I liga: 16. kolejka
05 lis 2016 16:00
30'

Zbyt lekko strzelił Sylwester Patejuk i Łukasz Radliński nie miał żadnych kłopotów z interwencją.

28'

Obrońcy Sandecji zbyt lekko wybili piłkę i nadbiegający Sylwester Patejuk trącił ją ręką, co nie umknęło sędziemu.

26'

Pewnie interweniował Nazar Penkowec po uderzeniu Trochima zza szesnastki.

22'

Konrad Nowak nie zdołał sięgnąć piłki i przechwycił ją Radliński.

19'

Kibice Sandecji nieco spóźnili się na mecz i rozpoczęli doping, często wymieniając się "uprzejmościami" z gospodarzami.

15'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Piszczek. Zawodnik Sandecji zagrał ręką przy próbie strzału.

Sandecja Nowy Sącz
11'

Z rzutu wolnego Wojciech Trochim posłał piłkę tuż nad poprzeczką.

10'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Budzyński. Obrońca Wisły bezmyślnie podał piłkę do Korzyma i próbował ratować sytuację, faulując rywala na 17. metrze.

6'

Ofiarnym wślizgiem Pielach w ostatniej chwili uprzedził Korzyma. To mogła być bardzo groźna sytuacja dla Sandecji.