Kaczmarek z łatwością obronił strzał Angulo.

3
5
11
79'

Górnik praktycznie nie schodzi z połowy MKS-u. Kluczborczan czeka trudna końcówka.

13
8
1
3
76'
74'

Niziołek dograł w kierunku Kowalczyka, który wychodził na czystą pozycję. Dobra interwencja obrony Górnika zapobiegła zagrożeniu pod bramką zabrzan.

11
5
3
1
1
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Kosznik.

Górnik Zabrze
4
5
6
6
17
68'

Coraz intensywniejsze ataki Górnika. MKS skupił się głównie na defensywie.

6
13
2
2
3
65'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Dani Suarez. Niefortunna interwencja Suareza po dośrodkowaniu Gondka. Obrońca Górnika skierował piłkę do własnej siatki.

22
21
6
32
46
64'
4
5
5
2
3
63'

Niepilnowany w polu karnym był Igor Angulo, ale Kaczmarek obronił jego strzał.

3
5
4
2
8
60'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Kaczmarek.

2
6
1
3
2
59'

Gol! Strzelił David Ledecky. Asystował mu Dawid Plizga. Dawid Plizga ze skrzydła dograł w kierunku Ledecky'ego, a ten strzałem z pięciu metrów doprowadził do wyrównania.

30
38
7
8
14
54'

Tomasz Loska bez większym problemów obronił uderzenie Essama.

16
14
4
2
2
53'

Niecelny strzał z dystansu Ledecky'ego.

3
3
5
7
14
50'

Żółtą kartkę otrzymał David Ledecky.

1
2
2
10
16
48'

Górnik ruszył z ofensywnymi akcjami. MKS głównie się broni.

16
17
4
4
5
46'

Początek drugiej połowy.

10
6
1
4
3
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

6
2
3
2
4
45'

Kosznik dograł do Angulo, a ten z kilku metrów strzelił nad bramką.

6
2
1
4
3
42'

Kluczbork. Schodzi: kontuzjowany Paweł Kubiak. Wchodzi: Mohamed Essam.

6
10
3
2
4
41'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy. Stałe fragmenty gry nie są silną bronią MKS-u.

7
9
1
1
1
39'

Błąd defensywy rywali starał się wykorzystać Wolsztyński, ale Kaczmarek był na posterunku.

2
5
9
38'

Górnik robi wszystko, by jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania. Dobrze w obronie grają jednak gospodarze.

3
1
3
1
2
35'

Wojciech Kaczmarek popisał się świetną interwencją po strzale Wolsztyńskiego.

3
1
4
9
34'

Źle rozegrany rzut rożny przez gospodarzy. Kowalczyk złapany na spalonym.

7
5
31'

Szybka odpowiedź MKS-u. Nitkiewicz dograł w pole karne, na strzał zdecydował się Gondek, ale nieznacznie chybił.

6
4
4
3
7
29'

Górnik blisko wyrównania. Najpierw strzał Wolsztyńskiego z problemami obronił Kaczmarek, a następnie dobitka Ledecky'ego minimalnie niecelna.

13
5
1
3
28'

Kolejna groźna akcja MKS-u. Rafał Niziołek dograł do znajdującego się w polu karnym Nitkiewicza, ale ten oddał niecelny strzał.

4
1
1
2
9
26'

Górnik rzucił się do odrabiania strat, ale póki co gra gości jest bardzo chaotyczna.

6
5
5
6
9
24'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu zabrzan nie mogło zagrozić gospodarzom.

1
2
5
9
21'

Gol! Strzelił Paweł Kubiak. Asystował mu Rafał Niziołek.

Zabójcza kontra MKS-u. Niziołek dograł do wychodzącego na czystą pozycję Kubiaka, ten minął bramkarza i trafił do pustej bramki.

15
8
11
24
50
19'

Sam na sam z Kaczmarkiem mógł wyjść Ledecky, ale w ostatniej chwili podanie przeciął Ganowicz.

1
2
5
12
18'

Dużo niedokładności po obu stronach. Przewagę mają jednak zabrzanie.

6
3
6
1
3
16'

Nieudany strzał Bodzionego. Loska wznowił grę od bramki.

7
5
1
1
1
13'

Zbyt mocne dośrodkowanie Dancha ze skrzydła. Akcja Górnika zakończona stratą.

1
2
6
11
11'

Tempo meczu nieco spadło. Obie drużyny czujnie grają w defensywie i pod własnym polem karnym zatrzymują ataki rywali.

1
1
8
2
9
8'

Z dystansu próbował strzelać Kubiak, ale został zablokowany.

4
10
1
3
7'

Krótka przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował Niziołek.

7
4
2
3
2
5'

Górnik już w pierwszych minutach meczu miał świetną sytuację na objęcie prowadzenia. Nerwowy początek obu ekip.

3
1
3
9
7
3'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dawid Plizga! Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Plizga, ale jego strzał obronił Kaczmarek. Dobijał Angulo, lecz trafił w słupek.

5
7
2
14
36
3'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Załęcki.

7
8
1
1
4
3'

To może być wymarzony początek zabrzan. Rzut karny dla Górnika!

14
3
18:53

Spotkanie poprowadzi Mariusz Korpalski (Toruń).

9
1
4
1
1
18:53

W spotkaniu 24. kolejki Nice I ligi MKS Kluczbork zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Dla kluczborczan przyjazd 14-krotnych mistrzów Polski to prawdziwe piłkarskie święto.