Michalik dośrodkował z rzutu wolnego... wprost w ręce Loski.

4
4
6
87'

Olimpia stara się atakować niemal całym zespołem, co ułatwia zabrzanom wyprowadzanie kontr. Przed momentem Angulo nie zdołał dojść do dośrodkowania.

4
3
2
2
2
84'

Górnik dobrze rozbija ataki Olimpii. Goście nie potrafią znaleźć sposobu na złamanie obrony zabrzan.

11
5
2
4
7
80'
ZMIANA
74'

Olimpia stara się doprowadzić do wyrównania, ale goście grają zbyt nerwowo i zbyt szybko chcą przedostać się pod bramkę zabrzan.

1
1
3
4
2
69'

1
69'

Banasiak uderzył z rzutu wolnego, piłkę kapitalnie obronił Loska!

3
2
1
1
1
68'

Dwukrotnie zakotłowało się pod bramką gości, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki. Sporo szczęścia miała Olimpia.

4
3
1
1
67'

Olimpia po dobrym początku drugiej części spuściła z tonu. Górnik zaczął przeważać.

9
5
3
2
64'
ZMIANA
60'

Groźny strzał Denisa Janco, piłkę przyblokował obrońca i Królczyk zdołał ją złapać.

3
2
4
58'

Mocno z dystansu uderzał Jakub Łukowski, ale strzał był bardzo niecelny.

3
1
1
1
55'

Groźny strzał Kurzawy świetnie obronił Królczyk. Powinno być 3:1. Rezerwowy pokazał, że jest wartościowym zmiennikiem.

4
3
3
2
4
52'

Druga połowa nie mogła się lepiej rozpocząć dla gości. Olimpia poczuła krew, Górnik musi się szybko obudzić.

2
2
6
49'

Kolejny groźny atak Olimpii. Uderzał Feruga, piłka przeleciała tuż obok słupka!

4
3
4
1
4
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lukas Klemenz. Świetnie rozpoczęła Olimpia! Po wrzutce z rogu do piłki doszedł Klemenz i goście złapali kontakt! 2:1 dla Górnika!

15
7
2
8
19
46'

Gramy po przerwie!

7
4
3
3
5
45+4'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Woźniak.

7
4
1
3
45+3'

Olimpia przebywa z piłką na połowie Górnika, ale swoich akcji nie kończy celnymi uderzeniami.

9
4
1
45'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
3
1
2
44'

Górnik wciąż kontroluje przebieg gry. Olimpia prezentuje się lepiej, ale do ideału wciąż bardzo daleko.

4
3
40'

Strzał z dystansu Michalika. Czasami lepiej zająć się przedświątecznymi przygotowaniami zamiast obserwować takie cuda.

2
2
3
37'

Rezerwowy Smoliński stara się napędzać akcje Olimpii. Obrona Górnika stanowi w sobotnie popołudnie monolit.

6
3
3
1
2
33'

Nie kleją się akcje Olimpii. Górnik w pełni kontroluje mecz.

8
6
31'

Uderzał Angielski, ale bardzo daleko od celu. Goście wciąż bez groźnej sytuacji.

4
4
1
2
1
30'

Można odnieść wrażenie, że szybkie dwa gole ustawiły mecz. Olimpia nie jakiegokolwiek pomysłu na zmianę swojej sytuacji. A do końca gry bardzo daleko.

1
2
1
4
27'

Górnik prowadząc 2:0 nie zamierza atakować, Olimpia z kolei nie potrafi zagrozić gospodarzom. Z boiska zaczyna wiać nudą.

3
2
1
4
8
24'

Kurzawa uderzył z rzutu wolnego, Patryk Królczyk zdołał obronić groźny strzał.

5
3
2
1
1
20'

Mocno, ale niecelnie z dystansu uderzył Łukowski. Loska spokojnie śledził tor lotu piłki.

2
2
5
1
1
17'

Coraz więcej z gry ma Olimpia, Górnik czeka na rywala i chce go skontrować.

2
2
5
2
2
14'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Górnika, Loska dobrze interweniował.

9
2
5
1
2
13'

Olimpia stara się odbudować i wrócić do gry. Górnik nie zamierza ułatwiać gościom sprawy i wciąż wyprowadza szybkie akcje.

6
7
1
1
1
10'

Zabrzanom wciąż mało. Górnik atakuje, Królczyk przed momentem popisał się pierwszą dobrą interwencją.

13
6
2
1
1
7'
ZMIANA

O. Grudziądz. Schodzi: Jakub Wrąbel. Wchodzi: Patryk Królczyk. Bramkarz Olimpii doznał kontuzji i musiał opuścić boisko.

4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Rafał Kurzawa. Olimpia na kolanach! Kolejna akcja skrzydłem, precyzyjne dogranie i nadbiegający Angulo głową na 2:0!

60
30
9
6
9
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Wolsztyński. Cóż za początek zabrzan! Szybka akcja skrzydłem, dogranie do Wolsztyńskiego, który kapitalnie zachował się w polu karnym i mocnym strzałem trafił na 1:0!

56
26
6
7
8
16:21

Spotkanie poprowadzi Łukasz Bednarek (Koszalin).

5
4
3
5
3
16:21

Po 24. kolejce wyżej w ligowej tabeli sklasyfikowana była jednak Olimpia Grudziądz. Zespół z województwa kujawsko-pomorskiego legitymuje się passą czterech zwycięstw z rzędu, dzięki czemu awansował na trzecią lokatę i do strefy gwarantującej awans traci tylko punkt.