3
4
90'
89'

Gol! Strzelił Michał Fidziukiewicz. Asystował mu Tomasz Nowak. Górnik atakował, a cios zadało Zagłębie! Po podaniu Nowaka najszybszy w polu karnym był Fidziukiewicz, który uderzył nie do obrony! 1:2!

38
30
12
26
74
88'

Strzelał Plizga, ale piłkę złapał bramkarz.

4
4
5
9
12
86'

Kurzawa chciał dośrodkować z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

7
6
5
19
23
83'

Zagłębie broni się już niemal całym zespołem, Górnik dąży do zdobycia zwycięskiego gola.

39
11
5
3
12
81'

Powinno być 2:1! Z rogu dograł Kurzawa, po raz kolejny uderzał Suarez, ale piłkę tuż sprzed bramki wybił obrońca! Bohaterem Zagłębia jest Żarko Udovicić.

11
4
4
8
21
81'

Do ataku ruszył Górnik. Zabrzani przyspieszyli tempo swoich akcji, starają się grać skrzydłami.

23
2
1
1
3
79'

4
76'

W końcu strzał w kierunku bramki. Z rogu dograł Kurzawa, a głową niecelnie przymierzył Dani Suarez.

10
5
3
7
4
75'

Szukają piłkarze obu drużyn dziury w obronie rywali, ale nikt nie popełnia błędów. Rozbijaniu ataków pomaga także wolne tempo gry.

3
2
2
5
11
72'
72'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Matusiak.

9
10
3
5
4
69'

Coraz więcej niedokładności i nerwowości w grze obu drużyn. Czasu na zdobycie zwycięskiego gola coraz mnie, a niewiele wskazuje na to, że bramki jeszcze padną.

3
1
5
5
12
65'

Wydaje się, że jeden gol może zadecydować o losach gry. Wciąż piłkarze obu drużyn więcej uwagi skupiają na obronie własnej bramki.

1
1
4
5
8
63'
59'

Trochę miejsca do oddania strzału znalazł Kurzawa, uderzenie jednak minęło bramkę.

4
3
3
7
7
58'

Nikt nie chce odkryć się przed rywalem. Piłkarze mają niewiele miejsca i to utrudnia stwarzanie sytuacji podbramkowych.

3
3
4
3
9
54'

Po zmianie stron wciąż aktywniejsi są gospodarze. Przed momentem mocno, ale niecelnie uderzał Wolsztyński.

13
11
3
3
3
52'
18
9
3
3
2
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Milewski.

11
7
2
2
6
46'

Gramy po przerwie!

11
6
5
3
3
42'

Górnik przed przerwą chce wyjść na prowadzenie. Mocno z dystansu uderzył aktywny Kurzawa, piłka o rękach bramkarza przeszła tuż obok bramki!

17
7
3
3
7
39'

Groźny strzał z narożnika pola karnego oddał Denis JancoWojciech Fabisiak świetnie interweniował.

9
5
5
3
5
38'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Tomasz Nowak.

7
5
2
3
3
36'

Sporo walki w środku pola, ale nie ma to przełożenia na sytuacje podbramkowe. Czujni są obrońcy obu drużyn.

5
1
1
2
1
32'

Fidziukiewicz do Michalaka, ten uderzył mocno, ale niecelnie.

6
2
3
3
6
30'

Zagłębie wyprowadza groźne kontry. Przed momentem jedną z nich w ostatnim momencie zatrzymał David Ledecky. Mogło być groźnie.

6
3
9
1
27'

W dalszym ciągu przeważają gospodarze, ale od momentu zdobycia wyrównującego gola przez zabrzan nie obserwujemy spięć pod bramkami.

11
7
3
3
5
23'

Zagłębie cofnęło się i słono za to zapłaciło. Po stracie wyrównującego gola goście starają się być aktywniejsi w ataku, wciąż jednak więcej z gry ma Górnik.

27
8
4
4
8
20'

Gol! Strzelił Łukasz Wolsztyński. Asystował mu Rafał Kurzawa. W Zabrzu już remis! Po wrzutce z rogu Kurzawy do piłki doszedł Wolsztyński i głową wpakował ją do bramki Zagłębia!

107
52
15
12
29
17'

Za linią boczną opatrywany jest Kamil Wiktorski.

13
10
5
6
8
16'

Mocno, ale niecelnie sprzed pola karnego uderzył Rafał Kosznik.

6
12
4
4
7
14'

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, piłkę zagrywał jeszcze obrońca, ale ostatecznie padła łupem bramkarza.

13
7
6
6
10
12'

Lewą stroną obronie Zagłębia starał się urwać Kosznik, ale był na spalonym.

10
9
5
6
6
10'

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, gościom udało się przejąć piłkę i wyprowadzić kontrę. Jednak zabrakło precyzji w końcowej fazie akcji.

10
5
6
6
6
8'

Strzał Rafała Kurzawy poszybował ponad bramką Zagłębia.

6
6
1
12
7
7'

Górnik rusza do odrabiania strat. Faul przed polem karnym. Zabrzanie wykonają rzut wolny z niebezpiecznej odległości.

6
6
5
3
7
5'

Gol! Strzelił Konrad Michalak. Asystował mu Michał Fidziukiewicz. Kapitalny początek gości! Fidziukiewicz dograł do Michalaka, który wpadł z piłką w pole karne i uderzył obok Loski! 0:1!

43
27
13
21
55
4'

Żadna z drużyn nie rzuca się na rywala. Klasyk określiłby, że trwa badanie sił.