Goście mieli korner, ale po dośrodkowaniu Podgórskiego piłka została wybita.

2
2
2
79'

Chojniczance w ostatnich minutach udało się oddalić grę od własnego pola karnego.

1
1
75'

Już tylko kwadrans pozostał do ostatniego gwizdka sędziego.

1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Podgórski. Faulowany Sierpina.

Chojniczanka Chojnice
3
1
1
1
2
68'

Zaostrzył się mecz w ostatnich minutach.

1
3
67'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Kieruzel.

3
1
65'

Chojniczanka w tym sezonie jeszcze nie przegrała przed własną publicznością. Na 10 meczów wygrała 6.

2
1
2
1
3
62'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Podgórski.

3
1
1
1
2
59'

Chojniczanka nie kwapi się do wysokiego pressingu i Podbeskidzie spokojnie wymienia podania.

2
2
1
2
1
54'

Coraz wyższe tempo narzucają goście, którym gol wyraźnie dodał skrzydeł.

7
5
4
2
2
51'

Gol! Strzelił Szymon Lewicki. Asystował mu Nermin Haskić. 1:1! Dogranie Haskicia w pole karne, gdzie tylko formalności dopełnił Lewicki.

16
20
5
5
8
48'

Mieliśmy chwilową przerwę w grze, ponieważ zawodnicy Chojniczanki zderzyli się ze sobą.

1
1
2
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
45+1'

Gol! Strzelił Jacek Podgórski. 1:0 dla Chojniczanki! Mimo gry w osłabieniu, to gospodarze potrafili wykorzystać stały fragment gry i po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę głową zdobył Podgórski.

16
9
6
11
16
45'

Minuta doliczona.

2
1
1
2
2
44'

To mógł być gol dla Podbeskidzia, ale Chojniczankę świetną interwencją uratował bramkarz, który sparował strzał Moskwika.

1
1
1
2
1
42'

Groźnie było w polu karnym Chojniczanki, ale tylko korner dla Podbeskidzia po zablokowanym strzale Sierpiny.

1
1
1
1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Janota. Taktyczny faul zawodnika gości.

1
2
1
1
1
36'

Okres mniej ciekawej gry - sporo niedokładności.

2
2
2
1
1
33'

Kolejna szansa dla Górali. Tym razem piłkę przy nodze miał Michał Janota, ale sprzed pola karnego uderzył niecelnie.

3
2
2
1
2
31'

Haskić o mały włos, a sięgnąłby piłkę po dośrodkowaniu Gumnego.

2
2
1
1
1
30'

Wydawało się, że Podbeskidzie przeprowadzi groźną kontrę, jednak sędzia odgwizdał zagranie ręką jednego z zawodników gości.

2
2
1
2
2
28'

Łukasz Sierpina zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie potrafił trafić w światło bramki.

1
2
1
2
1
24'

Nieco uspokoiła się gra po czerwonej kartce. Podbeskidzie ma teraz sporą szansę na wygranie na terenie lidera I ligi.

3
1
2
1
1
20'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Paweł Zawistowski. Zawodnik Chojniczanki sfaulował Podgórskiego i sędzia zdecydował się wyrzucić go z boiska.

8
11
5
3
5
17'

Nadal przeważają Górale.

3
2
2
1
1
14'

Kilka lepszy minut w wykonaniu Podbeskidzia, które dłużej utrzymuje się przy piłce.

4
4
4
2
2
10'

Podbeskidzie wyszło z kontrą. Piłkę przy nodze miał Podgórski i dośrodkował w pole karne, ale futbolówka została wybita przez gospodarzy.