Po strzale głową Sanogo z około 10 metrów dobrze interweniował bramkarz GKS-u.

Ostatnie minuty nieco spokojniejsze. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Wiktorski.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Vamara Sanogo.

71'

Tuż przed zmianami w obu drużynach bardzo dobrą interwencją popisał się jeszcze Florek, który obronił strzał Vamaray Sanogo.

69'

Z rzutu wolnego ładny strzał oddał Wojciech Łuczak, lecz jeszcze lepiej interweniował Paweł Florek.

66'

Gol! Strzelił Mateusz Mączyński. Asystował mu Łukasz Grzeszczyk. Grzeszczyk zagrał w polu karnym piłkę do Mączyńskiego, a ten bez problemu skierował ją do bramki. To była efektowna akcja GKS-u.

64'

Zawodnicy Zagłębia mają ogromne problemy z upilnowaniem Marcina Radzewicza. Ten co chwile sieje popłoch w szeregach defensywnych drużyny z Sosnowca.

60'

Efektowną paradą popisał się Paweł Florek, który obronił strzał Nowaka.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Mączyński.

58'

Po dośrodkowaniu Radzewicza i rykoszecie interweniować musiał Jakub Szumski, który jedak zdołał wybić piłkę.

56'

Zagłębie Sosnowiec nie potrafi wypracować sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Sierczyński.

51'

Z dystansu niecelnie strzelał Marcin Radzewicz. To nie było dobre uderzenie.

49'

Jak na razie tyszanie kontrolują losy spotkania.

46'

Początek drugiej połowy.

46'
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Budek.

45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

42'

Z ostrego kąta strzelał Radzewicz. Piłka znalazła się w rękach Szumskiego.

41'

Gol! Strzelił Maciej Mańka. Asystował mu Daniel Tanżyna. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Radzewicza Tanżyna zgrał piłkę, a Mańka efektownym strzałe skierował ją do bramki. 2:0 dla GKS-u.

39'

Fatalny strzał z około 20 metrów oddał Tin Matić.

36'

Ładny strzał z 18 metrów oddał Łukasz GrzeszczykJakub Szumski interweniował jednak bardzo pewnie.

34'

Ostatnie minuty to wyrównane spotkanie, chociaż lekką inicjatywę mają piłkarze Zagłębia. Zawodnicy GKS-u nie skupiają się jednak tylko i wyłącznie na defensywie.

31'

Groźne dośrodkowania zawodników Zagłębia w pole karne GKS-u. Gospodarze pewnie jednak wybijają piłkę.

28'

Po strzale Grzeszczyka dobrze interweniował Jakub Szumski.

27'

Z rzutu wolnego strzelał Jakub Wilk, który trafił w mur. Później doszło jeszcze do zamieszania w polu karnym GKS-u, aż ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza gospodarzy.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Mańka.

26'

Przed polem karnym GKS-u padł Bartczak. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Zagłębia niemal na linii pola karnego.

23'

Z ostrego kąta strzelał Maciej Mańka. Uderzenie było jednak niecelne.

22'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia. Obrońcy drużyny z Sosnowca zdołali jednak wybić piłkę.

21'

Ładną akcją popisał się Marcin Radzewicz, który dośrodkował w pole karne gości. Tam piłkę wybił jednak Jakub Wilk.

17'

Jak na razie ciekawe to spotkanie. Zagłębie w ostatnich minutach śmiało ruszyło do ataku.

15'

Ładny, mocny strzał z dystansu oddał Tomasz Nowak. Uderzenie było jednak minimalnie niecelne.

14'

Z rzutu wolnego ładny strzał oddał Łukasz Grzeszczyk. Efektownie obronił Jakub Szumski.

10'

Odpowiedzialnie grają piłkarze GKS-u Tychy, którzy nie dopuszczają do zagrożenia we własnym polu karnym.

7'

Gol! Strzelił Tomasz Boczek. Asystował mu Łukasz Grzeszczyk. Po dośrodkowaniu Grzeszczyka z rzutu rożnego celnym strzałem głową popisał się Tomasz Boczek.

6'

Spore zamieszanie w polu karnym Zagłębia po błędzie Szumskiego. Ostatecznie skończyło się jednak tylko na rzucie rożnym dla GKS-u.

5'

W odpowiedzi dobra interwencja Jakuba Szumskiego we własnym polu karnym.

4'

Jakub Wilk dośrodkował w pole karne GKS-u, gdzie piłkę pewnie złapał bramkarz gospodarzy.

4'

Jak na razie dość spokojny początek meczu.

2'

W pole karne Zagłębia dośrodkował Łukasz Grzeszczyk. Obrońcy gości wybili piłkę.

17:27

Spotkanie poprowadzi Piotr Idzik (Poznań).

17:27

W zaległym spotkaniu 17. kolejki I ligi GKS Tychy zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Obie drużyny w tym sezonie walczą o zupełnie inne cele, a za faworyta tej konfrontacji uznawani są goście.