Witan złapał futbolówkę tuż przed atakującym Angielskim.

90+3'

Wysoko nad poprzeczką główkował Patejuk po dośrodkowaniu z lewej strony boiska.

1
90+2'

Do linii ataku przesunął się środkowy obrońca Pielach, ale nie sięgnął piłki po wrzutce z głębi pola i futbolówkę przechwycił Wrąbel.

90'

Mecz przedłużony o pięć minut.

90'

Obrońcy Olimpii zablokowali płaskie uderzenie Jakuba Smektały z linii pola karnego.

89'

Nowak podaniem szukał w polu karnym Patejuka, ale piłkę wybił Lukas Klemenz.

87'

Po wrzutce Hiszpańskiego z rzutu wolnego o centymetry z piłką minął się Mateusz Pielach.

85'

Smoliński na czas w narożniku boiska i od autu grę wznowi Olimpia.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Bielawski.

Olimpia Grudziądz
81'

Jakub Wrąbel na raty złapał futbolówkę po strzale głową Patejuka.

78'

Sędzia wyrzucił na trybuny trenera Olimpii - Jacka Paszulewicza za kwestionowanie jego decyzji!

76'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mateusz Pielach. Po wrzutce w pole karne kapitan Wisły w kuriozalny sposób przelobował Witana, który wyszedł z bramki!

Wisła Puławy
72'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Banasiak za kwestionowanie decyzji arbitra.

72'

Wisła. Schodzi: Dawid Pożak. Wchodzi: Jakub Smektała.

70'

Mocno z rzutu wolnego obok pola karnego Wisły uderzył Marcin Kaczmarek i Witan wypiąstkował piłkę.

69'

Budzyński bezmyślnie sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Smolińskiego, jednak sędzia nie zdecydował się na upomnienie piłkarza Wisły żółtą kartką.

68'

Nowak nie opanował piłki w polu karnym gości i przechwycił ją Smoliński.

64'

Smoliński na wiwat huknął z rzutu wolnego, a na dodatek jeden ze stojących w murze zawodników Olimpii sfaulował rywala.

63'

Po głębokiej wrzutce Hiszpańskiego przymierzający się do oddania strzału Darmochował sfaulował jednego z obrońców Olimpii.

61'

Kurowski świetnie zatrzymał kontrę Wisły jeszcze na połowie rywala.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Angielski za faul na Budzyńskim przed polem karnym gospodarzy.

57'

Wisła. Schodzi: Adam Patora. Wchodzi: Konrad Nowak.

56'

Darmochował prostopadle zagrał w kierunku Patory i futbolówkę przejął Żitko.

55'

O. Grudziądz. Schodzi: Dariusz Kłus. Wchodzi: Nildo.

54'

Angielski zbyt daleko wypuścił sobie piłkę w polu karnym Wisły i przechwycił ją Patejuk.

52'

Patejuk strzelił obok słupka po wrzutce Darmochwała z rzutu wolnego i Wrąbel wznowił grę od bramki.

50'

Płasko w pole karne piłkę wbił Kaczmarek, zza obrońców wybiegł Angielski i jego uderzenie obronił Andrzej Witan.

48'

Mogło być groźnie, ale Żitko ofiarnie zablokował strzał Pożaka.

47'

Niezbyt precyzyjnie z rzutu rożnego dośrodkował Kaczmarek i trafił w boczną siatkę.

46'

Po zmianie stron grę wznowiła Wisła Puławy.

46'

Wisła. Schodzi: Konrad Szczotka. Wchodzi: Sylwester Patejuk.

45'

Koniec pierwszej połowy. Wisła bezbramkowo remisuje z Olimpią.

45'

To była najlepsza okazja dla gości! Kurowski kapitalnie zagrał do pozostawionego bez opieki Kaczmarka, a ten płasko strzelił tuż obok słupka!

42'

Darmochwał próbował zagrać na wolne pole w kierunku Patory, lecz podanie przerwał jeden z obrońców Olimpii.

40'

Lewą stroną boiska ruszył Michalik i dograł do Angielskiego, którego uderzenie zablokował Maksymiuk.

38'

Angielski stanął oko w oko z Witanem, ale był na spalonym.

36'

Po raz kolejny nie popisał się Patora. Tym razem piłka spadła pod jego nogi w polu karnym, ale on nie zorientował się w sytuacji i obrońca Olimpii zażegnał niebezpieczeństwo.

34'

Na strzał zza szesnastki zdecydował się Marcin Smoliński i zablokował go Budzyński.

33'

Z linii pola karnego obok słupka uderzył Marcin Woźniak.

31'

Adam Patora ruszył z kontrą tuż przy linii bocznej i po kilku metrach wybiegł poza boisko.

29'

Mateusz Pielach nie sięgnął piłki po głębokiej wrzutce Litwiniuka z rzutu wolnego i od bramki grę wznowił Wrąbel.

28'

Z linii końcowej dośrodkował Marcin Smoliński i spokojnie piłkę złapał Witan.

26'

Po kiksie Litwiniuka w niezłej sytuacji znalazł się Smoliński, ale ostatecznie obrońcy Wisły zablokowali jego uderzenie.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Michalik za faul na Darmochwale.

23'

Po zagraniu Kurowskiego Andrzej Witan pewną interwencją na przedpolu uprzedził atakującego Woźniaka.

22'

Olimpia ciekawie rozegrała rzut wolny i po wrzutce Bielawskiego niecelnie główkował Karol Angielski.

21'

Katastrofalnie z narożnika boiska dośrodkował Piotr Darmochwał i Klemenz wyjaśnił sytuację.

19'

Z rzutu wolnego dośrodkował Litwiniuk i Żitko bez kłopotów zażegnał niebezpieczeństwo.

16'

Matic Żitko świetną interwencją w ostatniej chwili uprzedził Patorę, który mógł wyjść sam na sam z Wrąblem.

14'

Po wrzutce Kaczmarka główkował Kurowski i Andrzej Witan został sfaulowany przez Angielskiego przy próbie interwencji.

23'

Marcin Kaczmarek miał sporo miejsca na lewej stronie boiska i fatalnie uderzył zza szesnastki.

11'

Hiszpański ze stoickim spokojem zatrzymał w polu karnym Kurowskiego. Sędzia nie dopatrzył się faulu, choć przewinienie obrońcy Wisły sugerowali piłkarze Olimpii.

9'

Iwan Litwiniuk pogubił się w dryblingu przy linii bocznej i... nabił kolegę z drużyny.

7'

Głęboko dośrodkował Kurowski i nad poprzeczką główkował Michalik.

5'

Trwa nawałnica Wisły! Z linii pola karnego w poprzeczkę trafił Michał Budzyński.

4'

Ależ odpowiedź Wisły! Świetnie obrońcom urwał się Dawid Pożak, minął Wrąbla i po rykoszecie strzelił niecelnie.

3'

Pierwsza groźna sytuacja Olimpii! Z ostrego kąta uderzył Marcin Smoliński i Witan zdołał odbić futbolówkę.

2'

Długim podaniem z własnej połowy Żitko uruchomił Angielskiego, ten próbował głową odegrać do Kurowskiego i piłkę przechwycił Fabian Hiszpański.