Sędzia doliczył 3 minuty.

87'

Chrobry. Schodzi: Mateusz Machaj. Wchodzi: Maciej Kona.

87'

Grzeszczyk próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z rzutu wolnego z ostrego kąta. Nie było to udane zagranie.

1
85'

Chrobry częściej jest przy piłce, ale nie forsuje tempa. Tanżyna w ostatniej chwili odebrał piłkę Szczepaniakowi.

2
2
1
83'

Tyszanie są kompletnie bezproduktywni w ataku. Groźniejsi w końcówce są goście.

1
77'

Szczepaniak minął Machovca, chciał dograć w pole karne, ale słowacki obrońca zablokował tę próbę.

76'

Piłka w siatce GKS-u, ale gol nie został uznany. Na spalonym był Wojciechowski.

4
1
3
72'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pawlik.

Chrobry Głogów
1
71'

Kolejny błąd defensywy GKS-u. Tym razem strzał Wojciechowskiego obronił Florek.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Jaroslav Machovec.

Jaroslav Machovec #2
GKS Tychy
1
1
68'

Gospodinow w ostatniej chwyli ubiegł Wróblewskiego.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kowalski.

64'

Tyszanie częściej przy piłce, ale nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

1
61'

Grzeszczyk z osiemnastu metrów trafił prosto w mur.

1
1
60'

Będzie dobra okazja dla GKS-u. Wróblewski faulowany tuż przed polem karnym, rzut wolny dla gospodarzy.

1
59'

GKS Tychy. Schodzi: Erik Tornros. Wchodzi: Nikolas Wróblewski.

wchodzi Wchodzi
Nikolas Wróblewski #16
schodzi Schodzi
57'

Sporo niedokładności w szeregach GKS-u. Gospodarze grają zbyt nerwowo.

1
54'

Gol! Strzelił Paweł Wojciechowski. Asystował mu Karol Danielak. Błąd defensywy GKS-u. Danielak odegrał do Wojciechowskiego, ten zwiódł dwóch obrońców rywali i pewnym strzałem pokonał Florka.

12
11
3
3
4
51'

Kontra Chrobrego. Szczepaniak odegrał do Wojciechowskiego, a jego strzał obronił Florek.

1
50'

Od początku drugiej połowy aktywniejsi są tyszanie. Nadal jednak nie oddali celnego strzału.

1
1
47'

Strzał z dystansu w wykonaniu Boczka nie mógł zagrozić bramkarzowi rywali.

46'

Gramy po przerwie.

45'

Doliczona została minuta.

1
45'

Strzał Mączyńskiego z dwudziestu metrów prosto w bramkarza.

43'

Florek po raz kolejny wypiąstkował piłkę po wrzutce z kornera.

40'

Po zdobytej bramce Chrobry cofnął się. GKS coraz odważniej atakuje.

37'

Szybka kontra GKS-u. Dograć w pole karne próbował Radzewicz, ale został zablokowany.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Tanżyna.

3
1
1
33'

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do niepilnowanego Wieteski, a ten pewnym strzałem z pięciu metrów pokonał Florka. 0:1!

15
10
1
2
3
32'

Florek wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Machaja.

30'

Strzał Tanżyny z trzydziestu metrów. Pewnie obronił Gospodinow.

28'

Niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Obie drużyny nie potrafią się przedrzeć przez defensywę rywali.

25'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił głową Tornros. Gospodinow pewnie chwycił piłkę.

24'

Co za błąd Boneckiego! Grzeszczyk dograł w kierunku Radzewicza, Bonecki nie zdołał przeciąć podania. Radzewicz zwiódł bramkarza, ale ten zdołał odbić jego strzał na rzut rożny.

1
1
3
1
1
22'

Wysoki pressing Chrobrego sprawił, że Florek w ostatniej chwili musiał ratować się wybiciem piłki. Blisko zablokowania był Wojciechowski.

2
1
1
1
1
19'

Akcja Chrobrego zakończona niecelnym uderzeniem Machaja.

1
1
2
1
1
16'

Fatalnie podanie Mańki w kierunku Zasavitchiego. Piłka opuściła boisko.

1
1
2
1
1
15'

Płaskie dogranie Tornrosa w pole karne. Nie było tam jednak żadnego z graczy GKS-u.

1
14'

Żaden z zespołów nie ruszył do ataków. Gra toczy się głównie w środku boiska.

11'

Tornros w polu karnym wycofał do Radzewicza. Intencje napastnika GKS-u przeczuli goście i przecięli podanie.

10'

Dużo szczęścia mieli gospodarze. Po dośrodkowaniu Wojciechowskiego na czystą pozycję wychodził Machaj. Wystarczyło żeby dostawił nogę i pokonałby Florka. Machaj jednak nie trafił czysto w piłkę i Florek obronił.

9'

Tanżyna zwodem minął gracza rywali, następnie podał w kierunku Mańki, ale było to niedokładne podanie.

6'

Niedokładne dośrodkowanie Machaja w kierunku Danielaka. Od bramki grę wznowił Florek.

5'

Chrobry od pierwszego gwizdka ma przewagę i zepchnął rywali do defensywy

3'

Dogranie Danielaka w pole karne. Piłkę chwycił Florek.

16:26

Sytuacja obu drużyn w ligowej tabeli nie jest dobra. Wyżej sklasyfikowany jest Chrobry Głogów, który z dorobkiem 27 punktów zajmuje trzynastą pozycję. Z kolei GKS Tychy to obecnie piętnasty zespół Nice I ligi. Śląska drużyna ma na swoim koncie 26 "oczek".