Dublet rezerwowego GKS! Tym razem wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

3
5
89'

Gol! Strzelił Andreja Prokić. Asystował mu Grzegorz Goncerz.

1:3! Po podaniu Goncerza Prokić trafił do siatki strzałem z narożnika pola karnego.

10
10
4
4
5
87'

GKS stara się teraz jak najdłużej utrzymywać piłkę z dala od własnego pola karnego.

2
2
2
2
2
85'

Gol! Strzelił Aleksander Jagiełło.

Znicz jeszcze walczy! Z prawego narożnika pięknie w długi róg przymierzył Jagiełło i piłka po drodze odbiła się jeszcze od wewnętrznej części słupka. 1:2.

7
5
3
4
7
84'
81'

Potężna bomba Cerimagicia z 7 metrów, ale jakimś cudem obronił to Misztal!

1
1
2
1
1
75'

Gol! Strzelił Grzegorz Goncerz.

Zabójczy kontratak gości i 0:2! Goncerz był sam przed Misztalem, jego pierwszy strzał bramkarz Znicza obronił, ale dobitka była już skuteczna.

9
13
2
4
3
74'
74'

Jakubik przerwał groźnie zapowiadającą się kontrę katowiczan.

71'

Mateusz Abramowicz miał przez chwilę problemy zdrowotne, ale wszystko jest już w porządku.

68'

Groźna kontra GKS i Misztal wyciągnął się jak struna, by przeciąć dośrodkowanie Goncerza z prawej strony boiska.

2
1
1
1
1
66'

Po dośrodkowaniu Jagiełły z rzutu wolnego piłka przeleciała nad głowami wszystkich zawodników.

1
1
2
1
1
63'

Mogło być 2:0 dla GKS! Z lewego skrzydła dośrodkował Adrian Frańczak, a Armin Cerimagić uderzył z woleja nad poprzeczką.

2
1
2
1
2
62'
59'

1
56'

Czerwiński ładnie przedzierał się prawym skrzydłem, jednak w kluczowym momencie za daleko wypuścił sobie piłkę.

53'

Kamil Jóźwiak znalazł się z piłką w polu karnym Znicza, ale przesadził z dryblingiem i skutecznie interweniował obrońca.

49'

Strzał Kity w ostatniej chwili zablokował obrońca gości.

1
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

47'

Odważnie zaczęli gospodarze, jednak katowiczanie radzą sobie z dośrodkowaniami ze stałych fragmentów.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Mateusz Abramowicz poradził sobie z dośrodkowaniem Jagiełły z rzutu wolnego.

1
1
2
1
1
41'

Rzut wolny z 35 metrów wykonywał Łukasz Zejdler. Wyszedł mu z tego mizerny i niecelny strzał.

1
2
40'

Misztal z kłopotami obronił zaskakujący strzał Cerimagicia z rzutu wolnego z narożnika boiska.

37'

Po dośrodkowaniu Rackiewicza z rzutu rożnego, w dobrej sytuacji znalazł się Andrzej Niewulis, jednak nie trafił czysto w piłkę.

35'

Gospodarze nacisnęli Abramowicza, a ten ratował się wybiciem piłki na aut.

33'

0:1! Koszmarny błąd Rackiewicza, który tak fatalnie podał piłkę, że trafiła ona pod nogi Goncerza, a ten bez problemów pokonał Misztala.

11
8
2
3
5
32'

Nikt nie przeciął groźnie wyglądającej centry Jagiełły z rzutu wolnego.

30'

W ostatnich minutach optyczną przewagę mają katowiczanie. Znicz zepchnięty do obrony.

2
2
26'

Po długim wrzucie z autu Abramowicza, Misztal piąstkował piłkę bardzo niepewnie, ale natychmiastowy strzał Cerimagicia był niecelny. Zapachniało golem dla gości.

1
25'

Dośrodkowanie Kubickiego przerodziło się w strzał, ale zawodnik Znicza nie trafił w bramkę.

23'

Lebedyński miał kolejną okazję w polu karnym, lecz uderzył daleko obok słupka.

1
1
19'

Ładny strzał z półobrotu oddał Armin Cerimagić i Misztal sparował piłkę na rzut rożny.

1
1
18'

Dobra okazja Znicza. Kubicki szarżował na bramkę rywala, jednak w ostatniej chwili przyblokował go obrońca GKS.

1
1
16'

Mikołaj Lebedyński znalazł się z piłką w polu karnym, jednak uderzył zbyt lekko, by sprawić kłopoty Misztalowi.

3
13'

Misztal bez trudu obronił płaski strzał Kalinkowskiego z 25 metrów.

1
12'

Po centrze z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował Mateusz Kamiński.

1
1
10'

Za nami 10 minut z lekką przewagą GKS. Katowiczanie częściej gościli pod bramką gospodarzy, głównie za sprawą dalekich wrzutów z autu. Radził sobie z nimi jednak Misztal.