I liga: 16. kolejka
04 lis 2016 19:00
90+4'

Jeszcze jedna wyśmienita szansa Znicza Pruszków! Niepilnowany Krzysztof Kopciński strzelił z 14. metra nad poprzeczką i chyba nie będzie już czasu na odpowiedź MKS Kluczbork.

90+1'

Mogło być 2:0 i pozamiatane w Pruszkowie, a tak będą jeszcze emocje. Patryk Kubicki wybiegł sam na sam z bramkarzem i trafił w głowę Grzegorza Wnuka.

90'

4 minuty doliczone do regulaminowego czasu.

89'

Strzał z dystansu! Rafał Niziołek trafił co prawda w światło bramki Znicza Pruszków, ale zbyt mało zaskakująco, by pokonać Piotra Misztala.

85'

Próbują goście i posyłają piłkę w pole karne Znicza Pruszków. Dobrze i ambitnie bronią podopieczni Dariusza Kubickiego i wciąż prowadzą 1:0.

82'

Radosław Bartoszewicz opuścił boisko na noszach. To może być poważna kontuzja środkowego pomocnika Znicza Pruszków.

78'

Doświadczony Radosław Bartoszewicz upadł na boisko i jest opatrywany po niebezpiecznym ataku przeciwnika.

73'

Gol! Strzelił Maciej Mysiak.

W zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej zachował się obrońca Znicza Pruszków i strzałem głową wyprowadził gospodarzy na prowadzenie 1:0!

Znicz Pruszków
72'

Kluczbork. Schodzi: Patryk Gondek. Wchodzi: Adam Setla.

72'

Krzysztof Kopciński pokazał się po wejściu na boisko. Zmiennik uderzył z linii pola karnego obok bramki MKS Kluczbork.

71'

Fantastyczna szansa gości na zdobycie gola. Michał Kojder główkował w słupek. Centymetrów zabrakło do zmiany wyniku.

67'

Na ławce MKS Kluczbork debiutuje Tomasz Asensky. Jego drużyna próbuje sforsować defensywę beniaminka.

61'

Maksymilian Banaszewski spróbował szczęścia z okolic linii pola karnego. Mocno, ale niecelnie uderzył ofensywny piłkarz Znicza Pruszków.

57'

Niebezpieczny kontratak zespołu z Pruszkowa. Na czystą pozycję wybiegał już Aleksander Jagiełło, ale podanie od Patryka Kubickiego było zbyt głębokie.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Gondek.

MKS Kluczbork
53'

Maciej Kowalczyk wybrał się ze środka w boczny sektor boiska. Wybijają piłkę pruszkowianie i MKS Kluczbork musi zaczynać akcję od początku.

51'

Aleksander Jagiełło przedzierał się prawą stroną boiska. Utalentowany pomocnik poszedł na przebój i jest rzut rożny dla Znicza Pruszków.

48'

Drużyny chcą dziś uciec z dna tabeli. W poprzedniej kolejce Znicz Pruszków niespodziewanie zwyciężył 1:0 na stadionie Górnika Zabrze, natomiast MKS Kluczbork został pokonany 0:2 przez GKS Katowice.

46'

Gra wznowiona po przerwie. Kibice czekają na gole!

45'

Doliczona minuta.

40'

Dośrodkowanie beniaminka z prawej strony boiska i w zamieszaniu obrońca MKS Kluczbork zgrał piłkę dość niebezpiecznie. Na szczęście z perspektywy gości Grzegorz Wnuk był na posterunku.

41'

Patryk Kubicki przedzierał się środkiem pola aż zdecydował się na uderzenie z okolic 14. metra. Pudło i od bramki MKS Kluczbork.

33'

Patryk Gondek strzelił wysoko nad poprzeczką po dośrodkowaniu Kamila Nitkiewicza z lewego skrzydła.

29'

Rafał Niziołek strzelił z rzutu wolnego i futbolówka ominęła nieznacznie bramkę, której pilnuje w tym meczu Piotr Misztal.

30'

Aleksander Jagiełło wpadł w pole karne MKS Kluczbork z prawego skrzydła. Jego uderzenie z półdystansu było ciut niecelne.

26'

Wrzutka zawodników Znicza z lewego skrzydła. W polu karnym byli nieoczekiwanie tylko piłkarze MKS Kluczbork, więc spokojnie wyjaśnili sytuację.

27'

Niebezpiecznie w polu karnym Znicza Pruszków. Dośrodkowanie Patryka Gondka z prawego skrzydła przeciął jeden z obrońców. Bardzo niewiele zabrakło do gola samobójczego.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Ganowicz.

Będzie szansa na dobre uderzenie z rzutu wolnego z linii pola karnego. Tymczasem jednak interwencja służb medycznych, ponieważ zarówno faulujący, jak i faulowany ucierpieli.

20'

Maciej Machalski dośrodkował z rzutu wolnego i żaden z zawodników w polu karnym nie zakończył tego podania strzałem.

18'

Dla odmiany Patryk Gondek stanął przed kapitalną szansą na zdobycie gola. Z około 5 metrów nie trafił jednak w światło bramki!

15'

Jeszcze jeden groźny strzał Znicza Pruszków zza 16. metra. Tym razem zaskoczyć bramkarza MKS Kluczbork próbował Maksymilian Banaszewski i chybił nieznacznie.

12'

Było blisko gola dla Znicza Pruszków! Zza pola karnego strzelił lewą nogą Marcin Rackiewicz i trafił w boczną siatkę.

11'

Rzut rożny dla MKS Kluczbork. Piłkarze z Opolszczyzny przeważają w ostatnich minutach.

7'

Służby medyczne na boisku, ponieważ ucierpiał Kamil Nitkiewicz.

5'

Dobry kontratak Znicza Pruszków. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Patryk Kubicki mógł strzelić do bramki, ale nie przeciął toru lotu piłki. Było blisko!

2'

Patryk Gondek wypuścił na prawym skrzydle Kwaśniewskiego, ale ten drugi dośrodkował bardzo niecelnie.

1'

W wyjściowym składzie Znicza jedna zmiana w porównaniu z poprzednim meczem. Rafał Zaborowski zastąpił w obronie Bartosza Jarocha. U gości aż czterech nowych zawodników.

18:48

Ławka rezerwowych MKS Kluczbork: Oskar Pogorzelec - Michał Kojder, Patryk Kubiak, Bartłomiej Olszewski, Robert Brzęczek, Krystian Sanocki, Adam Setla.

18:48

Ławka rezerwowych Znicza Pruszków: Michał Bigajski - Krzysztof Kopciński, Andrzej Niewulis, Mateusz Długołęcki, Rafał Zembrowski, Adrian Grabowski, Mateusz Stryjewski.

18:48

Znicz Pruszków oraz MKS Kluczbork zamykają tabelę I ligi. Drużyna, która dziś przegra, będzie bliżej spadku na trzeci szczebel rozgrywek.