1
2
4
90+2'

Prokić powinien trafić na 2:2, ale z bliska nie trafił głową do pustej bramki. Wcześniej Leszczyński nie potrafił opanować piłki.

5
5
2
2
90'

Pogramy jeszcze 4 minuty. Cóż na emocje w Katowicach!

3
4
1
10
89'

Uderzał Prokić, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny, po którym Kamiński głową przymierzył tuż obok bramki!

4
4
1
2
3
86'
85'

Gol! Strzelił Grzegorz Goncerz. GKS wraca do gry! Po dośrodkowaniu z rogu do piłki doszedł Goncerz. Leszczyński nie miał szans na skuteczną interwencję. 1:2!

13
7
8
16
40
84'

Podbeskidzie stara się kontrolować grę. Bielszczanie mając zapas dwóch bramek mają niemal komfortową sytuację.

5
2
1
1
81'

GKS miał ze spokojem wywalczyć awans do Lotto Ekstraklasy. Katowiczanie byli tak pewni swego, że chyba zbyt szybko uwierzyli w powodzenie planu. Tymczasem rywale z zimną krwią wykorzystują każdy błąd GKS.

2
2
1
79'

Gol! Strzelił Szymon Lewicki. 0:2! GKS na kolanach! Po dośrodkowaniu w pole karne piłka spadła pod nogi Lewickiego, a ten natychmiast uderzył. Abramowicz nie był w stanie obronić tego strzału!

50
31
5
3
3
77'

Goncerz szarżował w polu karnym, wydawało się że był faulowany. Na szczęście dla bielszczan katowiczanin był na spalonym.

3
2
1
1
72'
71'

Gol! Strzelił Robert Gumny. 0:1! Dośrodkował Janota, piłka odbiła się od obrońcy i spadła pod nogi Gumnego, a ten z kilku metrów wbił piłkę do bramki gospodarzy!

43
27
4
3
5
70'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Zejdler.

4
1
2
69'

Czasu coraz mniej, GKS przeważa, ale ma coraz większe problemy w ofensywie. Obrona Podbeskidzia nie popełnia błędów.

3
1
1
66'

Problemy zdrowotne miał Jaroch, ale obrońca już wrócił na plac gry.

1
2
64'

Cerimagić dośrodkował z rzutu wolnego, Moskwik wybił piłkę daleko od bramki.

1
60'

Cały czas częściej przy piłce znajdują się piłkarze GKS, którzy jednak wciąż nie potrafią zaskoczyć defensywy i bramkarza gości.

4
1
2
2
1
57'

Groźny strzał z pola karnego oddał Cerimagić, Magiera rzucił się w kierunku piłki i plecami zablokował uderzenie.

1
1
1
57'

Z pola karnego uderzał Armin Cerimagić, Magiera rzucił się w kierunku piłki i plecami zablokował strzał, który mógł wpaść do siatki.

1
2
55'

Groźny strzał z ok. 30 metrów oddał Kalinkowski, Leszczyński popisał się bardzo dobrą interwencją!

1
1
52'

Groźną kontrę wyprowadzili katowiczanie. Akcję mocnym, ale w boczną siatkę, strzałem sfinalizował Armin Cerimagić.

2
2
3
48'

Indywidualna akcja Jóźwiaka, który z ostrego kąta nie trafił w bramkę. Po chwili po drugiej stronie boiska Deja uderzył, ale także przestrzelił.

2
1
46'

Gramy po przerwie!

2
42'

Czujnie w bramce Górali zachował się Leszczyński, który w odpowiednim momencie wyszedł na przedpole i uprzedził Goncerza.

4
1
1
1
40'

Coraz groźniejsze Podbeskidzie. Jaroch dograł do Haskicia, który z kilku metrów uderzył minimalnie niecelnie.

4
1
36'

Deja uderzył z rzutu wolnego, ale strzał był daleki od ideału.

1
1
33'

Odpowiedź bielszczan. Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Deja, piłka przeleciała ponad bramką.

5
1
32'

Najlepsza okazja w meczu! Cerimagić dośrodkował do Goncerza, a ten głową trafił w słupek bramki gości!

2
2
1
31'

Kartkach 2:0, ale w bramkach wciąż 0:0. Wciąż przeważają gospodarze, ale Podbeskidzie dobrze się broni.

1
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kalinkowski.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Foszmańczyk.

8
1
1
23'

Zamieszanie w polu karnym gości, bielszczanie wyszli cało z sytuacji blokując co najmniej dwa uderzenia katowiczan.

1
1
2
22'

To powinien być gol! Po składnej akcji z pola karnego uderzał Kalinkowski, ale trafił w bramkarza Górali!

1
20'

Aktywny w szeregach gospodarzy jest Foszmańczyk. Jednak póki co pomocnik nie przenosi tego na liczbę sytuacji podbramkowych.

1
16'

Więcej zgry mają gospodarze, Podbeskidzie nastawiło się na grę z kontry. Póki co bez groźnych sytuacji.

3
1
13'

Po składnej akcji gospodarzy Foszmańczyk dograł do Goncerza, ale ten źle uderzył z pola karnego i piłka opuściła boisko.

3
3
1
1
1
10'

W dobrej sytuacji mógł znaleźć się Nermin Haskić, Abramowicz wybiegł z bramki i przerwał akcję.

2
2
1
1
1
9'

Dużo kopania, niewiele dobrego grania. Pierwsze minuty nie mogą radować miłośników piłki nożnej. Akcje groźnie wyglądają, ale jedynie do okolic pola karnego.

1
2
1
1
6'

Z okolic linii pola karnego uderzał Armin Cerimagić, ale trafił w obrońcę gości.

2
2
2
1
1
3'

Zaatakował GKS, ale Podbeskidzie chwilę później wyszło z kontrą. Sierpina był na spalonym i sędzia przerwał grę.

2
3
2
1
1
20:24

Spotkanie poprowadzi Dominik Sulikowski (Gdańsk).

2
3
1
1
1
20:24

Obie drużyny przed startem sezonu zapowiadały walkę o awans do Lotto Ekstraklasy. O ile GKS Katowice z tej obietnicy wywiązuje się w stu procentach, o tyle Podbeskidzie Bielsko-Biała spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. Ślązacy w ligowej tabeli są obecnie sklasyfikowani na trzecim miejscu i w swoim dorobku mają 37 punktów. Z kolei Podbeskidzie to jedenasty zespół Nice I ligi, który do GieKSy traci 7 "oczek".