Nice I liga: 23. kolejka
05 kwi 2017 18:30
90+3'

Ostatni stały fragment tego meczu dla Pogoni. Dośrodkowanie w pole karne pozostawiało jednak wiele do życzenia.

3
90'

Piłkarze pograją 3 minuty dłużej.

4
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Mroziński.

Pogoń Siedlce
3
1
85'

Końcowe minuty totalnie bez emocji. Obie drużyny oczekują już na ostatni gwizdek.

1
1
1
1
1
82'
4
4
2
2
2
81'

W świetnej sytuacji znalazł się Grzegorz Tomasiewicz, który z 10 metrów trafił prosto w bramkarza Olimpii.

1
1
2
77'

Indywidualna akcja Bancessiego kolejny raz robi różnicę i zastanawiamy się dlaczego nie grał on od pierwszego gwizdka. Piłkarz z Gwinei Bissau wyłożył piłkę Świerblewskiemu, ale ten huknął wysoko nad poprzeczką.

1
70'

Pewny chwyt Misztala po próbie z dystansu w wykonaniu Smolińskiego.

2
64'

Zdobyty gol podbudował gospodarzy i mogli szybko zdobyć drugiego. Bancessi dograł do Zjawińskiego, którego strzał z wielkimi kłopotami obronił Wrąbel.

1
1
1
63'

Gol! Strzelił Eusebio Bancessi. Asystował mu Robert Janicki.

Akcja rezerwowych i Pogoń notuje gola honorowego. Celny strzał głową po centrze z rzutu wolnego z narożnika boiska.

9
3
1
3
4
60'
56'

Mimo wysokiego wyniku, stroną dominującą nadal jest Olimpia. Pogoń jest dzisiaj bezradna.

2
2
53'

W końcu groźna akcja gospodarzy. Wprowadzony z ławki Eusebio Bancessi przejawia wielką ochotę do gry. Przed momentem uderzał tuż nad poprzeczką.

1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Woźniak.

Olimpia Grudziądz
1
1
49'

Wyborna okazja na piątego gola dla przyjezdnych. W sytuacji sam na sam znalazł się Karol Angielski, jednak przegrał pojedynek z Misztalem. Dobitkę Banasiaka z linii bramkowej wybił Arkadiusz Jędrych.

2
2
48'

Defensorzy Pogoni zatrzymali szarżującego Łukowskiego.

1
1
46'
46'

Zaczynamy grę po przerwie.

1
42'

Centra ze skrzydła i główkujący Dariusz Zjawiński... metr obok bramki.

1
40'

Pewnie w bramce zachował się Jakub Wrąbel, łapiąc piłkę posłaną w jego kierunku przez Bajdura.

3
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Łukowski.

2
1
35'

Kibice Pogoni w ostrych słowach wyrażają swoją frustrację. Gwizdy i buczenie na stadionie w Siedlcach.

1
2
1
34'

Gol! Strzelił Karol Angielski. Asystował mu Daniel Feruga.

Pogrom w Siedlcach. Angielski z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z Misztalem.

18
6
3
1
4
32'

Uderzenie Dariusza Zjawińskiego pewnie odbił Wrąbel.

2
31'

Gol! Strzelił Karol Angielski.

Zabójcza kontra Olimpii. Piłka trafiła do niepilnowanego Angielskiego, który z zimną krwią podwyższył prowadzenie.

17
5
3
1
5
29'

Pogoń zepchnęła Olimpię do defensywy. Goście bardzo umiejętnie jednak bronią dostępu do własnej bramki.

1
1
26'

Niecelnie z 24 metrów uderzył Michał Bajdur.

1
23'

Odważna próba Tomasiewicza z 20 metrów, ale Jakub Wrąbel był na posterunku.

2
21'

Dwa szybko zdobyte gole ustawiły Olimpii spotkanie. Pogoń próbuje odpowiedzieć, ale na razie kończy się to na chęciach.

1
3
18'

Szybka decyzja o strzale podjęta przez Burkhardta, ale doświadczony pomocnik w ostatniej chwili został zablokowany.

1
1
16'

Szarża Bajdura w polu karnym rywali. Piłkarz padł na murawę, ale arbiter tam faulu nie widział.

13'

Napór Olimpii osłabł, a gra toczy się głównie w środku boiska.

1
9'

Ponownie groźnie pod bramką miejscowych. Po centrze Banasiaka do piłki nieznacznie spóźnił się Woźniak i piłka spoczęła u Misztala.

1
8'

Olimpia ciągle w natarciu. To może być trudny wieczór dla Pogoni.

2
5'

Gol! Strzelił Jakub Łukowski.

Goście idą za ciosem, a miejscowi w wielkim szoku. Ponownie Łukowski uderzył zza szesnastki i znów do siatki!

17
5
7
1
4
3'

Zaczynamy z "grubej rury". Cudownie z rzutu wolnego z 30 metrów przymierzył Łukowski. Górny róg i Misztal bez szans.