30 paź 2016 17:45
90+1'

Stal Mielec. Schodzi: Krystian Getinger. Wchodzi: Piotr Głowacki.

90'

Jakub Wilk mógł przedłużyć nadzieję Zagłębia Sosnowiec na dobry wynik. Uderzenie byłego pomocnika Lecha Poznań z rzutu wolnego zatrzymało się na poprzeczce!

88'

Ostatnia nadzieja Zagłębia Sosnowiec to szarże Martina Pribuli, czołowego strzelca ligi. Słowak wywalczył rzut wolny na 23. metrze przed bramką Marka Kozioła.

86'

Po wznowieniu gry sosnowiczanie mieli dwa stałe fragmenty. W powietrzu królują stoperzy z Mielca: Sebastian Zalepa i Krzysztof Kiercz.

83'

Krótka przerwa spowodowana urazem piłkarza Stali Mielec. Trener Zbigniew Smółka ma jeszcze do wykorzystania jedną zmianę.

81'

Mateusz Cholewiak nie zastanawiał się, co wyniknie z akcji Żarko Udovicicia w bocznym sektorze boiska, a po prostu przerwał ją faulem. Nie ma kartki dla piłkarza Stali Mielec.

78'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła w kierunku Tina Maticia, ale niewiele z niego wyniknie, ponieważ zmiennik faulował przy próbie dojścia do piłki. Ta przyznana Stali Mielec.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wilk.

Zagłębie Sosnowiec
76'

Gol! Strzelił Dorian Buczek.

Druga bramka dla beniaminka! Dorian Buczek wpisał się na listę strzelców krótko po wejściu na boisko i to już 2:0 dla Stali Mielec.

75'
74'

Stal Mielec. Schodzi: Szymon Sobczak. Wchodzi: Przemysław Lech.

72'

Stal Mielec. Schodzi: Piotr Marciniec. Wchodzi: Dorian Buczek.

70'

Marek Kozioł rządzi i dzieli we własnym polu karnym. Dobra interwencja na przedpolu i Zagłębie Sosnowiec jest coraz bardziej poirytowane.

67'

Mateusz Cholewiak był najsprytniejszy w polu karnym Zagłębia Sosnowiec i chciał spożytkować dośrodkowanie. Nieznaczne pudło skrzydłowego.

64'
63'

Jakub Szumski! Z trudem, ale skutecznie obronił uderzenie Szymona Sobczaka. Lider jest ratowany przez swojego bramkarza.

60'

Zagłębie Sosnowiec nie powinno zapominać o defensywie. Kamil Radulj wybiegł na czystą pozycję i naprawdę niewiele zabrakło, by zmieścił futbolówkę między słupkami.

57'

Sebastian Dudek znalazł się przed polem karnym Stali Mielec i poszukał miejsca do oddania strzału. Bezkutecznie. Piłka poleciała w plecy defensora.

56'

Szansa na szybki kontratak Stali Mielec. W nieodpowiednim momencie zagubił się Piotr Marciniec.

54'

Tym razem Żarko Udovicić postanowił nie podawać, a oddać strzał z rzutu wolnego. Marek Kozioł nie mógł skapitulować w tej sytuacji!

52'

Żarko Udovicić dośrodkował z odpowiednią mocą oraz precyzją. Tak przynajmniej się wydawało, jednak żaden z Trójkolorowych nie zamknął akcji dobrym strzałem.

49'

Łukasz Matusiak sfaulował Szymona Sobczaka, więc sędzia przyznał rzut wolny gospodarzom.