik Drutex-Bytovii przeprowadził indywidualną akcję, którą zakończył strzałem prosto w okienko! Remis w Głogowie.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Gąsior.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Klichowicz.

67'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Mateusz Machaj.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Serafin.

Bytovia Bytów
64'

Bytovia. Schodzi: Jakub Bąk. Wchodzi: Michał Efir.

63'

Bardzo ciekawe widowisko teraz w Głogowie. Drutex-Bytovia nie zamierza się poddawać.

58'

Gol! Strzelił Michał Rzuchowski. To nie koniec emocji! Po dośrodkowaniu Kamińskiego celnym strzałem głową popisał się Michał Rzuchowski.

55'

Goście domagali się rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej.

54'

Gol! Strzelił Łukasz Szczepaniak. Po dośrodkowaniu w pole karne piłka spadła pod nogi Szczepaniaka, który pewnie umieścił ją w bramce.

52'

Zanosiło się na groźną kontrę Chrobrego. Dobrze w defensywie spisał się jednak Martin Cseh.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Wojciechowski.

47'

Drutex-Bytovia od początku drugiej połowy stara się atakować.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Piłkarze Chrobrego zdominowali poczynania na boisku. Zdecydowaną przewagę ma drużyna z Głogowa.

37'

Gol! Strzelił Bartosz Machaj.

Świetną kontrę wyprowadzili zawodnicy Chrobrego Głogów. Bartosz Machaj oddał strzał przy słupku, po którym piłka wpadła do bramki.

36'

Rzuty wolne zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Bez efektu bramkowego.

31'

Tym razem z dystansu niecelnie strzelał Bartosz Machaj.

27'

Z dystansu niecelnie strzelił Sebastian Kamiński.

26'

Sytuację sam na sam z bramkarzem Drutex-Bytovii zmarnował Marcel Gąsior.

24'

Gol! Strzelił Michał Michalec. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusza Machaja celny strzał głową pod poprzeczkę oddał Michał Michalec. Gospodarze szybko doprowadzili do wyrównania.

21'

W odpowiedzi dobrą interwencją popisał się bramkarz gości, Gerard Bieszczad.

21'

Po prostopadłym podaniu zanosiło się na dobrą szansę dla gości. Dobrze w bramce zachował się jednak Mariusz Rzepecki.

19'

Gol! Strzelił Janusz Surdykowski. "Jedenastkę" wykorzystał Surdykowski. Goście na prowadzeniu.

19'

Rzut karny dla Drutex-Bytovii Bytów! Jeden z zawodników gospodarzy zagrał ręką po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

13'

Sporo niedokładności w grze gości. Jak na razie Chrobry prezentuje się zdecydowanie lepiej.

11'

Znów śmielej do ataku ruszyli gospodarze. Spore zamieszanie w polu karnym Drutex-Bytovii, lecz goście zdołali wybić piłkę.

7'

Gospodarze wyprowadzili kontrę, po której strzelał Łukasz SzczepaniakGerard Bieszczad nie dał się zaskoczyć.

5'

Pierwsza ofensywna akcja Drutex-Bytovii Bytów. Na spalonym złapany został jednak Mateusz Klichowicz.

3'

Od pierwszych minut do ataku śmiało ruszyli gospodarze.

17:23

Drutex-Bytovia od siedmiu meczów jest niepokonana. W piątek zagra w Głogowie z Chrobrym, który wygrał dwa ostatnie spotkania na własnym stadionie.