2
2
2
87'

Tyszanie kontrolują sytuację na boisku i starają się utrzymać korzystny wynik do ostatniego gwizdka.

3
1
1
1
1
84'

Gol! Strzelił Mateusz Grzybek. Po strzale z 20 metrów Grzybka piłka odbiła się od poprzeczki i minęła linię bramkową.

7
12
5
2
2
82'

Groźnie pod bramką GKS-u, ale strzał Jakuba Serafina był minimalnie niecelny.

3
3
3
3
2
81'

Marcin Radzewicz dograł wzdłuż bramki do Kowalskiego, a ten strzelił wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
2
2
80'

Bardzo nieudany strzał Machovca z 20 metra. Trafił w chorągiewkę.

1
1
1
1
2
78'
76'

Kontra GKS-u zakończona stratą Radzewicza.

1
2
1
1
2
74'

Po dośrodkowaniu Mańki piłkę chwycił Gerard Bieszczad.

2
2
2
2
2
71'

Pierwszy kontakt Tornrosa z piłką i mógł być gol. Szwed otrzymał piłkę na piątym metrze, ale nie zdołał oddać strzału.

1
1
2
1
1
70'
69'
67'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Daniel Mikołajewski.

1
1
1
2
2
64'

Groźna akcja GKS-u, ale Radzewiczowi zabrakło kilku centymetrów by doskoczyć do piłki.

2
2
1
2
1
58'

Bardzo niecelny strzał Jakuba Serafina. Piłka poleciała w kierunku chorągiewki.

2
1
1
2
2
57'

Tyszanie sami proszą się o problemy. Goście byli blisko przejęcia piłki po zbyt krótkim podaniu Florka do obrońcy.

2
2
2
2
2
56'

Bytovia. Schodzi: kontuzjowany Krzysztof Bąk. Wchodzi: Lukas Bielak.

53'

Jakub Bąk nie potrafił wykorzystać błędu Grzybka, który źle wybił piłkę. Tyszanie uratowali sytuację.

1
52'

Strzał Grzybka został zablokowany. GKS ma rzut rożny.

1
49'

Po rzucie wolnym piłka trafiła do Mateusza Klichowicza. Ten oddał niecelny strzał z osiemnastu metrów.

1
46'

Groźna akcja GKS-u. Gerard Bieszczad z trudem obronił strzał Radzewicza.

1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
1
1
45'

Najlepsza okazja GKS-u. Piłka dograna na piąty metr do Łukasza Grzeszczyka, a ten strzelił ponad poprzeczką.

2
1
1
43'

Mateusz Klichowicz znalazł się w dogodnej sytuacji, ale strzelił niecelnie.

1
1
1
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Bąk.

Bytovia Bytów
2
41'

Nudna pierwsza połowa. Gra toczy się głównie w środku boiska.

3
1
1
1
3
38'

Żółtą kartkę otrzymał Eugen Zasavitchi.

2
2
36'

Strzał Mateusza Klichowicza po ziemi obronił Florek.

2
35'

Na boisku niewiele się dzieję. Bytowianie co chwilę przecinają akcję rywali wybiciami na aut.

2
1
1
1
2
32'

Ze strzałem Świerczoka z 16 metrów bez problemów poradził sobie Gerard Bieszczad.

2
2
29'

Dużo niedokładności po obu stronach.

4
26'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Pruchnik.

3
1
1
1
3
25'

Mało brakło, by po dośrodkowaniu Wilka piłkę do własnej siatki skierował Seweryn Gancarczyk. Ostatecznie futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

1
22'

Łukasz Grzeszczyk podał do Świerczoka, a ten uporał się z obrońcą i oddał strzał z piętnastu metrów. Gerard Bieszczad sparował na róg.

1
21'

Dobre podanie Mańki do Kowalskiego, ale ten nie zdołał opanować piłki i GKS stracił szansę na groźną akcję.

1
2
19'

Piłka w siatce GKS-u, ale gol nie został uznany, gdyż zawodnik Drutex-Bytovii był na spalonym.

2
1
16'

Niedokładne dośrodkowanie Marcina Radzewicza z rzutu wolnego.

1
2
1
13'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Mańki. Akcja GKS-u zakończona stratą.

2
1
1
11'

W pierwszych minutach Drutex-Bytovia zepchnęła rywali do defensywy.

2
4
2
8'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Wilka prosto w ręce Florka.

1
1
1
7'

Z rzutu wolnego w okolicach narożnika pola karnego uderzył Wilk. Piłka po interwencji Florka przeleciała tuż nad poprzeczką.

2
1
5'

Tomasz Boczek próbował dośrodkować w pole karne, ale wyszedł mu z tego lekki strzał.

1
1
4'

Tym razem Mateusz Klichowicz strzelał z 20 metrów. Było to niecelne uderzenie.

2
1
2'

Zaskakujący strzał z ostrego kąta oddał Klichowicz. Piłka trafiła w boczną siatkę.

1
3
14:32

Zawodnicy są już na boisku. Za chwilę początek meczu.

1
2
14:29

Spotkanie poprowadzi Mateusz Złotnicki (Lublin).

1
3
14:29

W meczu 23. kolejki Nice I ligi GKS Tychy zmierzy się z Drutexem-Bytovią Bytów. Obie zespoły w tym sezonie czeka walka o utrzymanie na zapleczu Lotto Ekstraklasy.