Nice I liga: 23. kolejka
05 kwi 2017 18:30
90+4'

Gol! Strzelił Mateusz Machaj. Kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Mateusz Machaj! 2:1 dla Chrobrego!

Chrobry Głogów
24
15
7
8
9
90+3'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Chrobrego. Do bramki Miedzi około 18 metrów.

7
8
3
3
9
90+1'

Miedź znów ruszyła do ataku. Goście dobrze jednak oddalają grę od własnej bramki.

4
1
1
1
1
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

2
1
2
1
89'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Miedzi. Legniczanie zdołali jednak wybić piłkę.

3
1
1
86'

Chrobry teraz nieco oddalił grę od własnego pola karnego.

2
1
1
1
2
83'
82'

Miedź zdecydowanie atakuje. Chrobry praktycznie tylko się broni.

5
2
1
79'
79'

Gol! Strzelił Damian Rasak. Asystował mu Marquitos. Po dośrodkowaniu w pole karne Rasak z najbliższej odległości wepchnął piłkę do bramki.

Miedź Legnica
16
11
2
2
6
76'

Chrobry Głogów cofnął się teraz do defensywy. Gra toczy się na połowie gości.

74'
73'

Z rzutu wolnego strzelał Petteri ForsellAnatoli Gospodinow obronił to uderzenie.

2
1
1
72'

Zanosiło się na groźną akcję Chrobrego, ale na spalonym złapany został Łukasz Szczepaniak.

1
70'

Ciekawe spotkanie w Legnicy. Obie drużyny starają się atakować.

3
1
69'

Spotkanie zostało wznowione, a chwilę później jeden z zawodników Chrobrego oddał niecelny strzał z dystansu.

67'

Chwilowa przerwa w grze. Po odpalonych środkach pirotechnicznych boisko zostało zadymione.

64'

Z dystansu strzelał Karol Danielak. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

1
61'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Chrobrego doszło do sporego zamieszania. Ostatecznie goście zdołali się jednak wyratować.

2
4
1
60'

Petteri Forsell strzelał z rzutu wolnego z około 30 metrów. Z problemami interweniował Anatoli Gospodinow.

1
58'

Koleny raz pokazał się Karol Danielak, znów jednak nie zdołał skierować piłki do bramki. Bardzo aktywny jest ten zawodnik.

1
56'

Paweł Wojciechowski wyprowadził bardzo groźną akcję Chrobrego. Podał do Karola Danielaka, który miał przed sobą tylko bramkarza. Jego uderzenie z kilkunastu metrów było jednak niecelne. To powinien być gol.

5
54'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Machaj.

5
51'

Legniczanie starają się grać wysokim pressingiem. W tej części spotkania jak na razie brakuje dobrych okazji strzeleckich.

1
48'

Od początku drugiej połowy gra toczy się na połowie Chrobrego.

2
1
46'

Początek drugiej połowy. Spotkanie w Legnicy obserwuje 3000 widzów.

1
43'

Chrobry nastawił się na grę z kontry. Miedź stara się prowadzić grę.

2
1
2
42'

W ostatnich minutach gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

1
1
1
1
38'

Ładną indywidualną akcją popisał się Paweł Wojciechowski, który zbiegł ze skrzydła i oddał strzał z 18 metrów. Uderzenie było jednak niecelne.

1
1
36'

Z dystansu niecelnie strzelał Petteri Forsell.

3
1
34'

W odpowiedzi z ostrego kąta strzelał Michał Ilków-Gołąb. Piłka trafiła w boczną siatkę.

32'

Znów groźnie było pod bramką Chrobrego. Tym razem jednak dobrze interweniował bramkarz gości.

2
1
1
31'

Ależ blisko było gola dla Miedzi! Anatoli Gospodinow daleko wyszedł z bramki, Petteri Forsell strzelał z bardzo ostrego kąta. Piłkę zmierzającą do bramki w ostatniej chwili wybił Michał Michalec.

2
1
29'

Tym razem na strzał z 18 metrów zdecydował się Wojciech Łobodziński. Uderzenie zostało zablokowane.

1
1
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Ilków-Gołąb.

1
25'

Z dystansu ładny, aczkolwiek niecelny strzał oddał Damian Rasak.

22'

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Asystował mu Mateusz Machaj. Po dośrodkowaniu Machaja w pole karne celnym strzałem głową popisał się Wieteska.

19
11
6
9
9
21'

W pole karne Miedzi dośrodkował Michał Ilków-Gołąb. Z kilku metrów strzelał Paweł Wojciechowski, ale to uderzenie zostało zablokowane.

1
1
1
2
2
19'

Głębokie dośrodkowanie w pole karne Chrobrego. Piłkę pewnie złapał Anatoli Gospodinow.

16'

Danielak zagrywał do Machaja, ale świetną interwencją w defensywie popisał się Tomasz Midzierski, który w ostatniej chwili wybił piłkę.

1
13'

Kolejny raz strzelał Karol Danielak. Znów jednak Paweł Kapsa nie dał się zaskoczyć.

12'

Ładny strzał zza pola karnego oddał Karol Danielak. Pewnie interweniował jednak Paweł Kapsa.

11'

Zamieszanie w polu karnym Chrobrego. W ostatniej chwili piłkę wybił Anatoli Gospodinow.

8'

Miedź Legnica nieco śmielej ruszyła do ataku. Chrobry Głogów jak na razie pewnie gra jednak w defensywie.

1
5'

Mateusz Machaj dośrodkował z rzutu rożnego. Akcję zamykał Mateusz Wieteska, ale jego strzał był już niecelny.