Nice I liga: 21. kolejka
10 mar 2017 19:00
90+2'

Gol! Strzelił Piotr Misztal.

Niesamowite! 3:3 po golu bramkarza! Misztal trafił do siatki głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

Znicz Pruszków
13
3
90'

Doliczone 3 minuty.

2
89'

Maksymilian Banaszewski padł w polu karnym Chojniczanki, jednak sędzia puścił grę.

1
86'

Znicz próbuje atakować, ale w ostatnich minutach obrona gości gra bardzo umiejętnie.

2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Jakubik.

2
78'

Żółtą kartkę za faul na Kieruzelu otrzymał Przemysław Kita.

2
71'

Miękka centra Kubickiego z lewego skrzydła, ale dwóch jego kolegów nie sięgnęło piłki.

3
68'

Z dystansu wysoko nad poprzeczką uderzył Zawistowski.

2
67'

Znakomita okazja Chojniczanki! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłka trafiła do niepilnowanego Grzelaka, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

2
63'

Przerwa w grze, problemy zdrowotne ma Jakubik.

4
1
60'

Chojniczanka nietypowo rozegrała rzut wolny. Grzelak podał do będącego w polu karnym Rybskiego, ale ten uderzył nad poprzeczką.

5
56'

W polu karnym Znicza szarżował Andrzej Rybski, przyblokował go jednak Mateusz Długołęcki i ostatecznie piłkę przejął Misztal.

4
1
55'

Zakotłowało się pod bramką Znicza, mieliśmy tam spory bilard, ale ostatecznie obrońcy oddalili zagrożenie.

5
54'

Gol! Strzelił Patryk Kubicki. Asystował mu Maksymilian Banaszewski.

Znicz walczy! Podawał Banaszewski, a z kilku metrów Budziłka pokonał Kubicki.

52'

Gol! Strzelił Jacek Podgórski.

Już 1:3! Po szybkiej akcji gości Podgórski trafił do siatki z bliska.

Chojniczanka Chojnice
11
3
48'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzelak.

4
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

5
47'

Gol! Strzelił Jacek Podgórski. Asystował mu Jakub Biskup.

2:1 dla Chojniczanki! Po płaskim dośrodkowaniu Biskupa z lewego skrzydła, z bliska do siatki trafił Podgórski.

14
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
45+1'

Gol! Strzelił Tomasz Mikołajczak.

Wyrównanie! Mikołajczak znalazł się z piłką w polu karnym Znicza i pokonał Misztala ładną podcinką.

13
2
45'

Doliczona 1 minuta.

2
2
43'

Biernat zatrzymał na 30. metrze indywidualną szarżę Banaszewskiego.

2
42'

Maksymilian Banaszewski centrował miękko w pole karne w kierunku Podlińskiego, ale szybciej przy piłce był obrońca Chojniczanki.

2
38'

Zza pola karnego mocno, ale wysoko nad bramką uderzył Jacek Podgórski.

1
37'

Gra się zaostrzyła. Zamiast spięć podbramkowych oglądamy w ostatnich fragmentach głównie kartki.

1
36'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Mateusz Długołęcki.

1
34'

Żółtą kartkę za ostry faul na Kieruzelu otrzymał Patryk Kubicki.

2
29'

Groźna kontra Znicza, jednak płaską centrę Kubickiego przeciął Piotr Kieruzel.

1
27'

Andrzej Rybski otrzymał podanie z prawego skrzydła w pole karne, jednak nie opanował piłki.

1
1
26'

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Tomasz Mikołajczak.

2
26'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Przemysław Pietruszka.

3
21'

Zapachniało remisem! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej w polu karnym wyskoczył Biernat i jego główka była minimalnie niecelna!

1
17'

Jakubik uprzedził Podgórskiego, który składał się do strzału przewrotką.

1
1
16'

W polu karnym Znicza szarżował Tomasz Mikołajczak, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i straci piłkę.

2
13'

Świetny strzał Jagiełły z narożnika pola karnego, ale jeszcze lepsza interwencja Budziłka!

1
10'

Łukasz Budziłek musiał opuścić pole karne, by zapobiec groźnej sytuacji dla gospodarzy.

1
10'

Gol! Strzelił Aleksander Jagiełło.

Jagiełło zmylił Budziłka i pokonał go pewnym strzałem w okienko. 1:0 dla Znicza!

8
2
8'

Rzut karny dla Znicza za zagranie ręką jednego z zawodników gości!

1
8'

Aleksander Jagiełło zbiegł ze skrzydła na 30. metr, ale stamtąd uderzył lekko i nieprecyzyjnie.

4'

Mogło być 0:1! Długie podanie Grzelaka do niepilnowanego Podgórskiego, ten miał przed sobą tylko bramkarza, ale z ostrego kąta uderzył nad poprzeczką.